HEC Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

HEC Coin nedir detaylı bilgilendiriyoruz. HEC Coin geleceği ve HEC Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

HEC Coin, Heroes Chained adı verilen oyununda kullanılan oyun içi ödeme ve ödüllerde görev yapan bir para birimidir. Heroes Chained ise kahramanların bir araya geldiği fantezi aksiyon oyunu olarak tanımlanır. Gamefi ve oyna kazan mantığıyla çıkarılmış olan bu oyunun kurucusunun Türk olması ve Avalanche platformu tarafından destek alması, oldukça dikkat çekmiştir. HEC Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini detaylı şekilde açıklayalım;

Hec coin fiyatı

Hangi Coin Alınır?

HEC Coin Nedir?

Heroes Chained oyunu kısa şekilde HC olarak adlandırılır. Bu oyunda oyuncular kendi loncalarını kurma ve lonca ustası olma imkanına sahiptir. Kahramanları toplayarak gerçek zamanlı bir fantezi aksiyon oyunu oynamayı mümkün kılan bu oyun, oyna kazan mantığına dayanır.

Jetonlar ve NFT’ler ile oynanan HC Avalanche, Avalaunch, OKX, YGG SEA gibi büyük firmalardan aldığı destekle yatırımcıların dikkatini çekmiştir. Avalanche ağında hizmet veren HEC Coin nedir sorusu ise büyük bir kesim tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bu sorunu cevabını aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz;

 • HEC Coin, oyun içinde ödeme birimi olarak kullanılan jetondur ve oyunun yerel belirtecidir.
 • Bu coine sahip olan kişiler oyundaki havuzlara likidite ekleyerek getiri elde etme imkânına sahiptir.
 • Sahiplerine yönetimde oy kullanma ve yapılacak olan projelerde fikir beyan etme hakkı tanır.
 • HEC sahipleri verim çiftliklerinde çiftçilik yaparak gelir elde etme imkanına sahiptir.
 • Oyunda buluna taverna oyuncuların sosyalleşmesini, arkadaş edinmesini, takım kurmasını ve klan yapmasını sağlar.
 • Oyuncular şehir surlarında, arenalarda, PVP liglerinde, turnuvalarda savaşarak jeton ödülü kazanabilirler.
 • Seviye yükseldikçe ve ilerledikçe zorlaşan bu oyunda oyucular arazi satın alabilir, çeşitli görevleri tamamlayarak jeton ödülü elde edebilir.
 • Burada bulunan NFT’ler kahramanların güçlendirilmesi için geliştirilmiştir. Bu NFT’leri oyunda seviye ilerleterek veya Pazar kısmından satın alabilirsiniz. NFT ne kadar güçlüyse o kadar nadirdir.
 • Oyunda farklı ırklara, sınıflara, yeteneklere ve büyülere sahip olan sayısız kahraman bulunur. Bu kahramanları yaratmak için üreme sistemi de mevcuttur.
Hec coin yorum

HEC Coin Yorum

Deflasyonist olan HEC Coin yorum haberlerinde Avalanche gibi önemli bir şirketten aldığı destekten bahsediliyor. Projenin blockchain ekibi, 2021 yılında düzenlenen Avanlanche Hackathon’u kazanmıştır. Bu da projenin adını duyurmasına ve ciddi derece fon toplamasına yardımcı olmuştur.

Yeni yapılacak olan geliştirmelerle birlikte uzmanlar tarafından yatırımcı çekeceğine inanılıyor. Bu projenin geliştirmeleri ise 2022 yılı ve ilerleyen dönemler için şöyle açıklanıyor;

 • NFT satışlarının başlaması
 • Arazi satışlarının başlatılması
 • HEC Coin’in önemli borsalarda listelenmesi
 • Cüzdan desteği sunulması
 • Oyunun Beta sürümünün hayata geçirilmesi
 • Ödül programlarının açıklanması
 • Zincir içi cüzdan teşviklerinin başlatılması

2022 yılının Ocak ayında borsalarda listelenemeye başlayan HEC Coin toplamda 10 milyon adet olarak arz edilmiştir. Maksimum arz miktarına ulaşan bu coinin dolaşımdaki miktarı ise 3 milyon 300 bin adettir. Piyasaya girdiği günden itibaren en düşük değerini 17,71 lirayla görmüştür. En yüksek değeri ise 48,70 lira olarak kaydedilmiştir.

HEC Coin Hangi Borsada?

HEC Coin satın almak için listelendiği borsalardan birini seçerek veya istediğiniz birkaç borsada hesap açmalısınız. Hesabınızı açabilmek için kayıt ve doğrulama aşamalarını tamamlamış olmanız gerekir. Kripto para ticareti yapabilmek için gereken en önemli adım KYC doğrulamasıdır. Bu doğrulama olmadan alım satım yapmanıza izin verilmez.

KYC doğrulamanızı tamamlayıp hesabınızı aktifleştirdikten sonra ise borsalardan USDT para birimiyle coini satın alabilirsiniz. Satın alabileceğiniz borsalar Trader Joe, Gate.io, Huobi Global, Coinex ve Pangolin borsalarıdır. Bu borsalardan Trader Joe ve Pangolinden AVAX kullanarak alım yapabilirsiniz.

Multi Coin Nedir? Multi Coin Geleceği ve Yorumları

ASW Coin Nedir? AdaSwap Coin Geleceği ve Yorum

Waves Coin Geleceği – Waves Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥