GS Aslan Paketi Hediye 1 GB Paketi

Turkcell Galatasaray Aslan destek paketi kampanyasıyla 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. GS Aslan destek paketi nedir, Aslan destek 1 GB bedava internet nasıl alınır detaylandırıyoruz.

GS Aslan Paketi Hediye 1 GB Paketi

GS Aslan Destek Nedir?

Turkcell Galatasaray destek paketiyle takımınıza destek olabilirsiniz. Aslan destek paketiyle Sosyal Medyada geçerli 3 GB internet ve GS’nin resmi maçlarda aldığı galibiyet başına 1 GB bedava internet alabilirsiniz. Aslan destek paketini 12 TL karşılığında alabilirsiniz. Aslan Paket Galatasaray Futbol Kulübü sevdalısı, tüm Turkcell ses hattı müşterilerinin yararlanabileceği bir ek pakettir. Müşteriler kendi paketlerine ek olarak bu paketi alabilirler. 

Galatasaray Destek Nasıl Yapılır?

Galatasaray Destek Nasıl Yapılır?

GS Aslan destek paketini almak için GS12 yazıp 2200’ye göndererek aylık abone olabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerinden, Turkcell bayilerinden veya internetten katılabilirsiniz. Dijital operatör uygulaması üzerinden alım yapabilirsiniz. Dijital operatör uygulamasını ücretsiz indirmek için buraya tıklayın. Paket aktiflendiği tarihten itibaren 1 ay geçerlidir ve iptal edilmediği sürece otomatik yenilenir.

Aslan Paketi İptal Etme

GS Aslan paketi iptal etmek için IPTAL GS12 yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. KALAN yazıp 2200’a kısa mesaj gönderdiğinizde fatura kesim tarihinize kadar paketinizden kalan dakika/ SMS/ internet bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Galatasaray 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır?

GS Hediye internet kazanmak için ek paket almanız gerekiyor. Aslan destek paketini aldıktan sonra kampanyadan yararlanabilirsiniz. Galatasaray Futbol Kulübünün resmi maçlarda aldığı her galibiyette Aslan paketliler günlük 1 GB internet kazanır. Kazandığınız hediye internet hattınıza tanımlanınca kısa mesajla bilgilendirileceksiniz.

Daha fazla bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava İnternet kategorisini ziyaret edin.

[Toplam: 4   Ortalama: 5/5]

BONUS KAZAN

Alt tarafta bulunan cevap yaz kısmına değerli duygu ve düşüncelerini belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Ayrıca bedava internet kodlarını almak için; Bedava internet kodları başlığını ziyaret edin.
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.