iCOM Coin Geleceği 2022 – iCom Labs Coin Yorum

iCOM, hizmet olarak blok zinciri şeklinde adlandırılan, her türlü uygulamada kullanılmak üzere blok zincirlerinin işleyişini basit, ekonomik ve süratli hale getire bir platformdur. Bu platformda işlemler için kullanılan yerel para birimi ise ICOM coin olarak adlandırılır. Ön satışları geçtiğimiz Nisan ayında tamamlanan ve kendi platformu üzerinden yapılan bu coinin ne zaman listeleneceği haberleri araştırılmaya başlanmıştır. Sizlere ICOM coin nedir ve hakkında hangi yorumlar yapılıyor, detaylı olarak açıklayalım;

iCOM Coin Kaç TL (CANLI)

iCommunity Labs Coin fiyatı 7,04 TRY’dir. iCommunity Labs coin son 24 saatte -3.70% değişim gösterdi. iCommunity Labs coin günlük işlem hacmi 461.210 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 4613. sıradadır.

iCOM Coin Kaç Dolar; $0,421950 USD’dir. Son 24 saatte -3.70% oranında değişti.

iCOM Coin Kaç TL; ₺7,04 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -3.70% değişim gördü.

Hangi Coin Alınır?

iCOM Coin Nedir?

iCommunity platformu, hizmet için blok zinciri teknolojisini kullanan ve İspanya’da bu alanda lider olan bir platformdur. Kullanıcılar bu platformda her türlü uygulamada farklı blok zincirlerini entegre etme ve bunları basit, ekonomik ve süratli olarak kullanma imkanına sahiptir. Her sektör, bireysel kişiler ve geliştiriciler ve özel şirketler için hizmetler sunan bu platformda sözleşme üretilmesi abonelikler yoluyla yapılır.

Platformun gelişmesi ve çalışması için kullanılan ICOM coin nedir ve hangi amaçlarla kullanılır, aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz;

  • Ekosistemde bulunan tüm şirketlerin ve kullanıcıların iş modellerini optimize etmek amacıyla ICOM coin kullanılır.
  • İş modellerinin geliştirmesi ve ölçeklenebilir hale getirilmesi amacıyla kullanılır.
  • Herhangi bir sektörde bulunan şirketlerin, profesyonellerin veya özel projelerin dönüşümlerini teşvik etmek ve hızlandırmak amacıyla kullanılır.
  • İCommunity Labs, blok zincirinin kullanımını demokratikleştirmek ve tüm bütçelere uygun hale getirmek amcacıyla benimsenmesini sağlar.
  • Bu paltomun ana ürünü İBS adı verilen bulut platformudur. İBS farklı blok zinciri teknolojilerini kullanarak elektronik imza, özgünlük doğrulama, noter tasdik ve izlenebilirlik hizmetleri sağlar.
  • Tüm ihtiyaçlar için çözümler sunan İBS platformunu her türlü şirket, BT yöneticileri ve geliştiriciler, kolaylıkla kullanabilmektedir.

iCOM Coin Yorum

ICOM coin yorum haberlerinde platformun İspanya’da kendi sektöründe lider bir firma olmasından bahsediliyor. Bu platform CDTI adı verilen en iyi dereceye sahip ilk 20 proje gibi en rekabetçi ve büyük kuruluşlar tarafından ödüllendirilmiştir. Platformun Amazon, Telefonica, AWS, IBM, Ardor ve Estrella gibi üst düzey ortaklara sahip olması da yatırımcıların ilgisini çeken özelliklerindendir.

Henüz borsalarda listelenmeyen ve ön satışı 4-14 Nisan tarihlerinde yapılan ICOM coin ise 20 milyon adet olarak arz edilmiştir. Maksimum arz sayısı henüz açıklanmayış olsa da bu rakamın toplam arz adedine oranı %20 olarak açıklanmıştır. Kullanıcılara yalnızca İCommunity platformunda beyaz listeye kayıt olarak token sahibi olabilmişlerdir.

iCOM coin Hangi Borsada?

ICOM coin şu anda herhangi bir borsada listelememiştir. Bu coinin 25 Nisan 6 Mayıs tarihleri arasında IEO’su Probit borsasında yapılmıştır. Toplam arzın %15’lik kısmı olan 15 milyon adet token burada satışa sunulmuştur. Kullanıcılar ETH, BTC ve USDT ile alım yapabilmiştir. Şu anda 2.tur satışları yapılan ICOM coin’in bu satışların bitmesinin ardından, merkezi borsalarda da listelenmesi bekleniyor.

KZEN Coin Geleceği 2022 – Kaizen Coin Yorum

İkili Dip Formasyonu Nedir, Örnekleri

Flamingo Coin Geleceği 2022 – FLM Coin Yorum

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu