KDA Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

KDA Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kadena Coin nedir ve KDA Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

KDA Coin, Kadena ekosisteminde kullanılan yerel kripto para birimidir. Kadena ise Pact adı verilen yeni bir akıllı sözleşme diline sahip olan, halka açık blok zinciri olarak işlem yapar. Kadena’nın amacı ölçeklenebilirliği maksimum seviyeye çıkarmak ve yükseltilebilir akıllı sözleşmeler oluşturmaktır. 2020 yılından itibaren piyasalarda olan KDA coin, Binance tarafından listeleneceği haberi ile değer artışı yaşamıştır. Sizlere bu coin geleceği ve hakkında yapılan yorum haberleri için detaylı açıklama yapalım;

Kadena coin kaç tl (canli)

KDA Coin Nedir?

Kadena, Bitcoin’in güvenlik düzeyini sağlayan, sıfıra yakın gas ücretleri sunan, benzersiz bir verimlilik sağlayan ve çok daha akıllı sözleşmeler sunabilen bir blok zinciridir. Bu blok zinciri ağının ana hedefi ölçeklenebilir ve geliştirici dostu bir blok zinciri sunmaktır. Bunu yapmak için de Chainweb ismi verilen bir geliştirici modeliyle Pact adı verilen bir sözleşme dilini kullanır.

KDA ise Kadena blok zincirinde işlem yapmak için yani ödemelerde kullanılabilen para birimidir. Binance tarafından 11.03.2022 tarihinde listeleneceği açıklanan KDA, fiyat grafiğindeki yükselişiyle çok sayıda yatırımcının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Sizlere en çok araştırılan sorulardan biri olan KDA Coin nedir, özellikleriyle birlikte açıklayalım;

  • Kadena genel zincirindeki tüm işlemler için kullanılan yerel para birimidir.
  • Madencilik yöntemiyle elde edilen KDA, kullanıcıların belirli bir bloğa dahil olmak için ödeyecekleri işlem ücretlerinde de kullanılır. Aynı zamanda madencilik sonrası ödül olarak verilir.
  • KDA cüzdanlarda depolanabilme, saklanabilme, takas edilebilme ve stake edilebilme özelliklerine sahiptir.
  • Bu coine sahip olan kişiler Kadena ağında yapılacak yeniliklerde ve geliştirmelerde oy verme hakkına sahip olur. Bu nedenle KDA, yönetişim tokeni olarak görev yapar.
  • Kadena ağında kullanılan Pact akıllı sözleşme dili, daha güvenli akıllı sözleşmeler yaratmanıza yardımcı olur. Pact ile yapılan işlemlerdeki tüm hatalar otomatik olarak tespit edilir.
  • Bu platformda DApp’lerin toplu olarak benimsenmesini artırmak için işletmelerin tüm gas ücretlerini ortadan kaldırmıştır. Tüketiciler için de oldukça uygun yani sıfıra yakın işlem ücretleri alınır.
  • Bu ağda enerji verimliliği hakimdir. Şebeke talebinin artması, Kadena’nın enerjisini etkilemez ve sabit tutar. Bu sayede Kadena, artırılmış enerji verimliliği sağlayan tek platform özelliğindedir.
  • Bu ağın diğer platformlardan farkı ise küresel finansal sistemlere güç sağlamak amacıyla tasarlanmış olmasıdır.
Kda coin yorum

KDA Coin Yorum

KDA Coin yorum haberlerinde, bu ağın birlikte çalıştığı diğer ağlardan ve kullanıcılarına sınırsız seçenek sunmasından bahsediliyor. Projenizin ihtiyacına yönelik olarak Kadena ile birlikte Terra, Polkadot, Cosmos, Celo, Ledger gibi ağlarla birlikte çalışma avantajı sağlar.

Layer-2 yani katman 2 teknolojisini kullanan Kadena ağında Defi, NFT’er ve ödemeler desteklenir. Aynı zamanda bu işlemlerin en hızlı şekilde yapılması sağlanır. Kadena blok zincirinin kripto ve akıllı sözleşmeler alanında uzman olan bir ekip tarafından yeniden tasarlanmış olması, dünya genelindeki kullanıcı sayısının artmasını sağlamıştır.

Kadena ağında sunulan tüm özellikler, düşük maliyetler ve yüksek hızlı işlemler, bu ağın ve KDA Coin’nin ilerleyen günlerde daha fazla kullanılmasını sağlayabilecek özelliklerdir. Binance gibi dünya genelinde yüksek işlem hacmi olan bir borsada listelenecek olması, bu coine olan güvenilirliğin ve benimsenmenin artması sağlayabilir.

KDA Coin Hangi Borsada

2020 yılından itibaren borsalarda listelenen KDA Coin satın almak için Binance, OKX, KuCoin, Mandala ve Gate.io borsalarını kullanabilirsiniz. Bu borsalara kayıt olarak ve güvenliğiniz için gerekli olan tüm aşamaları tamamlayarak, hesabınıza para aktarabilir ve USDT para birimiyle KDA satın alabilirsiniz.

Binance borsasında yeni listelenmiş olan bu coini satın almak için BUSD, USDT ve BTC para birimlerini kullanabilirsiniz.

Kripto Emre Paradotor Kimdir – Türk Kripto Para Uzmanları

ORBR Coin Geleceği – Orbler Coin Yorum

HDV Coin Geleceği – Hydraverse Coin Yorum

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr