Hard Coin Geleceği 2023, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Hard Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hard Coin nedir ve Hard Coin yorum nasıl değerlendirilmeli işte detayları.

Kava Lend kısaltma adıyla Hard coin Ethereum zinciri desteğiyle işlem yapan web 3 projelerinden biridir. Finansal coin borçlandırılması ana mantığı üzerine inşa edilmiştir. Kripto para sahipleri sistem üzerinde coinleri faizi karşılığında kullandırabilirler. Hard coin halka açık Proof-of-Stake blok zincirleri oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçeve olan Cosmos-SDK kullanılarak oluşturulmuştur.

Hard coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

Hard Coin Nedir?

Hard coin, diğer coin varlıklarınız ile kazancınız arttırmanız sağlayan coin dünyası üzerinde oluşturulan ilk zincirler arası para piyasasıdır. İlk olarak 21 Eylül 2020’de test edilmiş olup 1 ay sonra da Hard coin dağıtımı başlamıştır. Hard coin merkeziyetsiz bir coindir. Madencilerin kazması ile ortaya çıkmaktadır. Bugüne kadar 118 milyon 750 bin Hard coin tedarik edilmiştir. Toplamda 200 milyon Hard coin üretilecektir.  Hard coin ile BTC, XRP, BNB, BUSD, KAVA ve USDX varlıklarınız borç olarak verebilir ve karşılığında faizi ile birlikte geri alabilirsiniz.

Hard coin özellikleri sıralamak gerekirse:

 • Hard coin merkeziyetsiz bir coindir.
 • Sistem, akıllı sözleşmelerin oluşturulduğu platform olan blok zincirler, ışık hızında çözümlenebilmektedir.
 • Bu sayede en hızlı veri transferini sağlamaktadır.
 • Hard coin Solidity geliştiricilerini kullanmaktadır ve dApp’lerinin getirdiği güvenlik ağlarından sonuna kadar faydalanmaktadır. Çift doğrulama yapılan sistem güvenirliliğinden ödün vermemektedir.
 • Hard coin onu kullanan katılımcılar tarafından yönetilmektedir.
 • Uzun vadeli kullanımlarda katılımcısına destekleyici ödüller sunmaktadır. Bu sayede sisteme katkı sağlayanlara kazançlar adil bir şekilde dağıtılmaktadır.
 • Tedarikçiler De’fi pazarında borçlu teşviklerini sunarak sistemde gelir getiri odaklı işlem yapabilirler.
 • Temel amacı faiz getirisi sunabilen coin finans sistemini oluşturmaktır.
Hard coin yorum

Hard Coin Yorum

Coinlerin merkeziyetsiz olması beklenen ve hedeflene bir olgudur. Fakat faiz getirisi sağlamakta olan Hard coinde bir yönetim belirleyicisinin olmayışı sorunlara kapı açabilecektir. Sistem de söz sahibi olmak isteyen bir gurubun daha fazla işlem yapması veya daha fazla Hard coini elinde bulundurması, beraberinde tekelleşmeyi getirerek faiz yönetimini kendi lehine çevirir bir durum yaratabilmektedir.

Dünyanın her yerinden izinsiz bir şekilde kullanıcıların faiz verme sistemine girebilmesi fırsatlar sunmaktadır. Bu sisteme piyasaların nasıl bir tepki vereceği, tokenlerin tamamının piyasa sürüldükten sonra tekel oluşturup oluşturmayacağı soru işaretlerini birlikte getirmektedir. Mantık olarak şeffaf faizciliği getirmesi olumlu olsa da spekülasyona açık olması şüpheyle yaklaşmayı sağlamaktadır. Eğer korkulduğu üzere tekelleşen bir ortam oluşursa yatırımcı kaybedeceği kesindir. Çünkü kripto dünyasında kimse tekelleşen bir coine yatırım yapmayacaktır. Eğer böyle bir yönlenme olursa Hard coinin faiz sistemine getirdiği yenilik, örnek alınarak başka bir grup tarafından da oluşturulabilir.

Hard Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?

Hard coin alabilmek için öncelikle BTC, XRP, BNB, ETH ve USDT coinlerine sahip olmanız gerekmektedir. Bu saydığımız coinleri aldıktan sonra listelenen borsalarda Hard coin alabilirsiniz. Hard coin satın alabileceğiniz borsalar:

 • Binance, 
 • KuCoin, 
 • Gate.io, 
 • MEXC, 
 • Pionex borsalarıdır.

Moov Coin Geleceği – Dotmoovs Coin Yorum

CPHR Coin Geleceği – PolkaCipher Coin Yorum

Squawk Coin Geleceği – Squawk Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥