İçeriğin devamı aşağıda ▼

En İyi Altcoin

IMX Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

IMX Coin geleceği 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. IMX Coin nedir, IMX Coin yorum ve IMX Coin hangi borsada işte detaylar.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

IMX Coin, hem kullanıcılara hem de geliştiricilere birinci sınıf bir deneyim oluşturmayı amaçlayan IMX, Immutable X projesi olarak adlandırılıyor. Bu projenin amacı Ethereum üzerindeki NFT’ler için ilk katman iki ölçeklendirme çözümü sunarak, daha fazla insanın NFT’lere erişmesini sağlamaktır. Bu projenin Ethreum’un güvenlik ve ağ etkilerinden yararlanması, IMX Coin nedir sorusunu da gündeme getirmiştir. 2021 yılının 11. ayında piyasalarda listelenen ve kısa dönemde bile yatırımcılarına güzel kazanç sağlayan bu coin nedir ve hakkında yapılan yorum haberleri nelerdir, detaylı olarak açıklayalım;

Hydrogen Coin Geleceği

IMX Coin Nedir

IMX Coin nedir, Immutable X, şimdiye kadar oluşturulan ya da geliştirilen NFT ölçeklendirme için en gelişmiş çözüm olarak tanımlanır. Ethreum ağında işlem yapan bu proje, StarkWave ile ortaklaşa olarak oluşturulan açık kaynak kodlu olmasıyla öne çıkar. Bu özelliği geliştiricilerin merkeziyetsiz uygulamalar inşa etmelerine olanak tanır ve kullanıcıların NFT Pazar yerinde çok düşük ya da sıfır işlem ücreti ödeyerek NFT işlemi yapmalarını sağlar. Ayrıca bu proje, Ethereum ağındaki diğer Pazar yerlerinden saniye başına 60 kat daha fazla işlem yapması ile bilinmektedir. Bütün bu özellikler, IMX Coin nedir sorusunun büyük bir yatırımcı kesim tarafından merak edilmesini sağlamıştır. Bu soruyu ve projenin genel özelliklerini şöyle açıklayalım;

 • Bu proje, Ethereum blok zincirinde daha hızlı, işlem ücreti olmadan ve çok daha güvenli işlem yapmayı sağlar.
 • Bu ağda bir saniye içinde 9 binden fazla işlem yapılmaktadır. Bu da kullanıcılara ekstra hızlı sözleşme yapma imkanı tanır.
 • Bu protokol, ERC-721 ve ERC-1115 token standartlarını destekler.
 • Bu ağda kullanıcılar eşler arası işlemlerini sıfır gaz işlem ücretiyle gerçekleştirebilir.
 • Bu proje ile NFT sanatçıları hiçbir işlem ücreti ödemeden eserlerini üretme imkanı bulur. IMX ile karbon sıfır NFT’ler üretilebilir.
 • Bu proje, ETH tabanlı diğer NFT Pazar yerleriyle yarışa girmez. Bu nedenle burada üretilen NFT’ler diğer NFT pazarlarında kolayca satılabilir.
 • IMX Coin, bu platformun yerel para birimdir ve ağdaki tüm işlemler para birimiyle yapılmaktadır.
 • Bu coin NFT’lerin onaylanmasını ve doğrulanmasını hızlandırır.
 • Bu coin’in üretilmesinin amacı NFT yaratıcılarının, geliştiricilerin ve profesyonellerin desteklenmesi ve projesinin büyümesidir.
 • Bu coin sahiplerine stake edebilme imkanı sağlar. Bu da kullanıcıların pasif gelir elde etmesi anlamına gelir.
 • Bu coin’le işlem ücretleri ödenebilir hatta kullanıcılar kendi işlem ücretlerini belirleyebilme imkanına sahip olur.
 • Aynı zamanda yönetişim tokeni olarak kullanılan bu coin, sahiplerine önemli geliştirmelerde ve projelerde oy kullanmam hakkı verir.
Imx coin hangi borsada
Imx coin hangi borsada

IMX Coin Yorum

IMX Coin yorum, toplam arzı 2 milyar adet olan ve piyasadaki arzı aynı miktarda olan IMX Coin yorum haberlerinde, ETH ağındaki sıfır işlem ücreti sağlamasından, NFT üretilmesinden ve kullanıcılarına farklı bir NFT deneyimi yaşatmasından bahsediliyor. Hem güvenli hem de sağlam bir proje olması, çok sayıda yatırımcının ilgisini çekmiş durumdadır. Uzmanlar bu coin’in, rekabetçi olmadığı ve tüm NFT pazarlarında işlem yapılmasını sağladığı gerekçesiyle ilerleyen günlerde daha fazla talep göreceğini düşünüyor.

IMX Coin Hangi Borsada

IMX Coin hangi borsada, Binance, Coinbase, Huobi, FTX, OKX ve Bitget gibi büyük borsalardan, IMX Coin satın alabilirsiniz. Bu borsalara üye olarak para aktardıktan sonra USDT, BUSD ya da BTC para birimleriyle işleminizi yapabilirsiniz.

Ufoinu.com Geleceği

İchi Coin Geleceği

Gala Coin Geleceği

Sologenic Coin Geleceği

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler