İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İzleyici Yorumları 2022

İsmail Küçükkaya ile çalar saat izleyici yorumları 2022 hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. İsmail Küçükkaya WhatsApp mesajı işte detaylar.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat izleyici yorumları 2022 yılında da gündemi yakından takip edenlerin sıkça gerçekleştirdiği eylemlerden biri. Küçükkaya ile her sabah gündemi takip etmek için Çalar Saat programını izleyen izleyenler farklı kanallardan programa bağlanabiliyor.

Yazımızın devamında İsmail KÜçükkaya ile Çalar Saat programı WhatsApp iletişim adresi, telefon numarası, mail adresi, kitap gönderme adresi ve şikayet hattına dair bilgilere ulaşabilirsiniz.

Selçuk Tepeli İzleyici Yorumları

İsmail Küçükkaya WhatsApp Mesajı

İsmail Küçükkaya WhatsApp mesajı atarak gündeme dahil olabilir, program kapsamında yorumlarınızı duyurabilirsiniz. 0542 370 45 45 numaralı iletişim hattına WhatsApp üzerinden mesaj atabilir, ihbarda bulunabilirsiniz.

Çalar Saat programına doğrudan bağlanmak için canlı yayın iletişim numaralarını çevirmeniz gerekmektedir. Yukarıda verilen iletişim numarası ihbar ve mesaj göndermek için kullanılan numaradır. İhbarlarınızı, programa dahil olmasını istediğiniz mesajlarınızı yukarıdaki kanaldan iletebilirsiniz. 

İsmail Küçükkaya’nın Telefon Numarası

İsmail Küçükkaya’nın telefon numarası canlı yayın ve ihbar hattı olarak çeşitleniyor. Canlı yayına doğrudan bağlanmak için farklı iletişim kanalları, ihbarda bulunmak için farklı iletişim kanallarından faydalanabilirsiniz. Aşağıda yer alan numaraları aradığınızda meşgul çalması halinde alternatif olan numaraları arayabilirsiniz.

  • Canlı Yayın İletişim (Sabit Hat); 0212 414 90 00
  • Canlı Yayın İletişim (Cep Numarası); 0542 370 45 45
  • İhbar Hattı İletişim (Sabit Hat); 0212 639 42 63

İsmail Küçükkaya’nın Çalar Saat programına doğrudan bağlanmak için canlı yayın sırasında sabit hat numarasının aranması gerekmektedir.

İsmail Küçükkaya İletişim Mail

İsmail Küçükkaya iletişim mail adresi programın doğrudan kendi mail adresidir. Aşağıda yer alan mail adresine mail göndererek ihbarda bulunabilir ya da taleplerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca mesajlarınız için doğrudan İsmail Küçükkaya’ya ait resmi Twitter hesabına da ulaşabilirsiniz. Mesajlarınızı iletirken özel olduğunu düşünüyorsanız doğrudan şu maile link atabilirsiniz;

İsmail Küçükkaya Kitap Gönderme Adresi

İsmail Küçükkaya kitap gönderme adresi; Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No.: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul. Çalar Saat kütüphanesine koymak istediğiniz kitaplar olması halinde doğrudan bu adrese kitap gönderdiğiniz bilgisini önceden WhatsApp kanalı ile ileterek gönderebilirsiniz.

Fox TV Şikayet Hattı

Fox TV şikayet hattı, farklı iletişim kanalları ile izleyicilerin hizmetindedir. İzleyici temsilciliği başvuru formunu doldurabilir ya da yanda yer alan adrese mail atabilirsiniz. ([email protected])

Fox TV şikayet için izleyici temsilciği başvuru formuna doğrudan Fox TV resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Bunun dışında kullanabileceğiniz başka iletişim adresleri;

  • Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No: 44 34020 Zeytinburnu / İstanbul
  • Telefon: 0 212 414 90 00
  • FAX :0 212 414 97 00
  • E-Posta: [email protected]

İsmail Küçükkaya Fox TV’den Ayrıldı Mı?

Hayır. İsmail Küçükkaya Fox TV’de aktif olarak yayın hayatına devam etmektedir. İsmail Küçükkaya’nın Haziran ayında bir hafta oyunca ekranlarda olmaması izleyicilerinin aklına “İsmail KÜçükkaya Fox TV’den ayrıldı mı?” sorusunu getirdi.

İsmail Küçükkaya Fox TV’de aktif olarak sunuculuk yapmaya devam etmektedir. Küçükkaya’nın Çalar Saat programını severek takip eden izleyicileri için yaptığı açıklama ise İnstagram hesabından geldi. Küçükkaya İnstagram hesabı üzerinden “Yaz, an itibariyle başlamıştır.” Mesajını paylaştı. Mesajın üzerinde ise Corona Virüs aşısı olduğu fotoğrafı bulunuyordu.

Müge Anlı Tatlı Sert İzleyici Yorumları

Mahkum Dizisi İzleyici Yorumları

Esra Erol İzleyici Yorumları

Gelinim Mutfakta İzleyici Yorumları

Selçuk Tepeli Kimdir

Yusuf Saroğlu

Sizin için blog yazıları paylaşıyorum. Soru ve önerilerini aşağıya yazabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu