Grimace Coin Geleceği 2022 – Grimace Coin Yorum

Grimace Coin nedir ve Grimace Coin haberleri hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Grimace Coin McDonalds mı işte detayları.

Kripto para yatırımcılarının artık yakından bildiği gibi Elon Musk, DogeCoin severi olarak biliniyor ve bu parayı yakından takip ederek destekliyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü FastFood zinciri McDonalds’a attığı bir tweet ile gündem yaratan Elon Musk, aslında var olmayan bir kripto para olan Grimace Coin değerinin dakikalar içinde %300’e yakın bir artış kazanmasını sağladı. Pek çok yatırımcının saniyeler içinde para akıttığı bu coin, sahte de olsa yatırımcılarına aynı gün içinde %285’lik bir kazanç sağladı.

Grimace coin coinmarketcap kripto para borsasında henüz listelenmedi.

Grimace Coin nedir?

Kripto para piyasalarında anlık işlem yapılabiliyor ve çıkan en ufak bir olumlu haberde, çok sayıda yatırımcı para harcamaya istekli oluyor. Bu durum da fırsatçıları harekete geçiriyor ve milyonlarca dolar kazanmalarını sağlıyor. Bu olayın bir benzeri Squid Game isimli bir parada, geçtiğimiz günlerde yaşanmıştı. Dizinin çok fazla kişi tarafından izlenmesi, sahte olarak çıkarılan bu kripto paraya milyonlarca dolar yatırım yapılmasını sağlamıştı ve bu para sahte çıkmıştı. Şimdi ise aynı olan Grimace Coin için yaşandı. Elon Musk’ın atmış olduğu bir tweet’in ardından verilen cevap karşısında fırsatçılar hem harekete geçti ve Grimace Coin’i yarattı. Bu coin’e aynı gün içinde pek çok para akışı sağlandı ve değeri bir anda fırladı.

Elon Musk’ın tweet’inde, McDonalds firmasının DogeCoin’i kabul etmesi yer alıyordu. Musk, McDonalds Dogecoin’i kabul ederse, televizyonda mutlu bir yemek yiyeceğinden bahsetmiş ve bu firmanın DogeCoin’i kabul etmesini istemişti. McDonalds tarafından verilen yanıtta ise Tesla’nın Grimace Coin’i kabul etmesini ardından kendilerinin de Dogecoin’i kabul edecekleri açıklandı. Bu açıklamanın üzerine aslında piyasada var olmayan bir coin’e kullanıcılar akın etmeye başladı. Fırsatçılar da hemen harekete gerçek Binance Smart Chain ağında bir coin yarattı.

BSC ağında yalnızca birkaç jeton karşılığında yeni bir token yaratılabiliyor ve hemen piyasaya arz edilebiliyor. Bu sayede yatırımcılar da paralarını buraya aktarabiliyor. Aynı işlem Grimace Coin için yapıldı ve bu Tweet’ler sonrasında para kazanmak isteyen yatırımcılar harekete geçerek Grimace Coin satın almaya başladı. Sahte olan bu coin aynı gün içinde %285’lik bir artış gösterdi.

Grimace Coin Yorum

Şu anda piyasada, çok fazla Grimace Coin kripto parasına rastlamak mümkün. Fırsatçılar hemen harekete geçerek hem BSC ağında hem de ETH ağında Grimace Coin yarattılar ve bu iki ağda da büyük yatırımlar gerçekleşti. Sonradan çıkarılan Grimace Coin’ler ise bu ikisi kadar talep görmedi.

  • Üretilen Grimace Coin’lerden bir tanesi sabah saatlerinde 0,0007 dolardan 2 dolara kadar yükseldi ve kısa bir süre sonra 0,60 dolara indi. Bu token’de 2 milyon dolarlık piyasa değerinin oluştuğu gözlemlendi.
  • Aynı isimle oluşturulan bir başka token’de ise 0,00000193 seviyelerine kadar artış gözlemlendi. Ancak bu token’in arzının %75’lik kısmının bir cüzdanda tutuluyor olması da dikkatlerden kaçmadı. Bu token’in piyasa değerinin bir milyon dolara ulaştığı görüldü.
  • ETH ağında üretile Grimace Coin ise birkaç saat sonra %56 binlik değer artışı yaşayarak 6 milyon dolar değerine ulaştı.

Bütün bu paraların aslında, ortada var olmaya ve yalnızca spekülasyon amacıyla üretilen bir coin için yaratıldığı anlaşıldı. Bu paraların piyasada devam edip etmeyeceği henüz bilinmese de şaka coin’i olmaları dolayısıyla, bunlara çok fazla güvenilmemesi tavsiye ediliyor.

ACA Coin Geleceği 2022 – Aca Token Yorum

ANC Coin Geleceği 2022 – Anchor Coin Yorum

Nano Coin Geleceği – XNO Coin Yorum 2022

googlehaberler