Instagram Öne Çıkan Hikaye İndirme

Instagram öne çıkan hikaye indirme hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Instagram story indir ve Instagram hikaye indirme programı işte detaylar.

Sosyal medya platformlarından biri olan ve en çok tercih edilen uygulamalardan birisi Instagram olarak karşımıza çıkmaktadır. Instagram, kullanıcılarla iletişime geçmenizi sağlayan iletişim platformudur. Instagram uygulaması üzerinden gönderilerinizi isterseniz kalıcı bir şekilde paylaşabilir isterseniz hikayelerinizde paylaşarak 24 saat içerisinde geçici paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Instagram uygulaması son zamanlarda güncellenerek hikayelerinizi öne çıkaranlara ekleme özelliği gelmiştir. Öne çıkanlara eklediğiniz hikayeler profilinizi ziyaret eden kişiler tarafından görülür. Güncellemeler gelse de Instagram uygulamasında hikaye indirme özelliği gelmemiştir. Kendi hikayelerinizi cihazınıza kaydedebilirken başkasının hikayesini kaydetmenize izin vermemektedir. Bunun için birçok uygulama ve web sitesi ortaya çıkmıştır. Başkasının hikayesini nasıl indirebileceğinize gelin bakalım.

Instagram Aero Son Sürüm

Instagram Story İndir

Instagram uygulaması dünya da en çok kullanılan platformlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Instagram uygulaması üzerinden fotoğraf ve videolarınızı başka kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Başkalarının paylaştığı hikayeleri cihazınıza indirmek ve başkasıyla paylaşmak istiyorsanız üçüncü bir uygulama veya web sitesi kullanmanız gerekir. Instagram uygulamasında hikayeleri indirebileceğiniz web sitelerini sizler için derledik.

  • İlk olarak https://www.storysaver.net/tr/ linkine tıklayarak hikayesini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını ya da videonun URL’sini girmeniz yeterli olacaktır. Altta yer alan İndir seçeneğine tıklayarak kolay bir şekilde hikayeleri cihazınıza indirebilirsiniz.
Instagram Başkasının Hikayesini İndirme

Instagram Başkasının Hikayesini İndirme

Instagram uygulaması birçok özelliği ile dikkat çeken uygulamalardan biridir. Instagram uygulamasında kullanıcılarınızla fotoğraf ve video paylaşımında bulunabilir, iletişime geçebilirsiniz. Instagram uygulamasında başka bir kullanıcının hikayesini indirmek istiyorsanız cihazınıza program yüklemeniz gerekmektedir. Program yüklemek istemiyorsanız web sitesi üzerinden de başkasının hikayesini indirebilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme Programı

Hayatımızda olan kişilerin paylaştıkları hikayeleri veya hoşuma giden paylaşımları bazen cihazımıza kaydetmek isteriz. Instagram kişinin korunması için başka bir kullanıcının hikayesinin indirilmesine müsaade etmemektedir. Instagram uygulaması üzerinden başka bir kullanıcının hikayesini indirmek istiyorsanız üçüncül bir program yüklemeniz gerekmektedir. Cihazınıza ait mağazalarda birçok hikaye indirme programları vardır. Fakat hesabınızla giriş yaptığınız bu programlar güvenilir değildir. Bu durumu göz önünde bulundurmanız gerekir.

  • Instagram hikaye indirmek için kullanabileceğiniz programa buradan linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Erkek Instagram Fenomenleri

Instagram’da İsim Nasıl Değiştirilir

Instagram Hesabım ihlalden Kapatıldı

Instagram’da Takipçi Kazandıran Hesaplar

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu