Getir kurye maaşları 2023 yılında güncellendi. Getir kurye saatlik ücret ve Getir kurye paket başı ücret ne kadar oldu, gelin birlikte inceleyelim.

Getir ne kadar maaş veriyor konusu birçok insan tarafından merak edilen bir konu. İnsanlar market alışverişlerini online yapmaya başladığı için Getir uygulaması da ülkemizde en çok kullanılan uygulamalardan biri olmayı başardı.

POZİSYONSAATLİK ÜCRET
Kendi Motoru İle Çalışan58,50 + 5 TL Paket Başı
Şirket Motoru İle Çalışan38,50 + 5 TL Paket Başı
Sigortalı Çalışan45 TL
Getir Maaşları
POZİSYONMAAŞI
SİGORTALI KURYE11,000 TL
ESNAF KURYE17,000 TL
Getir kurye maaşları

Getir motorlu kurye ve araçlı kurye maaş ücreti vergiler dahildir.

Getir Kurye Maaşları

Online alışveriş uygulaması olan Getir ülkemizde son yıllarda en popüler uygulamalardan biri oldu. Getir kurye maaşları 2023 rakamları merak edenler için şu şekilde açıklandı:

Oldukça büyük gelişme gösteren firma bu yıl içerisinde yurt dışına da açıldı ve ülkemizi temsil eden markalardan biri haline geldi.

Getir Kurye Ücreti

Ülkemizde popüler online alışveriş uygulamalarından biri olan Getir markası tüm ülkede geniş bir iletişim ağıyla hizmet veriyor. Getir kurye ücreti motor kullanan çalışanlar için 10,000 TL ile 11,000 TL aralığında değişiyor. Araçlı kuryeler için ise maaş aralığı 15,000 TL ile 17,000 TL arasında değişiyor.

Market alışverişinden, yiyecek ve fırın ürünlerine kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firma teslimat sürelerini de en fazla 15 dakika olacak şekilde her bölgede hazır kurye bulunduruyor.

Getir kurye paket başı ücret

Getir Araçlı Kurye Maaşları

Getir araçlı kurye maaşları 2023 yılı itibariyle 15,000 TL ile 17,000 TL rakamları arasında değişiklik gösteriyor. Araçlar markanın kendisine ait ve ülkemizin her ilçesine özel hızlı teslimat özelliğine sahipler.

Online ödeme ya da kapıda ödeme seçenekleriyle ödeme koşullarında kolaylık sağlıyor. Çalışanlarına ayrıca her ay 750 TL yemek parası veriyor. Çok geniş bir servis ağına sahip olduğu için hem büyük şehirlerde hem de kırsal kesimde oldukça büyük bir müşteri kitlesi var.

Getir Sipariş İptal Etme (Getir’den Para İadesi Nasıl Alınır)

Getir Kapıda Ödeme Var Mı (Nakit, Kart ile Elden Ödeme Nasıl Yapılır)

4 Comments

  1. dostum öyle güllük gülistanlık bir şirket değil getir firması, 8 ülkede faaliyet gösteriyor ama çalışanın hakkı çok fazlasıyla yeniliyor. moto kuryeler bazı depolar hariç yeri geliyor içeride ürün diziyor temizlik yapıyor vs. çalışma saatleri çok fazla, eleman değişimi sürekli oluyor. özellikleri depocular. 3 kuruş paraya dünyanın işini yapıyorlar.

  2. Böyle bir kurumda çalışmayı o kadar istiyorum ki. Getir ne kadar maaş veriyor diye bakmak istedim verdiği maaşta bana göre az değil.  Ehliyetim de var. Çok istiyorum sürekli personel alımlarını takip ediyorum. İşin devamlılığı var mı bunu bilmiyorum. Ama olmasını çok isterim. Yani maaşta 3 te olsa 5 te olsa bana uyuyor. İş yükü bu pandemi döneminden dolayı biraz arttı. Ama evde boş boş oturmaktansa bu işi yapmak bence daha mantıklı. Bir iş güç sahibi oluruz en azından. Bence iş arayan herkesin bu şekilde iş verenlere başvuru yapması lazım. Benim aklıma çok yatıyor yani deneyin sizde.

  3. Mutlu Özmen on

    Ben 2 yıllık moto kuryelik yapıyorum ve bence bu maaşlar geröekten yeterli ben asgari ücret alıyorum ve getir olarak iş arıyorum. Umarım bulabilirim. Asgari ücret nerde bu maaşlar nerde benim gibi tek yaşayan birine yeter de artar ama aile olan kişiler için daha yğksek olması gerekir