Gnosis (GNO) Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Bu yazımızda Gnosis Coinin gelecekteki eğilimini analiz etmek için geçmiş istatistiklerini, fiyat analizini, RVOL, MA, Hareketli ortalama gibi bir çok veriyi kullanacağız.

Önceki Yazımızda Filecoin Geleceği – Fil Coin Yorum analiz etmiştik diğer altcoin analizlerimizide sizlerle güncel olarak paylaşmaya devam edeceğiz. Gnosis, merkezi olmayan finas piyasası için yeni bir mekanizma yarattı. Gnosis, kullanıcıların Ethereum tabanlı güvenli dijital varlık oluşturmasına, ticaretine ve coinlerini ellerinde tutmalarını sağlar.

Gnosis (gno) coin geleceği, yorum ve fiyat tahminleri
GNO/USD Genel Bilgiler Kaynak: CoinGecko

GNO coin teknik analizine geçmeden önce kripto para hakkında genel bilgilere bakalım.

Gnosis (GNO) Coin Nedir ?

GNO, Gnosis ICO sırasında satılacak olan, Ethereum tabanlı bir ERC20 jetonudur. GNO’nun ana kullanım durumu, stake yoluyla OWL jetonları oluşturmaktır. Yerli parası Gnosis’tir.

Ethereum Kaç Dolar

Gnosis (GNO)’i nereden satın alabilirsiniz?

GNO, HitBTC, Kraken, BKEX, Uniswap (V3), Binance, Mandala Exchange, Gate.io, Hotcoin Global ve Hoo gibi birçok kripto para borsasında listelenmiştir.

Gnosis (GNO) yakında yeni bir ATH (Rekor Seviye)’ye ulaşacak mı?

GNO platformunda devam eden geliştirmeler ve yükseltmeler ile kısa sürede ATH’sine ulaşma olasılığı yüksek.

Gnosis (GNO) Mevcut Piyasa Durumu ?

CoinGecko’ya göre, GNO fiyatı, yazı yazılırken 24 saatlik $4,944,595 işlem hacmiyle $369.26’dan işlem görüyor. Gnosis coin fiyatı son 7 günde %13.52 arttı.

Gnosis (GNO) Teknik Analizi

Gnosis (GNO), şu anda CoinGecko’da 154. sırada yer alıyor . Son geliştirme ve yükseltmeler, GNO’yu yeni zirvelere ulaşmaya zorlayabilir. Şimdi, 2021 GNO teknik analizine yönelelim. Gnosis’in (GNO) günlük zaman çerçevesi grafiği aşağıda gösterilmiştir.

Gnosis (gno) coin geleceği, yorum ve fiyat tahminleri
GNO/USD 24 Saatlik Grafik Kaynak:TradingView

Ters bir baş ve omuz modeli, standart baş ve omuz modeline benzer, ancak tersine çevrilmiştir: baş ve omuz üstü, düşüş trendlerindeki geri dönüşleri tahmin etmek için kullanılır.

Ters baş ve omuz modeli bir düşüş trendi ile başlar. Bu, satıcılar çıktıkça ve alıcılar yükseldikçe sonunda tükenmeye ve daha yüksek bir tersine dönüşe yol açacak uzun vadeli düşüştür. İlk omzu oluşturan küçük destek düşüş trendini karşılar. Piyasa yükselmeye başladığında güçlü bir dirençle karşılaşır ve düşüş trendi devam eder.

Güçlü direnç seviyesine boyun çizgisi denir. Piyasa daha düşük bir dip yaptıktan sonra güçlü bir destek bulur ve formasyonun başını oluşturur. Piyasa bir kez daha ikinci omzu oluşturan yaka kısmında dirençle karşılaşıyor.

Şu anda, GNO 369 dolardan işlem görüyor. Bundan sonra GNO, kırılma yönüne göre düşmeye veya yükselmeye devam edebilir. Bu modelle, GNO yakında 385 dolar direnç seviyesine ulaşabilir. Eğilim tersine dönerse, GNO’nun fiyatı 258 dolara düşebilir.

Kripto Para Haberleri

Kripto Para En Çok Kazandıran

Gnosis Kısa Vadeli Tahmin:

  • İlk Direnç:           385$
  • Mevcut Destek:  355$
  • Yüksek Hedef:    493$
  • Düşük Hedef:     258$

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Gökçe Kübra

Kübra, finans okuryazarlık alanında kendini geliştiriyor. Grafiklere bayılır ve analizlerini paylaşmak onu heyecanlandırıyor. kubra.gokce@bedavainternet.com.tr