Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır, Ücretsiz Giriş Yap

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır detaylı bilgi. Goller cepte hilesi var mı, bedava internet kazanma nasıl oluyor işte detayları.

Goller Cepte, her Gol 100 MB Turkcell bedava internet kazandırır. Seçtikleri bir maç için o maçta atılan gol sayısı kadar günlük 100 MB internet kazanırlar. Turkcell ücretsiz katılım hakları bittikten sonra ek hak elde etmek için mobil site ve uygulamalar üzerinden katılım sağlayanlar 3 TL karşılığında ek ücret öderler. Maçta gol olmazsa minimum 100 MB günlük internet alırlar.

Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Sen yap diye goller cepte kampanyası bedava interent nasıl alınır detaylı bilgi veriyoruz. GOL yazıp 9100’a göndererek veya gollercepte.tv/hergol100mb veya GollerCepte Uygulamaları üzerinden. Kampanya tek katılımlıktır, iptal etmeniz gerekmez, ancak yine de faydalarınızı iptal etmek isterseniz, IPTAL HERGOL100 / 200 / 300 / …yazıp 2222’ye göndererek iptal edebilirsiniz.

Goller cepte bedava i̇nternet nasıl yapılır?

30 adet video izleyerek ilk görevi tamamlayanlar ise GollerCepte Standart paketini satını alarak 48 saat boyunca geçerli 2GB daha kazanıyor.

Goller Cepte Ücretli Mi?

Goller cepte uygulaması ücretli uygulamadır. 2200’a GOL yazıp SMS göndererek veya GollerCepte uygulamasının Profil bölümünden 16,8 TL karşılığında GollerCepte Standart paketini alınabilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥