İnternet Geçmişine Nasıl Bakılır?

İnternet Geçmişine Nasıl Bakılır ve Telefondan İnternet Geçmişe Nasıl Bakılır hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Silinen İnternet Geçmişini Görme işte detayları.

İnternet geçmişine nasıl bakılır sorusu birçok kişi tarafından girilen sekmeler kaybedilmesi durumunda yardımcı olan bir soru olmaktadır. Ancak internet geçmişi hem telefondan hem de modemden bakılabilmektedir. Aralarında ki fark ise modemden internet geçmişine bakılması durumunda internete bağlanan her kişinin uygulamalar üzerinde ne tarz içerikler arattığını görebilme imkanı sunmaktadır.

Telefondan ise sadece kişilerin kendi arama geçmişlerine erişim sağlanmaktadır. Arama geçmişlerine bakmak ise doğru aşamaları takip edilmesi durumunda dakikalar içerisinde tamamlanabilmektedir. Böylelikle hangi zaman diliminde hangi siteye girildiği rahatlıkla görüntülenebilmektedir.

24 Mbps İnternet Hızı Nasıl?

Vodafone 6 GB internet 9 TL iş Arayanlara

Telefondan İnternet Geçmişe Nasıl Bakılır

Telefondan internet geçmişine bakmak için:

  • Öncelikle olarak tarayıcıya girilmesi gerekmektedir.
  • Daha sonrasında ise telefonun sağ üst kısmında bulunan üç nokta işaretine basılarak geçmiş simgesine dokunulduktan sonra aranan bütün işlemler görülmektedir.
  • Telefonda bu gibi bir özellik olmaması durumunda ise ayarlar kısmından Google hesaplar kategorisine girilmesi gerekmektedir.
  • Daha sonrasında ise arama geçmişi tuşuna basılarak telefonda tarayıcı aracılığı ile aratılan bütün sitelere rahatlıkla erişim sağlanabilmektedir.

Taşınabilir İnternet Fiyatları 2021

Turkcell Bedava internet Ramazan Özel Mayıs 2021

Telefonda Silinen İnternet Geçmişini Görme

Telefonda Silinen İnternet Geçmişini Görme

Telefonda silinen internet geçmişini görme için yedekleme yapılması gerekmektedir. Yedekleme işlemi yapılmaması durumunda ise bu gibi verilere ulaşmak için ücretli programlara başvurulması gerekmektedir. Bu gibi bir program ile uğraşmamak istenmesi durumunda ise telefon da silinen internet geçmişi modem geçmişinde kalabilme ihtimalinden dolayı modem geçmişi taratılabilir. Böylelikle de istenilen internet arama geçmişindeki sitelere rahatlıkla ulaşılabilme imkanı bulunmaktadır.

Teknosacell 25 GB Bedava internet kazanma 2021

12 Mbps internet hızı nasıl?

Modemden İnternet Geçmişi Görme

Modemden internet geçmişini görme için öncelik olarak bilgisayar üzerinden modem ara yüz sayfasına girilmesi gerekmektedir. Daha sonrasında ise modem arka kısmında bulunan veya daha sonrasında değiştirilmiş olan kullanıcı adı ve şifrenin girilerek ara yüz kısmına erişim sağlanması gerekmektedir. Bu ara yüzde ki menü kısmına giriş yapılması gerekmektedir.

Ekranda çıkacak olan sayfada sistem monitörü kısmına tıklandıktan sonra açılan seçenekler arasında ki volP status kısmı seçilmesi gerekmektedir. Seçilen kategori sonrasında ise internete bağlanılması durumunda aratılan ve girilen bütün sitelere dair ise geçmiş internet bilgileri rahatlıkla kişiler tarafından görüntülenebilmektedir.

Vodafone (Faturasız) Bedava internet Kampanyası 2021

Bimcell Hediye internet Ramazan Özel Mayıs 2021

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu