Juno Coin Geleceği 2022 – Juno Coin Yorum

Juno Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Juno Coin nedir ve Juno Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Juno Coin, Juno blok zincirinde işlem yapmayı sağlayan yerel bir kripto para birimidir. Juno ise birlikte çalışabilir akıllı sözleşmelerin dağıtımı için ortam sağlayan ve Cosmos ekosisteminde işlem yapan bir blok zinciridir. Bu blok zincirinde geliştiricilerin akıllı sözleşmeleri verimli ve güvenli şekilde başlatmaları ve bunları çeşitli program dillerine entegre etmeleri sağlanır.

Çok sayıda ağ, uygulama ve araç geliştirilen bu ekosistemde kullanılan Juno Coin nedir sorusu, yatırımcı çevre tarafından merak edilmeye başlanmıştır. Sizlere bu coin ve hakkında yapılan yorum haberlerinden detaylı olarak bahsedelim;

Kripto Nedir – Kripto Para Püf Noktalar 2022

JUNO Coin Fiyatı

JUNO Coin fiyatı 46,15 TRY’dir. JUNO coin son 24 saatte 5.53% değişim gösterdi. JUNO coin günlük işlem hacmi 14.448.995 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3032. sıradadır.

  • 1 Juno Coin Kaç Dolar; $2,74 USD’dir. Son 24 saatte 5.53% oranında değişti.
  • 1 Juno Coin Kaç TL; ₺46,15 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 5.53% değişim gördü.
Juno Coin Nedir?

Juno Coin Nedir?

Juno, zincirler arası akıllı sözleşmeleri oluşturmak için kullanılan halka açık, izinsiz ve merkezi olmayan bir ağdır. Bu ağda birlikte çalışabilen uygulamalar aracılığı ile Dapp’ler oluşturulabilir. Juno ağı, CosmWasm’ın yani birlikte çalışabilen akıllı sözleşmelerin gelişmesine ve benimsenmesine öncülük eder. Bu ağda çok sayıda DApp ve araç geliştirilmiş olması, projenin her geçen gün daha fazla değer kazanmasını sağlamıştır. Şu anda piyasa değeri ciddi fiyatlara ulaşan Juno Coin nedir sorusunu, sunduğu özellikler ile açıklayalım;

  • Juno ağı, Katman 1 akıllı sözleşmeler olarak kullanılır. Bu sayede dağıtım ve yürütme için yüksek maliyetli olan birinci nesil sözleşeme sorunlarını çözer.
  • Dünya çapındaki geliştiricilere güvenli merkezi olmayan, ölçeklenebilir uygulamaları verimli şekilde dağıtmaları için gerekli ortamı sağlar.
  • Juno, CosmWasm ile VM’leri yani sanal makineleri etkinleştirme işlemi yapar. Bu sayede birçok dilde yazılmış olan yazılımların bir blok zincirinde güvenli şekilde çalışmasına izin verir ve ara bir dil görevi görür.
  • Juno ile Cosmos SDK’nın sağladığı yüksek verim ve hızlı sözleşme yürütme imkanı elde edilir.
  • 2. nesil blok zincirinden 35.000 kata kadar daha ucuz işlem maliyeti sağlanır.
  • Cosmos ekosistemindeki tüm ağlarla birlikte çalışabilme özelliğine sahiptir.
  • Sözleşmeler birden çok dilde kodlanabilir ve dağıtılabilir.

Juno Coin Yorum

Juno Coin yorum haberlerinde ilerleyen dönemlerde JunoSwap borsasının açılacağından, JuoMint lasnmanının yapılacağından ve DEX havuzunun açılacağından bahsediliyor. Bu sayede coin swap borsasında takas edilebilme, alınıp satılabilme imkânı sağlayacak ve yapılan işlemlerden yatırımcılara gelir dağıtılabilecek. Önümüzdeki dönemlerde yatırımcılar için hem havuzlardan hem de pek çok alandan kazanç ve ödül sağlaması planlanan bu coinin, uzmanlar tarafından değerlenebilecek bir para birimi olduğu düşünülüyor.

Juno Coin Hangi Borsada

Juno Coin satın almak için Osmosis platformuna hemen üye olabilirsiniz. Şu anda yalnızca bu borsada alım satıma açık olan bu coin, ilerleyen dönemlerde merkezi borsalarda listelenecektir. Satın almak için kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra UST, OSMO, ATOM ve XKI para birimlerini kullanabilirsiniz.

Alpine Coin Geleceği 2022 – Alpine F1 Token Yorum

Ginoa Coin Geleceği 2022 – Ginoa Coin Yorum

Mevr Coin Geleceği 2022 – Metaverse VR Coin Yorum

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu