Instore Ücretsiz İndir

Instore ücretsiz indir seçeneğine kolayca ulaşabilirsiniz. Instore uygulaması Instagram kullanıcıları tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Bu uygulama en yalın tanımıyla; Instagram’da gördüğünüz hikaye ya da gönderileri kolayca indirip galerinizde saklayabilmenizi sağlıyor. Uygulama ilk piyasaya sunulduğu zaman Türkçe dil desteği bulunmuyordu.

Ancak Türkiye’de kullanıcı sayısı oldukça artış gösterdiği için yakın dönemde Türkçe dil desteği de sunuldu. Uygulamayı Android ya da İOS cihazlarınıza indirerek kurulum adımlarını tamamlamanız gerekiyor. Hemen akabinde dilediğiniz gönderiyi ve Instagram hikayesini fotoğraf, sesli video şeklinde tek tıkla indirebilirsiniz.

Story Saver Instagram

Story Saver Instagram kullanıcıları için sunulan ek bir uygulamadır. Bu uygulamanın kullanım amacı Instagram’daki öne çıkarılan fotoğraf ve videoları indirmektir. Aynı zamanda anlık paylaşılan Instagram stoylerini de bu uygulama üzerinden kolayca indirebiliyorsunuz. Hikaye ve öne çıkarılan indirme programı olarak sunulsa da kullanıcılara çok güvenli gelmediği için sıkça tercih edilmiyor.

Çünkü bu programı sadece storysaver.net adresinden, Instagram kullanıcı adı ve şifrenizi girerek kullanabiliyorsunuz. Instagram kullanıcıları da şifre bilgilerini bu tarz sitelerde sunmayı güvenilir bulmuyor. Yine de kullanmak isteyenler için kurulum adımları şu şekildedir;

  • Öncelikle storysaver.net sitesine erişim sağlayın.
  • Ardından ana sayfada direkt ‘’ başla ‘’ alanına tıklayın.
  • Ardından ise İnstagram kullanıcı adınızı girerek indir kısmına tıklayın.

Bu adımları takip ettikten sonra programın kurulumu tamamlanacaktır. Adımları takip ettikten sonra Instagram hikaye ve öner çıkarılanları ister bilgisayarınıza ister mobil cihazlarınıza tek tıkla indirmeye başlayabilirsiniz.

Instagram Hikaye İndirme

Instagram Hikaye İndirme

Instagram hikaye indirme işlemi yapabilmeniz için en uygulama ya da APK programlar kullanmanız gerekiyor. Çünkü Instagram’ın hikaye, gönderi indirme özelliği bulunmuyor. Bu nedenle de çok sayıda ek uygulama alternatifi bulunuyor. Eğer hikaye ve gönderi indirmek için uygulama seçeneği arıyorsanız en sık tercih edilenler şu şekildedir;

  • iStory uygulaması
  • Stor Reposter uygulaması
  • StorySaver
  • Save-insta.com
  • Snapinsta.app
  • Storiesig.app

Bu ve benzeri sayısız alternatif mevcuttur. Tüm uygulama ve APK programlarını inceleyerek en güvenilir bulduğunuzu kullanabilirsiniz. Bu uygulamalardan bazıları ücret tahsil ederken bazıları ise tamamen ücretsiz şekilde hizmet veriyor. Ayrıca her hikaye ve post indirme uygulamasının güvenilir olmadığını da unutmamalısınız. Bu nedenle de araştırma yaparak uygulama seçimi yapmanız tavsiye edilir.

Android cihazlar için Instore indirme linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=instagram.photo.video.downloader.repost.insta&hl=tr&gl=US

İOS cihazlar için Instore indirme linki: https://www.apple.com/tr/search/%C4%B1nstore?src=globalnav

Instagram Hikayesine Gizlice Bakmak (Story İzleyip Görünmeme)

Instagram Öne Çıkan Hikaye İndirme

Instagramda Başkasının Hikayesi Nasıl Paylaşılır?

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu