Horizon Worlds Coin Geleceği 2022 – HZN Coin Yorum

Horizon Worlds Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Horizon Worlds Coin nedir ve HZN Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Facebook, geçtiğimiz aylarda Meta sürümüne geçmişti. Bu gelişmenin ardından metaverse coin’lerinin fiyatı yükselişe geçti ve bu coinlere olan ilgi hızla arttı. Şimdi ise aylardır beklenen gelişme gerçekleşti ve Facebook tarafından büyük projesi açıklandı. Horizon Worlds adını verdiği sanal platform kullanıcılara açıldı. Şu anda yalnızca ABD ve Kanada’daki 18 yaş üstü kullanıcılara hizmet veren bu platform, yakın zamanda ticarete de açılacak. Platformun yerel para biriminin ise Horizon Worlds Coin olması bekleniyor. Sizlere bu platformun temel özellikleri ve coin’i hakkında detaylı bilgi verelim;

Horizon Protocol Coin Fiyatı

Horizon Protocol Coin fiyatı 0,589586 TRY’dir. Horizon Protocol coin son 24 saatte 3.94% değişim gösterdi. Horizon Protocol coin günlük işlem hacmi 1.188.201 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 1400. sıradadır.

  • 1 Starlink Kaç Dolar; $0,036896 USD’dir. Son 24 saatte 3.94% oranında değişti.
  • 1 Starlink Kaç TL; ₺0,589586 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 3.94% değişim gördü.

Horizon Worlds Coin Nedir?

Horizon Worlds Coin geleceği; Facebook 2020 yılında kapalı beta sürümü ile Horizon Worlds dünyasını kullanıcılarıyla buluşturmuştu. Bundan önce attığı adımlarda Oculus yatırımı yapmış ve sanal gerçeklik dünyasına gireceğini belli etmişti. Ayrıca şirket tarafından geçen yıl yapılan açıklamada sanal toplantılar için bir uygulama geliştirildiği de söylenmişti. Geçtiğimiz günlerde artık kapalı sürümden açık sürüme geçildi ve Horizon Worlds platformu, ABD ve Kanada’daki kullanıcılara açıldı. Bu platformda gezinti yapmaktan toplantılara katılmaya, etkinliklerden oyunlara kadar pek çok şeyi yapmanız mümkün. Bütün bunların yanında geliştiriciler ve mağazalar için de bir ticaret bölümü bulunacak. Bu platformda kullanması düşünülen para birimi ise Horizon Worlds Coin olarak açıkladı. Bu gelişmelerin ardından pek çok kullanıcı tarafından merakla beklenen Horizon Worlds Coin nedir sorusu araştırılmaya başlandı. Sizlere bu sanal dünyanın özelliklerini, detaylı olarak açıklayalım;

  • Horizon Worlds sanal gerçeklik evrenine ulaşmak için ücretsiz uygulaması olan Oculus Quest 2 yüklenmesi gerekiyor. Bu girişle birlikte kullanıcılara oyun oynama, etkinliklere katılma veya etrafta gezinme seçenekleri sunuluyor.
  • Bu evrende kullanıcılar kendi meta alanlarını inşa edebiliyor.
  • Üreticiler bu evrende kendi oyunlarını ve ortamlarını üretmek için çeşitli araçlardan yararlanabiliyor.
  • Gezmek isteyenler için platformda bulunan Plaza alanına gidilebiliyor. Bu alanda yeni başlayan kullanıcılar için yönlendirme seçeneği de sunuluyor.
  • Bu sanal dünyada güvenli bölge alanı bulunuyor. Kullanıcılar rahatsızlık hissettiklerinde sağ bileklerinde yer alan güvenlik butonuna basarak bu alana gidebiliyor. Bu bölgede sanal etkileşimlere ara verme, rahatsız eden kişileri sessize alma, engelleme ve şikâyet etme gibi seçenekler sunuluyor.
  • Kullanıcılara, Horizon Worlds grubuna katılarak, toplulukla etkileşime girme imkanı sunuluyor.
  • Horizon Worlds Coin’in, bu platformdaki tüm etkinlikler, üreticiler ya da ticaretler için kullanılacak olan temel para biriminin olması planlanıyor.

Horizon Worlds Coin Yorum Haberleri

Bu platform ile sosyal ağlar ve web için yeni bir dönemi başladığı söyleniyor. Platformun kullanılabilmesi için VR gözlüklerinin alınması gerekiyor. Henüz çok fazla yaygın olmayan ve yalnızca ABD ve Kanada’ya özgü olan bu programın, tüm dünyaya açılması bekleniyor. Horizon Worlds Coin yorum haberlerinde ise bu sanal dünyanın yaygınlaşması ile birlikte geliştirilecek olan yeni projelere bağlı olarak, çok fazla kullanıcı tarafından tercih edileceği açıklanıyor. Bu platforma eklenecek olan NOVİ entegrasyonunun ticari işlemleri başlatacak olması, sanal mağazaların ve sanal etkinliklerin pazarlama seçeneklerini sunacak olması gibi geliştirmeler ile bu coin’in kullanım alanının artacağı ve ilerleyen dönemlerde değerli para birimlerinden biri olacağı düşünülüyor.

Horizon Worlds Coin Hangi Borsada?

Henüz borsalarda listelenmeye hatta piyasaya sürülmemiş olan Horizon Worlds Coin’in, platomun tüm dünyaya yayılması ile birlikte kullanıcılarıyla buluşması bekleniyor.

Grimace Coin Geleceği 2022 – Grimace Coin Yorum

ACA Coin Geleceği 2022 – Aca Token Yorum

ANC Coin Geleceği 2022 – Anchor Coin Yorum

googlehaberler