Her Fruko ve Yedigün Beyaz Kapakta Bedava İnternet

Yenigün ve fruko beyaz kapak bedava internet kampanyası hakkında detay. Yedigün ve fruko şifre bedava internet nasıl yapılır detaylandırdık.

Fruko ve Yedigün İnternet Kampanyası

Fruko ve yedigün her beyaz kapakta bedava internet şifresi var. Beyaz kapak şifresiyle ayda 7,5 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Froko ve Yedigün beyaz kapak hakkında detaylı bilgilendiriyoruz.

Beyaz kapaktaki şifreyi KazandıRio uygulamasına girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Beyaz kapak bedava internet nasıl yapılır kampanya detayları aşağıda yer alıyor.

Yedigün ve Fruko Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Yedigün ve fruko beyaz kapak şifresi ile bedava internet nasıl yapılır kampanya hakkında bilgi veriyoruz. Öncelikle Fruko veya Yedigün ürünlerinden şifre edinmeniz gerek. Şifre kapağın iç bölümünde yazmaktadır. Şifreyi girmek için KazandıRio uygulamasını telefona indirmeniz gerekiyor.

Yedigün veya Fruko markalı ürünlerinden birini satın alıp ürün kapağı içerisindeki şifreyi cep telefonu bilgisiyle birlikte KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes her başarılı katılımları için kampanyaya katıldıkları cep telefonuna yüklenecek günlük (24 saat) 100 MB veya 250 MB internet paketinden birini kazanacaktır. Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmelerinin ön koşulu KazandıRio uygulaması içinde detaylı olarak belirtilen “Kampanya Katılım Koşullarını” ve “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Metnini” eksiksiz bir biçimde okumak, anlamak ve kabul ediliyor ise uygulama içerisinde ücretsiz olarak hesap açarak kampanyaya katılmaktır

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Furuka kapaklarini yuememe yardimci olun yoksa bu oyinu silicem ese dostada analticam bu sacmaligi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu