HDV Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

HDV Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Hydraverse Coin nedir ve HDV Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

HDV Coin, Hydraverse adı verilen metaverse oyununda ödeme ve yönetişim için kullanılan yerel para birimidir. Hydraverse ise oyna kazan ejderha yarışı oyunu platformudur. Bu evrende kendi ejderhalarınızı yetiştirebilir, onlarla savaşabilir, oyunda seviye yükseltebilir ve onları kiralayabilirsiniz. Ön satışları birkaç borsada tamamlanan ve oldukça güzel yatırım toplayan bu projenin detaylarını ve HDV coin nedir sorusunu araştırdık. İşte merak ettikleriniz…

Hdv coin nedir?

Kripto Nedir – Kripto Para Püf Noktalar

HDV Coin Nedir?

Hydraverse oyunu, kullanıcıların deneyimlerini ve becerilerini ön plana çıkarmak amacıyla kurulmuş olan bir metaverse, oyna kazan oyundur. Burada oyuncular, kendi ejderhalarına sahip olurlar. NFT özelliğinde olan bu ejderhaları geliştirerek onlar üzerinde kazanç sağlarlar. Dünya genelindeki kullanıcı sayısı ve henüz ön satışlarda bile toplamış olduğu yüksek yatırım miktarı nedeniyle, HDV Coin nedir sorusu merak edilmeye başlanmıştır. Bu soruyu daha iyi anlayabilmeniz açısından hem coin hem de projenin özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Hydraverse PVP oyna kazan mantığında oyuncuların hem eğlenmesine hem de token kazanmasına imkan sağlayan bir oyundur.
 • Oyuncular, gelişmiş sanal gerçeklik özelliği ile oldukça farklı bir deneyim yaşama imkânına sahiptir.
 • Herkes kendi ejderhalarını satın alma, onları eğitme, onlarla savaşa katılma ve onları geliştirme imkanına sahip olur.
 • Oyun platformunda dragon racing, metaverse, 3D NFT gibi özellikler bulunur.
 • Dragon Racing eşsiz ejderha karakterleriyle oynanan ve oyuncuların kendini geliştirebildiği bir yarış oyunu özelliğindedir.
 • Metaverse bölümü oyuncuların ejderhaları ile özgürce gezip dolaşabildikleri bir metaverse alanıdır.
 • 3D NFT ise oyuncuların kendi karakterlerine NFT olarak sahip olmasını sağlayan bölümdür.
 • Oyuncular bu oyunda yumurtalar elde edebilir, ejderha satın alabilir, ejderhalarıyla ilgilenerek mutluluk puanları alabilir ve bu puanları ile seviye atlayabilir.
 • Bu oyunda sahip olunan ejderhalar sergilenerek veya kiralanarak gelir elde edilebilir.

HDV coin özellikleri ve avantajları ise şöyle açıklanabilir;

 • Oyuncular sahip oldukları ejderhaları eğiterek HDV kazanabilir.
 • Elde edilen ejderhalar benzersiz NFT özelliğinde olduğu için platformdaki NFT pazar yerinde satılabilir ve gelir elde edilebilir.
 • HDV tokeni veya NFT’ler stake edilme özelliğe sahiptir ve oyuculara pasif gelir imkânı sağlar.
 • Platformda bulunan birden fazla yarış türünde veya turnuvalarda yarışarak token ödülü kazanabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz NFT’leri kiralama karşılığında kazanç sağlayabilirsiniz.
 • HDV Gacha satın alırken, kira ücretleri ödenirken, NFT ödemelerini aktarırken veya ejderhaları yetiştirmek için kullanılan yetiştirme paketleri satın alınırken, ödeme birimi olarak kullanılır.
 • Hydraverse oyununda alınan yarış ücretleri ve yetiştirme paketleri karşılığında ödenen HDV ücretleri yakılır. Bu yakım işlemiyle token değeri artırılır ve arzın sabit kalması sağlanır.
Hdv coin yorum

HDV Coin Yorum

HDV Coin yorum haberlerinde ön satışlardan almış olduğu yatırımlardan bahsediliyor. ExNetwork Capital, Almora Capital, BSC News, Roseon Finance, VBC Ventures gibi firmalardan almış olduğu 1,7 milyon dolarlık ön yatırım, büyük şirketlerin bu projeye olan ilgisini kanıtlar niteliktedir.

Hydaverse’nin BSC altyapısında hizmet vermesi, ilerleyen dönemlerde beta 3 sürümünün gelecek olması, pazar yeri geliştirmesi, gerçek zamanlı PVP oyunu özelliği eklenecek olması, yarış pisti kiralama, kiralık ejderha sayısının artması, yeni ejderha parklarının geliştirilmesi, sanal gerçeklik deneyimi sunulacak olması gibi geliştirmeler hem oyuna hem de tokenine olan ilgini artmasını sağlayabilir.

Toplam arzı 500 milyon adet olacak olan bu tokende sürekli yakım işleminin yapılacak olması, token arzının sabit kalmasını ve değerlenmesini sağlayabilir. Ancak piyasadaki metaverse coinlerinin sayısının fazla olması nedeniyle yatırımcıların, rekabet riskini göz önüne alarak yatırım yapması gerekir.

HDV Coin Hangi Borsada?

HDV Coin Enjin starter, Bin starter ve Gate.io borsalarında ön satışa çıkarılmıştır. Enjin’de 300 bin dolarlık, Bin’de ise 150 bin dolarlık fon yatırı almıştır. En son Gate.io borsasında ön satışa çıkarılmış ve buradan da 62 bin dolarlık fon toplamıştır.

Bu coini satın almak için şu anda Pancakeswap ve Gate.io borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalardan alım yapabilmek için kayıt işlemlerini tamamlamanız, hesabınıza para yatırarak USDT coin satın almanız ve bunları HDV’ye dönüştürmeniz gerekir.

Obo Formasyonu Nedir – Obo Kuralları ve Çizimi

Tobo Formasyonu Nedir – Tobo Yükseliş Mi Öğrenme

TRON Coin Geleceği – TRON Coin Yorumları

MBL Coin Geleceği – Moviebloc Coin Nedir ve Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥