JST Coin Geleceği 2025 (YORUM)

JST Coin geleceği üzerinde etkili olabilecek birkaç faktör var. Bunlardan biri, Just Network’ün artan benimsenmesidir. Just Network, kullanıcıların krediler, tasarruflar ve sigorta gibi finansal hizmetlere erişmesini kolaylaştıran bir blok zinciri platformudur. Just Network’ün benimsenmesi arttıkça, JST Coin’in fiyatı da artabilir.

Analistlere göre JST coin değerlenme potansiyeline sahip. Bu yıl JUST token’in alım yapmak için yakından takip edilmesi gerektiğini öngörüyorlar. Sonuç olarak uzak gelecek belli olmasa da yakın gelecek için; JST coin hakkında analistler geleceğinin parlak olduğunu düşünüyorlar.

Jst coin geleceği

JST Coin Projesi Nedir?

JUST, Blockchain tabanlı bir işletim sistemi olan TRON blok zincirinde bulunan merkezi olmayan bir stabil coin platformudur. Bu platformun token’i de JST’dir. JST 2020’nin mayıs ayından beri platform üzerinde dolaşımdadır. Piyasaya sürülmesi ise ağustos 2020 tarihinde gerçekleşmiştir. JST coin’in Tron kurucusu olan Justin Sun’ın projesi olduğu bilinmektedir.

JST coin kazanmak için madencilik yapılabilmektedir. Ya da kampanyalara katılarak JST coin kazanmak mümkündür.  Fakat buradaki madencilik işlemleri diğer cripto para madenciliğinden biraz farklı. Buradaki madencilik işlemleri; yapılan finansal işlemler, borç verme, likidite sağlama ya da para yatırma gibi işlemlerle gerçekleşmektedir.

Hangi Coin Alınır?

JST Coin Yorum 2025

2025 yılına kadar JST Coin’in fiyatı hakkında birkaç farklı tahmin var. Bazı analistlere göre, fiyat 2025’in sonuna kadar 0,17 dolara ulaşabilir. Diğerleri, fiyatın 2025’in sonunda 0,35-0,42 dolar arasında bir aralıkta olabileceğini tahmin ediyor.

JST coin’in Tron kurucusu olan Justin Sun’ın projesi olması nedeniyle projeyle ilgili hem iyi hem de kötü yorumlar yapılmaktadır. Tron projesi için kötü yorumlar yapılmasına karşın, buna karşıt görüş olarak JUST projesi için gelecek vaat eden bir platform olduğu düşüncesi iyi yorumlara neden olmuştur.

Olumlu görüşlerin sebeplerinden birinin piyasaya sürülmesinin hemen ardından yaptığı çıkış olduğu düşünülüyor. Kısa süre içerisinde kaydettiği %500 artış ile kendisini belli eden token bu yönde olumlu yorumların artmasına neden olmuştur.

Ayrıca JUST coin’in DeFi token olması da olumlu yorumlarda etkisi bulunan bir diğer öğedir. Bunun yanı sıra Binance borsasında yer alması olumlu yorumlarla birlikte fiyatlara da yansımıştır. Binance borsasında popülaritesi artan coin’in analistler ve yatırımcılar tarafından olumlu yorumlar alması geleceğinin parlak olduğunu göstermiştir.

JST Coin Hangi Borsada?

JST coin piyasalara hızlı bir giriş yapmasıyla dikkatleri üzerine çekti ve piyasaya sürüldüğü andan itibaren değer kazanan tokenler arasında yerini aldı. Aşağıda JST coin’in yer aldığı borsalar bulunmaktadır.

  • Binance,
  • Huobi Global,
  • Bithumb.

Shiba Metaverse Nedir? Shiba Coin Metaverse Projesi Açıklandı…

MANA Coin Geleceği – Decentraland (MANA) Coin Yorum

Pitbull Coin Geleceği – Pitbull Coin Yorum

FTM Coin Geleceği – Fantom Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥