Google Ne Kadar İnternet Yer

Google ne kadar internet yer hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Chrome ne kadar internet yer ve en az internet yiyen uygulamalar işte detaylar.

Google arama motoru ve arama teknolojisi ile karşımıza çıkmaktadır. Google ile merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Sadece anahtar kelimeyi yazmanız önemli değildir. Google, kullanıcılarına en önemli sonuçları ekrana getirmeyi hedeflemektedir. Google birçok alanda hizmet vermektedir. Google mal ve Google maps en bilindik hizmetlerinden biridir. Hayatımızda birçok kez Google kullanarak milyonlarca arama gerçekleştirmişizdir. Peki Google üzerinden yaptığımız aramalar ne kadar internet yer? Bu sorunun cevabını sizler gibi bizler de merak ediyoruz. Hadi gelin hayatımızda sürekli olan Google dakika olarak ne kadar internet harcıyormuş bakalım.

  • Google da 10 dakika içerisinde 10 MB internet harcayabilirsiniz. Google hizmetlerine göre bu oran değişiklik gösterecektir. Google üzerinden veri tüketimini net bir şekilde bilmek oldukça zordur. Gezilen internet siteleri internet tüketiminizde oldukça önemli rol üstlenir.

Google Form Nasıl Oluşturulur

Chrome Ne Kadar İnternet Yer

Chrome ülkemizde en çok tercih edilen web tarayıcılardan birini oluşturmaktadır. Chrome Google tarafından piyasa sürülen bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Tamamen ücretsiz olan Chrome web tarayıcısı üzerinden ne kadar internet kullandığınızı merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

  • Chrome üzerinden yaklaşık 1 saatte yapacağınız işlemlerde 60 ile 100 MB arasında internet tüketebilirsiniz. Aylık olarak bir saat Chrome üzerinden gezinti sağlarsanız harcayacağınız internet yaklaşık olarak 1.8 GB internet harcamış olursunuz.
Chrome Ne Kadar İnternet Yer

En Az İnternet Yiyen Uygulamalar

İnternet kullanımı oldukça önemlidir. Özellikle mobil veri ile internete bağlıysanız hangi uygulamanın ne kadar internet harcadığını bilmek istersiniz. Video izlemek, Instagram gibi uygulamalarda gezmek oldukça fazla internet harcayacaktır. Netflix, Instagram, Youtube oldukça fazla internet harcayan uygulamalar arasındadır. Sizler için en az internet yiyen uygulamaları derledik.

  • En az internet yiyen uygulamalar aslında çok yoktur. Whatsapp ve Twitter uygulamaları diğer uygulamalara göre daha az internet harcar. Video izlemek ve fotoğraflara bakmak oldukça fazla internet tüketmektedir.

Google Play İninal Kart Ekleme Sorunu

Ok Google Cihazımı Kur

Google Translate Nedir

Google Çeviri Hataları Komik

Google Çeviriyi Kim Seslendiriyor

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu