HOT Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

HOT Coin Geleceği ve fiyat tahmini hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. HOT Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Hot Coin, Holochain ağında kullanılan ve hem projenin tanıtımı hem de kaynak yaratmak amacıyla ERC-20 tabanında üretilen bir kripto para birimidir. Holochain ise blokların ötesinde anlamını taşır. Dapp geliştirmek için blockchain kullanılması gerekliliğini ortadan kaldıran bu projede, merkeziyetsiz uygulamaları barındırmak üzere eşler arası dağıtık defter teknolojisi kullanır.

Test aşamaları tamamlanan ve 2021 yılı itibariyle değerinde ciddi seviyede artış görülen Hot Coin geleceği nasıldır ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor, sizler için araştırdık.

HOT Coin Nedir?

Holo olarak da bilinen bu coin projesinin amacı, merkeziyetiz uygulamalara kolayca erişilebilmesini sağlayan bir ekosistem ve Pazar yeri sunmaktır. Bu amaçla birlikte ağ katılımcılarının holochain kullanılarak geliştirdikleri merkeziyetsiz uygulamalar ve internetin daha geniş bir alanı arasında köprü görevi üstlenir. Hot Coin nedir ve projesinin özellikleri nelerdir detaylı olarak açıklayalım;

 • Holochain, blok zincir teknolojisi ile para transferini mümkün hale getirmektedir. Bunun yanında teknolojisinde bir oyun ya da web sitesi de barındırır.
 • Blok zinciri teknolojilerine göre bu projede oldukça düşük enerji sarfiyatı söz konusudur.
 • Bu proje ERC-20 tabanlı olarak üretilmiştir ancak blok zinciri teknolojisinin kullanılmasını gerektirmeyen bir alt yapıdır.
 • Bu projede HoloFuel ve Hot olmak üzere iki farklı kripto para birimi kullanılır. Hot Coin, takas süresi boyunca HoloFule’e dönüştürülebilecek bir jeton görevindedir.
 • Bu coin aynı zamanda Holo swap işlemlerinde de alım satım için kullanılan bir para birimidir.
Hot coin projesi

HOT Coin Projesi

Bir kripto paraya yatırım yapmada önce hem kripto paranın ne işe yaradığını çok iyi bilmeli hem de projesini takip etmelisiniz. Proje ne kadar güçlü ve sağlam olursa bu para piyasalarda daha fazla kalıcı olacaktır. Merak edenler için Hot coin projesi nasıl gelişmiştir ve neler içeriyor, açıklayalım;

 • Holo, bireysel kullanıcılar ve kripto para teknolojini ifade eden HoloChain arasında bir köprü olarak tasalanmıştır.
 • Proje, kullanıcılara P2P uygulamaları barındırma imkanı sağlar. Bunun yanında hem kripto para birimlerinin hem de uygulamalarının değişimini sağlayacak çeşitli yenilikler barındırır.
 • Bu ağda merkeziyetsiz uygulamalar için depolama ve işlem gücü sağlayan sunucular bulunur. Bu sunucular merkeziyetsiz uygulamalara fazladan işlem gücü sağlayan ara yazılımlar yükler. Bu sunuculara, ağda işlem yapmaları ve destek vermeleri nedeniyle HoloFuel ödülü verilir.
 • HoloFuel özel tasarımı, bu ağda aynı anda milyonlarca işlemin yapılmasını güçlendirme amacıyla inşa edilmiştir.
 • Bu proje gelecekte araç paylaşım sistemi Uber ve barınma hizmet sağlayıcısı olan Airbnb gibi uygulamaları P2P ortamında sunmak ve bu ekosistemi hayat geçirmek için çalışmaktadır.

HOT Coin Kimin?

HOT coin kimin sorusuna, Holo projesine ait bir para birimi cevabını verebiliriz. Bu proje ise her biri akıllı sözleşme yazılımcısı olan ve bu alanda oldukça deneyimli Arthur Brock ve Eric Harris Braun tarafından geliştirilmiştir.

HOT Coin Hangi Ülkenin, Sahibi Kim?

2016 yılında test aşamalarına başlanan bu proje, 2018 yılında piyasaya sürülmüştür. Hot coin hangi ülkenin sorusuna, Amerika’ya aittir cevabını verebiliriz. İlk olarak Amerika’da kullanılan bu para biriminin sahibi de yine kurucuları olan Arthur Brock ve Eric Harris Braun’dur. Holo Coin çalışmaları için Holo Vakfı da kurulmuştur.

Hot coin uzman yorumları

HOT Coin Mining

Hot Coin mining, Bitcoin madenciliğinden çok daha farklı bir yapıya sahiptir. POS modeli üzerinden bu coini kazanabilirsiniz. Yani Hot coin, stake edilerek kazanılabilir. Stake madenciliği için de bir cüzdana sahip olmanız ve bu cüzdanda isteğiniz vadede coininizi stake etmeniz, yani kilitlemeniz gerekir.

Hot Coin Hangi Borsada Alınır?

Hot coin satın almak için Binance, Bybit ve Gate.io gibi dünyaca ünlü borsaları tercih edebilirsiniz. Bu borsalardan alım yapmak için mutlaka kaydınızın olması ve KYC işlemlerinin tamamlanmış olması gerekir. Ardından TRY, USDT veya BNB para birimlerini kullanarak coininizi satın alabilirsiniz.

HOT Coin Uzman Yorumları

Hızlı işlem ve düşük maliyet prensipleri ile blokların ötesinde bir teknoloji sunan Holo projesi ve Hot Coin yorumları, bugüne kadar gösterdiği fiyat performansına ve yapılan geliştirmelere göre yapılmaktadır. 2016 yılında başlayan proje 2018 yılında piyasaya sürülmüştür ve tüm test aşamalarını 2021 yılına tamamlamıştır. Bu gelişmenin ardından da Hot Coin fiyatında artış yaşanmıştır.

İlk piyasaya sürüldüğünde 0,001 dolardır. 2020 yılında gerileme eğilimi gösteren bu coin 2011 yılı boyunca da 0,0006 ile 0,0008 dolar seviyelerinde seyretmiştir. Bu durum 2021 Şubat ayına kadar devam etmiş ve Şubat ayında yaklaşık dört kat artış göstererek 0,003 dolar seviyesine yükselmiştir. Tarihinin en yüksek değerini ise 29 Mart 2021 tarihinde yaşamış ve 0,027 dolara yükselmiştir.

İlk üretildiğinde 178 milyon arza sahip olması, diğer dijital varlıklara göre biraz yüksek hacimli olduğunu göstermiştir. Bu durum ise birim fiyatının düşük olmasını sağlamıştır. Birim fiyatının az olması değersiz olduğunu düşündürse de Hot Coin şu anda yaklaşık olarak 11 milyar dolar piyasaya değerine sahiptir. Bu değer, piyasadaki en iyi 93. dijital para olmasını sağlamıştır.

Uzmanlar tarafından yapılan Hot Coin yorumları, genel olarak avantajlarından bahseder. Platformun sağladığı avantajları şu şekilde açıklayalım;

 • Kullanıcılarına saniyeler içinde milyonlarca işlem yapabilme imkanı sağlayan bir platformdur.
 • Merkezi internet ve blok zinciri teknolojisi arasında bağlantı kurar.
 • Ağdaki güvenlik düzeyi en üst seviyededir. Kişisel bilgiler ve yapılan işlemlerin güvenliği kriptografik imzalar ile sağlanır.
 • Yapılan işlemler hızlıdır ve bu ağda kara para aklamayı önleyici sistem bulunur.
 • Hot Coine sahip olan kişiler ağdaki sistemi kullanarak kötü kullanıcıların kara listeye alınmasını sağlayabilir ve bu kullanıcılar hakkında birbirlerini uyarabilir.

Bu coinin kullanıcılarına pasif gelir imkanı sağlaması, projesinin sürekli geliştirilmesi ve dünya genelinde kullanıcı sayısının artması, analistlerin bu paranın geleceği hakkında olumlu düşünmesini sağlamıştır. Ancak yatırım yapacak olan kişilere, riskler konusunda dikkatli olmaları gerektiği tavsiye edilmektedir.

Hangi Coin Alınır?

SLP Coin Geleceği – SLP Coin Yorumları

Uma Coin Geleceği – Uma Coin Yorum

Luna Coin Geleceği – Luna Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥