Huawei Yeni Kablosuz Hoparlörü Duyurdu!

Her sektörde ürün çıkarmayı ve bu ürünlerin yüksek kalitede olmasını başarabilen Huawei, yeni ürünü olan kablosuz hoparlörü duyurdu. Huawei, birkaç ay önce duyurduğu Sound X isimli kablosuz hoparlör modelinin gelişmiş bir versiyonu olan Sound X Platinum Edition’ı duyurdu. Temel modelin üzerine performans iyileştirmesi ve küçük dokunuşlar yapan şirket, yeni kablosuz hoparlörüyle tüketicileri etkilemeyi hedefliyor.

Kalkiteli Ses Sunuyor!
Hoparlör alacak olanlar mutlak olarak yüksek ses ve bu sesi kaliteli anlamda elde etmek istiyor. Nitekim Sound X ile Huawei bunu başarmışa benziyor. 60 watt maksimum güç ve 20 mm’ye kadar da titreşim genliği sunan iki woofer ile birlikte gelen Sound X Platinum Edition, görünür bir bass ünitesine sahip. Kablosuz hoparlöre bir de görsel etki ekleyen Huawei, ses kalitesiyle birleşen bu görselliğin tüketiciler için benzersiz bir deneyim sunacağını söylüyor.

Sound X Platinum Edition, EMUI 10.1’in etkileyici özelliklerinden bir tanesi olan düşük ses gecikmesi özelliğini destekliyor. Ancak bu özellik, şu an için sadece P40 serisi telefonlarda bulunuyor. Yani tüketicilerin bu özelliği kullanıp, ses gecikmesini minimalize edebilmeleri için P40 serisi bir telefona ihtiyaçları var. Elbette Huawei, ilerleyen dönemlerde EMUI 10.1’i daha fazla telefona sunacak ve bu özellik, çok daha fazla tüketici tarafından kullanılabilecek.

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]
yorum Yap