İçeriğin devamı aşağıda ▼

Teknoloji

Bedava Google Play Kodu [Güncellendi]

Bedava Google Play kodları, Google Play Store’dan uygulamalar, oyunlar, filmler, kitaplar ve daha fazlası satın almak için kullanılabilen 10 TL ile 500 TL arasında değişen değerde hediye kodlarıdır. Bedava Google Play kodları, Google tarafından çeşitli etkinlikler ve promosyonlar aracılığıyla dağıtılır.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda uygulama, oyun ve kitap indirmek için Google Play uygulamasını kullanmanız gerekir. Ücretsiz uygulamalara erişim sağlayabildiğiniz gibi ücretli uygulamalara da erişim sağlayabilirsiniz. Google Play üzerinden bedava kod sayesinde ücretli kitap, oyun ya da film satın alabilirsiniz. Üstelik bu kodlar sayesinde Google Play kredi kartı ya da mobil ödeme yöntemlerine ihtiyacınız yok. Google Play bazı dönemlerde promosyon amacıyla bedava kod dağıtımı yapıyor. Kodları kullanarak dilediğiniz ürünleri bedavaya satın alabiliyorsunuz.

KonularGoogle Play Kodu
Son Güncelleme21 Kasım, 2023
Kod KullanımıŞu Anda Aktif
Resmi Websiteplay.google.com/store

100 TL’lik Google Play Kodu Bedava

Bedava google play kodu

Google Play üzerinden satın almayı düşündüğünüz uygulama, oyun, kitap ve filmler için bedava kodları kullanabilirsiniz. Bedava kodlar sayesinde ücretli Google Play oyunları ya da uygulamalarını ücret ödemeden kullanma şansınız vardır. Ancak şunu unutmayın, Google Play kodları sürekli güncellenir. İşte ücret ödemeden kullanabileceğiniz Google Play Kodu şu şekildedir;

Güncel Bedava Google Play Kodları
V77M-W4VJ-5MDV-9WBF-NBGH
6BJP-BJ9W-YEXM-F8LF-UDSW
9VV9-SEEB-HTRC-5M64-Z55G
77YD-2L7G-JULK-9NPJ-MTS8
89QV-9R7A-YRGB-5UFB-PBM4
322E-JYFS-DJ3C-ARHM-C27L
79M3-F3Q3-BMRQ-4F3F-WFA8
25KW-6J7B-WWCA-7GZG-WZZ4
FBRL-YNQD-4PBE-FP8Z-WPQF
JB6Z-YNQD-4PBE-FP8Z-GQDV

Google Play kodu nasıl kazanılır?

Google Play kodu kazanmanın birkaç yolu vardır:
# Google tarafından düzenlenen etkinliklere ve promosyonlara katılın
# Google Play’den uygulama ve oyun indirin
# Ücretsiz Google Play kodları veren web sitelerini ve uygulamaları kullanın

50 tllik Google Play kodu kaç tl?

50 TL’lik Google Play kodu, 50 TL değerindedir. Bu, Google Play Store’dan uygulamalar, oyunlar, filmler, kitaplar ve daha fazlası satın almak için kullanılabilir.

Google Play kodu nasıl öğrenilir?

Google Play kodu, 16 karakter uzunluğunda bir alfanumerik koddur. Kod, büyük ve küçük harfler, sayılar ve özel karakterler içerebilir.
# Google Play uygulamasını açın.
# Sağ üst köşedeki profil resminize dokunun.
# Ödemeler ve abonelikler’e dokunun.
# Hediye kodunu kullan’a dokunun.
# Kodu girin ve Tamam’a dokunun.

Bedava Google Play Kodu Veren Uygulamalar

Bedava google play kodu

Google Play üzerinden ücret ödemeden sınırsız içeriklere erişim sağlamak istiyorsanız uygulama yükleyerek hediye çeki kazanabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde kolayca Play Store kodu kazanabilirsiniz. Peki hangi uygulamalar sayesinde bedava Play kodu kazanırsınız?

Google Opinion Rewards

Google tarafından sunulan anket uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Uygulama Google Opinion Rewards sayesinde anketlere katılarak bedava kod kazanabilirsiniz. Anketleri cevapladığınız sürece 0.01 TL ücret kazanırsınız. Ücretlerinizi Google Play hesabınıza kolayca aktarabilirsiniz. Bu sayede ücretli tüm uygulamalara ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.

CashNGifts

CashNGifts uygulaması sayesinde size verilen görevleri yerine getirebilir. Getirdiğiniz görev sayısı kadar puan kazanırsınız. Kazandığınız puanları hediye kartı şeklinde Google Play hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu sayede kolayca ücretsiz kodlarınızı kullanabilirsiniz. Google Play hediye çekiyle sadece sınırlı değil, fatura ödeyebilir ya da alışveriş yapabilirsiniz.

SwagBucks

Anketlere katılarak para kazandıran uygulamalardan birisi olarak biliniyor. Anket, reklam ve oyun oynayarak puan kazanmaya başlayın. Kazandığınız puanları hediye çeki yöntemiyle hesabınıza aktarın. İşte Google Play ücretsiz kodu bu uygulama sayesinde kazanabilirsiniz.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler