İçeriğin devamı aşağıda ▼

En İyi Altcoin

KP3R Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Kp3r Coin Geleceği ve Kp3r Coin Nedir hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Keep3rV1 Coin yorum nasıl okunur işte detayları.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Kp3r coin geleceği - keep3rv1 coin yorum

Kp3r coin geleceği için Ethereum ‘a benzer şekilde sistemi devamlı olarak karmaşık bir hal almaktadır. Bununla birlikte güç isteyen pek çok merkezi olmayan yalnızca akıllı sözleşmelere dayanmış altcoin için bakımı ile bakım maliyetini düşürmek için bekçilere dayalı bir sistem yardımı ile açılan yaralara merhem olmaya çalışan Kp3r kendisine ait olan resmi sitesinde yol haritasını yayınlamıştır. Kp3r donanım olarak güçlüdür. Bunun sebebi ise;

  • Arkasında güzel bir yazılım ekibi olması
  • Kusursuz bir kodlama ekibine sahip olması

Bunlar ile ilerlemeye coin şeklinde devam ederse geleceği parlak olacaktır. Yalnız yol haritası dışında herhangi bir bilgi yoktur. Yani geleceğe dair bir plan açıklamasında bulunmamıştır. Artı olan kısmı ise yeni proje olmasından kaynaklı geliştirici ekipleri ile birbirinden farklı güncellemeler yapmasıdır.

Adax Coin Geleceği – adax Coin Alınır Mı?

Kp3r Coin Nedir?

Kp3r coin nedir tanımını yaparak ne olduğunu anlayabiliriz. Blok zincirde dışarıdan geliştirme yapılması için kaynak sağlanması gerekmektedir. Bu hizmeti karşılayabilenler içinde oluşan dönünün kolaylaşması için tasarlanmış olan ethereum vardır.  Ethereum alt yapısı içinde yer alan kp3r Andre Cronje tarafından 2020 senesinin 22 ekim tarihinde kurulmuştur. Defi sektöründe bulunmaktadır. Merkeziyetsiz olarak Erc – 20 token olarak geçmektedir.

Kp3r Coin hangi borsada?

Kp3r coin nereden alınır; Bilaxy, Binance ve MXC.COM kripto para borsalarından alınabilir.

Kp3r Coin Yorum

Kp3r coin yorum, ilk olarak Kp3r çıkar çıkmaz çok kısa bir zaman dilimi içinde 1300 kat artış göstermiştir. Bu 1300 kat artış göstermesi ile piyasa içerisinde gündeme gelen Kp3r coin arkasına meşhur olan Yfi ile adını duyurmuş olan Andre Cronje ‘yi almıştır. Kp3r coin ‘de toplam arz sınırlı olup bu sınır 200 bin adettir. Binance içerisinden uzun bir zaman geçse dahi liste içine girememiş pek çok coin varken, Kp3r token olarak kısa bir zaman diliminde bu liste içerisine girebilmiştir.

Arkasında muhtemelen güzel bir yazılımcı ekibi ile geliştirici ekibi bulunduğu düşünülmektedir. Ayrıca Kp3r için listeye bu kadar kısa sürede girmesinden dolayı meşhur olan Cz ‘ye akan paralardan kaynaklı olduğu da bazı kişilerce düşünülmektedir. İlerleyen günlerde Kp3r ismini ve keeper akımını daha fazla duyacağız.

Mbox Coin Geleceği – Mobox Coin Alınır Mı?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

İçeriğin devamı aşağıda ▼

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

Faydalı linkler