GENS Coin Geleceği 2022 – Genshiro Coin Yorum

GENS Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. GENS Coin nedir ve GENS Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

GENS Coin, Genshiro platformunda yönetim, ödüller, faiz ve işlem ücretleri için kullanılan bir belirteçtir. Genshiro ise Kusama ağında bulunan DEFİ uygulamalarının yapabildiği her şeyi yapabilen ancak bunlara göre çok daha az risk ve çapraz zincirle DEFİ işlemlerini gerçekleştirebilen bir platformudur. Son dönemlerde gösterdiği fiyat artışı ile yatırımcıların dikkatini çeken GENS Coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor açıklayalım;

GENS Coin Kaç TL (CANLI)

Genshiro Coin fiyatı 0,092455 TRY’dir. Genshiro coin son 24 saatte 5.63% değişim gösterdi. Genshiro coin günlük işlem hacmi 8.802.724 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3235. sıradadır.

GENS Coin Kaç Dolar; $0,005786 USD’dir. Son 24 saatte 5.63% oranında değişti.

GENS Coin Kaç TL; ₺0,092455 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 5.63% değişim gördü.

GENS Coin Kaç TL (CANLI)

Hangi Coin Alınır?

GENS Coin Nedir?

Genshiro Kusama ağında, diğer DEFİ uygulamalarına göre daha az risk ve daha az çapraz zincir işlemi ile kullanıcıların güvenli olarak marj üzerinde işlem yapmasına, getiri sağlamasına ve borç almasına imkan sağlayan bir platformdur. GENS Coin ise bu sistemin native tokenidir ve yönetişim başta olmak üzere pek çok işlevde kullanılır.

Mayıs ayının başlarında görülen fiyat yükselişi nedeniyle küresel yatırımcılar tarafından araştırılamaya başlanan GENS Coin nedir sorusunu, platformunun özellikleri ve kendisinin kullanıldığı alanlar ile birlikte açıklayalım;

  • Genshiro, likidite sağlayıcıları için likidite çiftliği, gözaltında olmaya depolama alanı ve kurtarma işlemlerinden ekstra getiri sağlar.
  • Borç alan kişiler bu platformdaki kişiselleştirilmiş ilgi alanından, stabil coin üretiminden ve gerçek teminat değerlerinden faydalanabilirler.
  • Tüccarlar siparişlerini sınırlayabilir, 20X’e kadar kaldıraç oranından ve portföy marjı avantajından faydalanabilir.
  • En büyük DEFİ evrenlerini birbirine bağlı olduğu Genshiro’da ETH ve BSC ağları arasında çapraz zincir işlemleri yapılır.
  • Kusama tabanlı olan likidite havuzlarında tokenler değer kazandığında, kurtarma ve teminat likiditesi olarak GENS token kullanılır.
  • Bu token aynı zamanda platformdaki yönetişim belirtecidir ve sahiplerine yönetimde söz sahibi olma imkanı tanır.
  • Platformdaki işlem ve faiz ücretlerini ödemek amacıyla kullanılır.
  • Sistemde bulunan blok zinciri düğümlerini çalıştıran doğrulayıcı ve düzenleyiciler için ödül olarak verilir.
GENS Coin Nedir?

GENS Coin Yorum

GENS Coin yorum haberlerinde, platformunda toplamda 5,5 milyon değerinde varlık bulunmasından bahsediliyor. Aynı zamanda Genshiro üzerinde 500 bin dolarlık GENS tokeninin kilitli bulunması da yatırımcılara güven veren özelliklerinden biridir.

Bu projeyi geliştiren ekibin gerçek çapraz zincir ile birlikte çalışabilirliği sağlamak amacıyla Genshiro platformunu tam teşekküllü bir DEFİ uygulaması haline getirmek istemesi ve bunun için hem Polkadot hem de Kusama ağlarını geliştirmesi, uzmanlar tarafından olumlu olarak değerlendiriliyor. Bu ekibin 2017 yılından beri pek çok başarılı projeye imza atmış olması da güven kazanmalarını sağlıyor.

2021 yılının Haziran ayında listelenen GENS Coin toplamda 99 milyon adet olarak arz edilmiştir ve maksimum arz sayısı 1 milyar 200 milyon adettir. En yüksek değerini 4,25 lirayla, en düşük değerini ise 0,07117 lirayla görmüştür.

GENS Coin Hangi Borsada?

GENS Coin satın almak isteyen kişilerin Gate.io, Kucoin, MEXC, BKEX ve Hotbit borsalarından birine üye olması ve KYC işlemlerini tamamlamış olması gerekir. Kimlik doğrulaması yapılmadan alım, satım ve para çekme işlemleri yapılamaz. Bu borsalardan herhangi birinden USDT karşılığında GENS satın alabilirsiniz.

Kripto Para Dolandırıcılığı Türkiye

CPX Coin Geleceği – Circlepod Coin Yorum

Luna Coin Yorum Son Dakika – Terra Delist Edildi mi?

Coin Delist Olursa Ne Olur?

googlehaberler