Getir Ne Kadar Maaş Veriyor

Getir Ne Kadar Maaş Veriyor ve Getir Kurye Maaşları 2021 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Getir Araçlı Kurye Maaşları işte detayları.

Getir Ne Kadar Maaş Veriyor

Getir ne kadar maaş veriyor konusu birçok insan tarafından merak edilen bir konu. İnsanlar market alışverişlerini online yapmaya başladığı için Getir uygulaması da ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biri olmayı başardı.

Kendi bünyesine özel motor kurye araçlarına sahip olan firmada motor kurye maaşları 4.250 TL ile 6.000 TL arasında değişiyor. Eğer araçlı kurye olacaksanız maaş aralığı 6.500 TL ile 8.000 TL arasında değişiyor. Kuryeler her ay ekstra olarak 300 TL yemek parası alıyor.

Getir Kurye Maaşları 2021

Online alışveriş uygulaması olan Getir ülkemizde son yıllarda en popüler uygulamalardan biri oldu. Getir kurye maaşları 2021 rakamları merak edenler için şu şekilde açıklandı:

  • Motor kuryeler için maaş aralığı: 4.250 TL ile 6.000 TL
  • Araç kuryeler için maaş aralığı: 6.500 TL ile 8.000 TL

Oldukça büyük gelişme gösteren firma bu yıl içerisinde yurt dışına da açıldı ve ülkemizi temsil eden markalardan biri haline geldi.

Getir Kurye Ücreti

Ülkemizde popüler online alışveriş uygulamalarından biri olan Getir markası tüm ülkede geniş bir iletişim ağıyla hizmet veriyor. Getir kurye ücreti motor kullanan çalışanlar için 4.250 TL ile 6.000 TL aralığında değişiyor. Araçlı kuryeler için ise maaş aralığı 4.250 TL ile 6.000 TL arasında değişiyor.

Market alışverişinden, yiyecek ve fırın ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma teslimat sürelerini de en fazla 15 dakika olacak şekilde her bölgede hazır kurye bulunduruyor.

Getir Araçlı Kurye Maaşları

Getir araçlı kurye maaşları 2021 yılı itibariyle 4.250 TL ile 6.000 TL rakamları arasında değişiklik gösteriyor. Araçlar markanın kendisine ait ve ülkemizin her ilçesine özel hızlı teslimat özelliğine sahipler.

Online ödeme ya da kapıda ödeme seçenekleriyle ödeme koşullarında kolaylık sağlıyor. Çalışanlarına ayrıca her ay 300 TL yemek parası veriyor. Çok geniş bir servis ağına sahip olduğu için hem büyük şehirlerde hem de kırsal kesimde oldukça büyük bir müşteri kitlesi var.

Getir Saat Kaça Kadar Çalışıyor 2021

Getir İndir

Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır – Kampanya Kodu 2022

Getir Araçlı Kurye Başvuru

Getir Sipariş İptal Etme

Getir Kapıda Ödeme Var Mı?

Getir Kimin (Getir Piyasa Değeri)

Getir Üyelik Silme

Getir Nasıl Çalışıyor?