KMON Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

KMON Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Kryptomon Coin nedir ve Kmon coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

KMON Coin Geleceği, son zamanlarda artan Metaverse ve oyna kazan türü oyunlarından birisidir. Kryptomon ekosistemi sadece bir kripto para birimi olmaktan ziyade yatırımcıların girdikleri zaman gerçek dünyada yapabildikleri her şeyi kendi Metaverse evrenlerinde de yapabilmelerini amaç edinen bir ekosistemdir.

Kryptomon ekosistemi üç aşamadan oluşur. Bu aşamalar ise aşağıda ki gibidir:

  • Oyna Kazan türündeki Tamagochi oyununu piyasaya sürmek
  • Piyasaya sürülen Tamagochi oyunundan sonra oyuna güncelleme getirerek oyuncuların aralarında savaşabilecekleri PVE ve PVP savaşlarını eklemek.
  • Üçüncü ve son aşaması ise Metaverse evrenini aktif etmek ve bu evreni mobil dünyasıyla buluşturabilmek.
Kmon coin geleceği - kryptomon coin yorum 2021

Tamagochi Oyunu Nedir

Tamagochi oyununda oyuncular eğitecekler her Kryptomon’lar eşsiz özelliklerde olacaklardır. Her karakterin IQ, evrim potansiyelini, üreyebilme yeteneğini ve birçok özelliği rastgele belirlenen 38 özellik bulunmaktadır.

Oyuncular eğittikleri Kryptomon’ları ile maceraya atılabilecekler fakat bu maceralar için eğitmenlerin Kryptomon’ları eğitmeleri ve beslemeleri lazımdır.

KMON Coin ise tam bu noktada devreye girecek, oyuncuları Kryptomonlarını eğitebilmeleri için Kmon Coin kullanmaları gerekecek. Ayrıca oyuncular yaratıklarının savaş, üreme, evrim gibi potansiyellerini arttırabilmek için Kmon Coin kullanmaları gerekecektir.

Cardano Coin Geleceği – ADA Coin Yorum

Ceek Coin Geleceği – Ceek Vr Coin Yorum

KMON Coin Nedir

KMON Coin, Kryptomon Metaverse evrenin yerel kripto para birimidir. Kryptomon evreninde yapılacak tüm işlemler için KMON Coin kullanılacak. Ayrıca yatırımcılar cüzdanlarında bulunan KMON Coini kilitleyerek yani stake işlemi yaparak KMON Coin ödülleri kazanabilirler.

Kmon coin geleceği - kryptomon coin yorum 2021

KMON Coin Güvenilir Mi

KMON Coin, Binance Smart Chain teknoloji altyapısıyla oluşturulmuş BEP20 akıllı kontratını kullanarak şifreleme yapan bir coindir. Binance Smart Chain teknolojisine bakarak KMON Coin güvenilir diyebiliriz.

KMON Coin Sınırsız Mı

Hayır, KMON Coin sınırsız değildir. Şuan da piyasada toplamda 163.777.402 adet KMON Coin dolaşımdadır. KMON Coinin toplam arzı ise 1.000.000.000 adet coindir.

KMON Coin Madenciliği Yapılır Mı

Hayır, KMON Coin madencilik yapılabilen bir coin türü değildir. Yatırımcılar KMON Coinin oyna kazan türündeki oyunu olan Tamagochi oyununu oynayarak ve cüzdanlarında bulunan KMON Coini stake ederek ödül kazanabilirler.

KMON Coin Hangi Borsada

KMON Coin, hâlâ proje aşamasındadır. Bu sebepten dolayı da sadece PancakeSwap ve DODO BSC kripto para borsalarında listelenmiş ve işlem görmektedir. Metaverse projelerinin ve oyna kazan türündeki oyunların son dönemdeki başarılarına bakarsak Kryptomon projesi eğer başarılı olursa bir çok kripto para borsasında listelenecektir.

KMON Coin, Türkiye’nin en büyük borsalarından olan BtcTurk ve Paribu’da listelenmemiştir.

Metaverse Coin Hangi borsada

PolyDoge Coin Geleceği – PolyDoge Coin yorum

KMON Coin Yorum

KMON Coin yorumlarına bakarsak eğer şuan için proje düzeyinde olduğunu ve hala kendini geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Projesini duyurduğundan beri yatırımcılar tarafından ilgiyle takip edilen KMON Coin başarılı bir evren olabilirse fiyatında büyük atılımlar yapabilir ve yatırımcılarını mutlu edebilir.

KMON Coin Grafik

Kmon Coin Grafiklerini incelediğimiz zaman ağustos ayında piyasaya çıktığından beri başarılı bir performans ortaya koyduğunu açıkça görebiliriz. Üç ay gibi kısa sürede fiyatı altı kattan fazla artan KMON Coin bu süreçte yatırım yapan kişileri hiç üzmedi. Fakat bu fiyat artışı daha çok yeni proje olduğundan dolayı başarısız olma ihtimalini her daim aklımızda tutmamız ve bizi üzmeyecek miktarlarla yatırım yapmamız gerçeğini değiştirmiyor. Ardı ardına açıklanan oyna kazan türündeki oyunlar ve meta projeleri arasında bakalım KMON Coin nasıl bir performans gösterecek.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥