İnstagram’da Nasıl Takipçi Arttırılır? Bedava ve Hilesiz Organik Yöntemler

İnstagram’da Nasıl Takipçi Arttırılır uzmanından yanıtlar. İnstagram bedava ve hilesiz organik takipçi kazanma yöntemleri.

Instagram gün geçtikçe bünyesinde barındırdığı kullanıcı sayısını artıyor. Öne çıkmanın çeşitli avantajları da oluyor. Tabii ki bu avantajlara sahip olmak için ilk gerekli olan yeterli sayıda yüksek takipçiye sahip olmaktır. Geniş kitleye sahip bu sosyal medya platformunda bir şekilde kullanıcılar kendi şirketini tanıtmak istiyor ya da yaptığı işlerin tanıtımını yapmak istiyor. İnstagram üzerinden reklam alma, videolar üzerinden para kazanma gibi yöntemlere başvuruluyor.

İnstagram takipçilerinizi hileye başvurmadan, sahte takipçi artırma programlarını kullanmadan artırmanız hem profil hesabınızın güvenli olması hem de kullanıcılara karşı etkileşiminizin daha fazla artmasına yardımcı olacaktır.

Bak bu da senin için; İnstagram’da Nasıl Takipçi Arttırılır? Bedava ve Hilesiz Organik Yöntemler

Instagram’da Nasıl Takipçi Kazanılır Bedava

Instagram’da nasıl takipçi kazanılır bedava

İnstagram kullanan kullanıcılar daha çok kitleye hitap etmek istemektedirler. Ancak burada bunu yapmak isterken yaptıkları en büyük hata doğal olmayan yollara başvurarak hesaplarını büyütmeleridir. Ancak bu tür yöntemlerle takipçi sayınızı artırmanızı tavsiye etmeyiz çünkü kalıcı olmayacaktır ve İnstagram bunu fark ederse sizi spam altına alıp, gönderi etkileşiminizi düşürecektir. Sahte takipçilerle bir marka yaratmaya çalışmak muhakkak kullanıcıların gözünde sizi düşürecek ve etkileşiminizi kötü etkileyecektir. Doğal yöntemlerle takipçi sayınızı artırmak için en doğru yöntem olacaktır.

Şimdi sizlere ücretsiz ve doğal olarak takipçi sayınızı artırmak için neler yapmanız gerekiyor detaylıca açıklayalım.

1. Profilinin amacını belirle ve profilinizi tanıtın

Profilinizin ne üzerine kurulu olacağını belirleyin. Bir marka profili iseniz kullanıcılara güven verin, ürünlerinizi tanıtın. Kullanıcıların dikkatini çekmek için düzenli bir İnstagram hesabınızın olması gerekiyor. Profilinizin adını mümkün olan her yere yazarak tanıtın ya da reklam yoluyla tanıtmanız sizin için mantıklı olacaktır.

2. Trend olan Hashtagleri kullanmaya özen gösterin

Hashtagler içeriklerin daha çok kullanıcıya ulaşması için kelimenin başına “#” simgesi eklenerek oluşturulur. İnstagram’ dada hashtag çok kullanılmaktadır. Gönderi paylaşılırken konuya uygun trend olan hashtaglerin gönderiye eklenmesi daha çok kullanıcıya ulaşmak için önemli bir yöntemdir.

3. Bütünlük ile yapılan paylaşımlar önemlidir.

İnstagramınızda paylaştığınız içerikler birbiriyle bütünlük oluşturmalıdır. Profilinizde bir düzen olmalıdır, tekrar eden paylaşımlar olmamalıdır. Günde en fazla üç gönderi paylaşmalısınız. Fotoğraflarınızın profesyonel ve dikkat çekici olması lazımdır.

4. İletişim bilgilerinizi yazmanız güven verecektir.

Profilinizde kullanıcılara daha çok etkileşim sağlamak için, varsa internet sayfanızın linki, iletişim için telefon numarası ve e-posta adresiniz bulunmalıdır. Böylece kullanıcılar sayfanızı ziyaret edebilir ve verdiğiniz iletişim bilgilerinizle sizinle iletişimde bulunabilirler.

5. Etkileşim takipçi sayısında önemlidir.

Sizin sayfa yapınıza uygun kullanıcıları takip edebilir, onların gönderilerin yorum ve beğeni yapabilirsiniz. Böylece kullanıcılar sizi buradan da görme fırsatı yakalarlar. Alanınızda ki en yüksek takipçiye sahip kullanıcıları takip ettiğinizde herhangi bir geri dönüş alındığında kullanıcılar yine sizi fark edecektir.

6. Zaman kontrolünde bulunun.

İnstagram’ da verilere çarşamba günleri en popüler gün olarak bilinmektedir. Çarşamba günü 17.00 ile 18.00 arası paylaşım yapmanız daha çok kullanıcıya ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Genel olarak saat 12.00 ile 17.00 arası en yoğun olan zamandır ve bu saatler arasında paylaşımınızı yapmanız sizin ön plana çıkmanız için yardımcı olacaktır.

Bu kıyağımı da unutma! İnstagram Beğeni Hilesi Şifresiz – Otomatik Beğeni Hilesi

Instagram’da Nasıl Takipçi Kazanılır Hile

İnstagram’ı günümüzde 7’den 70’ herkes kullanır haldedir. Bu sosyal platformda kullanıcıların hesaplarında kendilerine ait bir dünyası var diyebiliriz. Burada fotoğraf ve video paylaşıp, canlı yayınlar açıp, hikayeler paylaşabilmektedirler. İnstagram kullanıcıları için takipçi sayısının yüksek olması gelir elde etmek için bir avantajdır. Bu yüzden kullanıcılar takipçilerini nasıl çoğaltabileceklerine dair araştırma içindedirler.

Takipçi sayısını artırmak için siteler ve uygulamalar bulunmaktadır. Bu siteler ve uygulamalar sizlere belirli bir paket sunmaktadırlar ve siz de size uygun paketi seçip, ödeme yaptığınız takdirde takipçileriniz İnstagramınızda olacaktır.

Burada önemli olan güvenli siteleri seçmektir çünkü boşa ücret ödeyip, paranızdan da olabilirsiniz. Bu site ve uygulamaların mantığı sizden İnstagram hesabınızı girmenizi istemektir ve ücreti ödemeniz dahilinde takipçiler hesabınıza gelmektedir. App Store, Play Store ve Google tarayıcınızdan siteleri kontrol ederek size en uygun ücretli takipçi sayısını artırma uygulamasını bulabilirsiniz.

  • Bu yöntemler yerine doğal yöntemler ile takipçi sayınızı arttırmanızı tavsiye ederiz çünkü bu yapay yöntem beraberinde birçok sıkıntı getirecek olup, etkileşiminizi daha da düşürmeye sebep olabilir.

İnstagram Takipçi Arttırma Programı

İnstagram kullanıcıları daha çok kullanıcıya ulaşmak için hızlı bir yöntem olan takipçi artırma programlarını kullanmayı tercih ediyor. Bu programları kullanırken güvenliğinizin en düşük seviyede olduğunu bilmelisiniz. İnstagram hesabınızı çaldırabilir, ücret ödediğiniz halde takipçi gelmeyebilir dolandırılabilirsiniz. Bunun için iyi bir araştırma yapmalı kullanacağınız uygulamanın güvenirliğini test etmelisiniz. Takipçi arttırma adına Play Store ve App Store’ da çeşitli uygulamalar bulunmaktadır. Bunlara birkaç örnek verebiliriz:

  • Fast Followers & Likes for Instagram- Get Real +
  • Takipçi ve hayranları artırma
  • TikFollowers- followers & like

Bu uygulamaları örnek olarak verebiliriz ama bilmelisiniz ki bu uygulamalar asla güvenli değildir. Durduk yerde hesabınızdan olabilirsiniz. Doğal olarak çaba ile takipçilerinizi artırmak sizin için en iyi yöntemdir.

Hepsini okuduysan şimdi sıra bunda; İnstagram’da Takipçi Kazandıran Hesaplar – Takip Edince Takipçi Gelen Uygulamalar

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥