Karura Coin Geleceği 2022 – KAR Coin Yorum

Karura Coin Geleceği ve Karura Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Karura Coin Yorum 2022 nasıl okunmalı işte detayları.

Karura Coin Fiyatı

Karura Coin fiyatı 11,84 TRY’dir. Karura coin son 24 saatte -1.14% değişim gösterdi. Karura coin günlük işlem hacmi 9.083.724 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 437. sıradadır.

  • 1 Karura Coin Kaç Dolar; $0,660418 USD’dir. Son 24 saatte -1.14% oranında değişti.
  • 1 Karura Coin Kaç TL; ₺11,84 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -1.14% değişim gördü.

Karura coin geleceği ve fiyatlaması kripto para ile ilgilenen birçok kişi tarafından merak ediliyor. Karura coin ve kurucu şirketi Acala Network birçok fon tarafından desteklenen bir proje. Bu da Karura coinin güçlü destekçileri olduğunu, dolayısıyla da geleceğinin umut vaad ettiğini gösteriyor. Karura coin ile işlem yapılabilen en büyük borsalar:

  • OKEx
  • KuCoin
  • Gate.io

Bu gibi büyük borsalarda sergilenen alt coinlerin kesin olmamakla beraber geleceğinin ve getirilerinin yüksek olduğu söylenebilir. Şu an için Karura coin hakkında dolaşımdaki arz verisi bilgisi bulunmuyor. İlerleyen zamanlarda daha fazla işlem hacmine sahip olacağı hakkında yorumlar yapılıyor.

Karura Coin Nedir

Karura Coin Nedir

Karura coin nedir? Karura projesi, Kusama (KSM) üzerine inşa edilmiş olan ve Polkadot’a (DOT) entegre, hepsi bir arada ve merkezi olmayan bir finans (DeFi) merkezi ve sabit coin platformudur. 4 tane Web3 Vakfı hibesi kazanan ve Substrate Developer Academy’yi de kuran Acala Network tarafından oluşturulmuştur. Dolayısıyla Karura ve Acala Network paralel çalışır. Karura ve Acala neredeyse aynı kod temelleri ile inşa edilmiştir. Bu iki platform Kusama ve Polkadot için ölçeklenebilir, hızlı ve kullanışlı DeFi zincirleri arası ekosistem sağlarlar.

Parachain Karura, kullanıcılara etkin, az maliyetli ve karışık finansal uygulamaların oluşturulmasına olanak tanıyan, aynı anda zamandan da tasarruf sağlayan, ticaret verimliliğini yükselten bir platformdur. Bu nedenle kullanıcılar tarafından tercih edilmesi çok olası görülen bir projedir ve bu da Karura coini güçlü kılan bir özelliktir.

Casper Coin Geleceği – CSPR Coin Yorumları

Karura Coin Yorum 2022

Karura coin için 21 Temmuz 21 itibariyle fiyatı 36,11 TL, son 24 saatlik işlem hacmi ise 154.953.706 TL. Karura coin son 24 saatte fiyatta değişiklik göstermedi. Anlık olarak Coin Market Cap’ teki sıralaması 2568 olarak belirlenmiştir.

Bir Karura coin 4,29 ABD Doları’ ndan işlem görüyor. Bir Bitcoin 7,195.26 Karura coine eş değer. Karura coin için tüm zamanların en düşük fiyatı 1,90 Dolar iken, tarihi zirvesi 5,22 Dolar olmuştur. Karura coin yorum 2021 için yorumcular temkinli davranılması gerektiğini söylüyor.

Sxp Coin Geleceği – Sxp Coin Yakımı

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Karura coinin grafik ivmesine baktığınızda çok fazla düşüş yaşamadığını görürsünüz. Düşüş yaşamaktan hazzetmeyen kullanıcılar için göz kırpan bir seçenek olarak duruyor. Öyle ki yatırımcılarda bu coinin çok dipleri görmeyeceği konusunda fikir ortaklığına varmış gibiler. Stabil durumları seviyorsanız, risk almayı gereksiz görüyor ve sevmiyorsanız, heyecana gerek yok diyorsanız bu coin tam sizlik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu