Kış Lastiği Fiyatları 2022 – En Ucuz Oto Lastik Fiyatı

Kış Lastiği Fiyatları ve Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde kampanyası hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Koçtaş Oto Lastik Fiyatları işte detayları.

Kış lastiği fiyatları 2022 yılı için belli bir oranda yer alır. Kış lastiği fiyatları kategorisine göre şu şekilde sıralanabilir.

  • Kış lastiği fiyatları 2022 yılı için araca göre ve lastik şekline göre değişir. Yani lastik şekli ve araç kategorisi lastiğin fiyatını belirler.
  • En bilinen marka olan petlas kış lastiği 175/65 R14 82T Snow Master markası ise 390 TL üzerinden satışa sunuluyor.
  • En bilinen marka olan petlas bu alanda profesyonelliği ile tercih edilirken her marka ve araç şekline göre lastik fiyatında değişiklik görülür.

Kış Lastiği 2 Tanemi 4 Tanemi Zorunlu

Elektrikli Araba Fiyatları

Fiat Egea Sıfır Fiyatı

Kış Lastiği Fiyatları 195/ 65 R15

Kış lastiği fiyatları 195/ 65 R15 için her markanın belirlediği bir fiyat bulunur. Ancak genel olarak fiyat aralığının 512 TL ile 1.900 TL arasında olduğu biliniyor. Bu kış lastiği tipi ülkemizde araçlarda en çok kullanılan ve dayanaklığı fazla olan bir tiptir. İnternet üzerinden yada direk olarak lastik firmalarına giderek kodunu söylemeniz yeterli olacaktır. Kış aylarının yaklaşması ve havaların soğuması ile bir hayli sorulan bu kış lastiği tipi tüm araçlara uygun şekilde üretilir.

Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde 2021

Lastik Kampanyaları 4 Al 3 Öde 2022

Lastik kampanyaları 4 al 3 öde 2022 yılı için birçok lastik firmasının sunduğu bir kampanyadır. Özellikle kışın yaklaşması ile kış lastiği alımının artması ile kış lastiklerinde bu kampanya ile karşılaşmak mümkündür. Lastik.com.tr sitesinden bu kampanyadan yararlanmak için ziyaret edebilirsiniz. Genel olarak 4 lastik alan bir kişi için 3 lastik fiyatı verilir ve 4. Lastiğe ücret ödenmez. Her lastik boyutu ve şekline göre farklı olduğundan fiyatı da buna göre değişiklik gösterir. Bu kampanya her yıl lastik firmaları tarafından müşterilere sunulur.

0 Faizli Araba Kampanyaları

Volkswagen Fiyat Listesi

Koçtaş Oto Lastik Fiyatları

Koçtaş Oto Lastik Fiyatları

Koçtaş oto lastik fiyatları ile bir hayli ilgi topladı. Genel olarak mobilya satışı yapan koçtaş firması son zamanlarda oto lastik satışı yapmaya başladı. Koçtaş Sava ve Kormoran kışlık oto lastikleri 369 TL’den fiyatları başlıyor. Bu imkanı ile ilgiyi toplayan ve indirimli oto lastik fiyatları ile bir  hayli ilgi topladı. Belli bir miktarda ve ölçüde olan lastik ayarları ile fiyatında değişiklik gösterir. Ancak sürekli olarak kampanya yapan koçtaş firmasında oto lastiklerde büyük ilgi bulunuyor.

Koçtaş Oto Lastik Fiyatları

Ford ÖTV Muafiyetli Fiyat Listesi

Engelli Araç Fiyatları

Peugeot ÖTV’siz Fiyat Listesi

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu