Ginoa Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Ginoa Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Ginoa Coin nedir ve Ginoa Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Ginoa, ilk NFT uzmanı olan bir platformdur. Herhangi bir NFT projesi için yapay zeka kullanarak fiyat vermek amacıyla kurulmuş olan bu platform, Amazon alt yapısını kullanır. Ginoa Coin ise bu platforma güç sağlayan ve NFT’lerin alınıp satılması için kullanılan yerel bir kripto para birimidir. Oldukça farklı ve kazançlı bir projeye sahip olan Ginoa Coin nedir ve hakkında yapılan yorum haberleri nelerdir, sizlere detaylı olarak açıklayalım,

Kripto Nedir – Kripto Para Püf Noktalar 2022

Ginoa Coin Nedir?

Ginoa Coin, Ethereum blok zincirine bağlı olan ve Binance tarafından desteklenen bir kripto para birimidir. Bu para ile Ginoa platformuna üye olarak tüm NFT’lerin alınıp satılma fiyatlarını görüntülemeniz mümkündür. Dünyanın ilk metaverse ve NFT fiyat uzmanı olan Ginoa platformu, en iyi fiyatları bulmanıza yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu platformun ve coinin özellikleri ise şöyle sıralanabilir;

  • Bu platformu kullanabilmek için Metamask cüzdanına sahip olmanız gerekir. Bu cüzdandan yalnızca ETH adresiniz görüntülenir ve bu işlem oldukça güvenlidir. Cüzdanınızda bulunan NFT’leri fiyatlandırmak için bu işlemi yapmanız önemlidir.
  • Prpjenin ana amacı, NFT’lerin doğru fiyatlandırılmasını sağlamaktır. Piyasada çok sayıda yatırımcı NFT fiyatları hakkında bilgi sahibi değildir. Ginoa, bu sorunu ortadan kaldırmak amacıyla yapay zeka teknolojisi kullanır ve en iyi fiyatlandırmayı yapar.
  • Platforma bağlanarak sahip olduğunuz ya da satın almak istediğiniz NFT’lerin fiyatını anında görüntüleyebilirsiniz.
  • Platformdaki fiyatlandırma Tensorflow kütüphanesi aracılığı ile yapılır. Bu sayede geçmiş fiyat verileri anında hesaplanır ve en iyi fiyat gösterilir.
  • Buradan Opensea, LarvaLabs gibi güvenilir NFT satış platformlarına bağlanabilirsiniz. Ginoa sizi en iyi NFT alıp satım platformlarına yönlendirir.
  • Burada sunulan tüm hizmetler, tüm zamanlar için ücretsiz olacaktır.
Ginoa coin yorum

Ginoa Coin Yorum

Dünyanın ilk NFT fiyatlandırma platformu olan Ginoa ve buna bağlı olan Ginoa Coin yorum haberlerinde, projenin detaylarından ve gelecekte oldukça başarı sağlayabileceğinden bahsediliyor. Platformun sosyal bir proje olması, daha geniş kitlelere ulaşabilmek amacıyla dünyanın en büyük kripto para borsaları ve risk sermayesi şirketleri ile görüşmeler yapılması, metaverse ofislerinin bulunması projeyi, güvenilir yapıyor.

İlerleyen dönemlerde borsalarda listelenmesi ile birlikte hem coin’in hem de bu projenin yatırımcı sayısının artacağı düşünülüyor. Özellikle NFT pazarına yönlendirmesi ve kullanıcılar için en iyi fiyatlandırmayı sunması gibi avantajlarıyla şimdiden çok sayıda yatırımcıya fiyat konusunda avantaj sağladığı biliniyor.

Ginoa Coin Hangi Borsada?

Ginoa Coin şu anda hiçbir borsada listelenmiyor. Henüz yeni ön satışı yapılmış ve istenilen yatırımcı kitlesine ulaşılmıştır. Bu coinin BSC tarafından desteklenmesi ve Metamask cüzdanı kullanılıyor olması ilerleyen dönemlerde Binance ve Pancakeswap borsalarında listelenebileceğini gösteriyor.

Ön satışta 200.000 jeton satılı yapılmıştır ve bunlar bir aylığına kilitli tutulmaktadır. Şubat ayının sonunda kilidi açılacak olan bu jetonların yine aynı tarihlerde borsalarda listelenmesi bekleniyor.

Mevr Coin Geleceği 2022 – Metaverse VR Coin Yorum

Depo Coin Geleceği 2022 – Depo Coin Yorum

METAN Coin Geleceği 2022 – METAN Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥