Kullanan Erkek Nasıl Davranır – Erkeğin Düşüncesini Çözen Psikoloji

Kullanan erkek nasıl davranır sorusu, insan psikolojisi konularının içerisine yer alan bir sorudur. Pek çok kadın, gidişatından emin olmadığı ilişkileri için bu konuda araştırma yapmaktadır.

Seviyormuş Gibi Yapan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Seviyormuş gibi yapan erkek davranışları tipik olarak şöyle görülebilir;

 • Partneriniz iş yerinize hediyeler ve romantik mesajlar göndererek sizin için çok unutulmaz anlar yaratabilir.
 • Hatta hayatınızın aşkını bulduğunuzu bile düşünebilirsiniz.
 • Ancak bu noktada dikkat etmek gerekir.
 • Duygularınızı kontrol etmek için kendinize zaman vermelisiniz.
 • Çünkü sadece seks yapmak isteyen erkekler sizinle bu şekilde oynayabilir ve bu şekilde istediğini almak isteyebilirler.
 • Genellikle bu tür erkekler çocukluk travması geçirmiştir ve sizinle aynı anda başka kadınları da etkilemek isteyebilirler.
 • Seviyormuş gibi yapan erkek nasıl anlaşılır sorusuna bu gibi etkenlere dikkat ederek yanıt bulabilirsiniz.
 • Sizi dinlemiyor, ilişkinizin geleceğini konuşmaktan kaçıyorsa bu sizi sevmediğine işaret olabilir.

Sadece Cinsellik İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Sadece cinsellik i̇steyen erkek nasıl davranır

Bir erkeğin seks hakkında konuşması senden hoşlanmadığı anlamına gelmez. Ancak bu durum, sadece cinsellik isteyen erkek nasıl davranır sorusu başlığı altında incelenebilecek bir konu haline gelebilir. Eğer partneriniz farklı konuları cinselliğe bağlıyorsa ve siz bundan rahatsız oluyorsanız öncelikle konuyu değiştirmelisiniz. Eğer konuyu değiştirmeniz ile birlikte konu kapanıyorsa, bu durumda herhangi bir problem yok demektedir. Ancak konuyu açmaya devam ederse, bu durumun başka bir nedeni olabilir.

Oynayan Erkek Nasıl Anlaşılır?

Oynayan erkeği anlamak için şunları takip edebilirsiniz;

 • İlişkilerin temel dinamiklerinden biri cinselliktir.
 • Cinsellik hayatımızdaki en önemli konulardan biridir, ancak düzgün yönetilmezse kişilerin kendilerinden şüphe duymalarına, duygusal yalnızlığa, cinsel işlev bozukluğuna ve hatta depresyona yol açabilir.
 • Zamanımızın en büyük memnuniyetsizliği, iştahı doyumsuz insanların hızlı tüketimidir.
 • Uzun vadeli ve kalıcı bir ilişki istiyorsanız, oynayan erkek nasıl anlaşılır sorusuna yanıt olan etkenlere dikkat etmelisiniz.

Sizinle oynamayan ve duygularınızı önemseyen biri, gerçekten romantik bir an yaşadığınızda size karşı cinsel bir davranışta bulunmayacaktır. Size zaman tanımak onun için problem olmayacaktır. Ancak sizinle oynuyorsa, bu konuda çok ısrarcı olacak ve sizi usandırana dek taleplerine devam edecektir.

Takılmak İsteyen Erkek Nasıl Davranır?

Takılmak i̇steyen erkek nasıl davranır

Yalnızca takılmak isteyen yani ciddi bir ilişki yaşamak istemeyen erkeklerin davranışları farklı olabilir.

 • Sizden sadece bir şey istediğinde size iyi davranıyorsa, bu ilişkinizi yalnızca cinsellik için devam ettirdiğinin bir işareti olabilir.
 • Bu tür insanlar, istekleri kabul edilene kadar size iyi davranırlar ve sonra kabalıklarına geri dönerler. Bu tür döngülere asla izin verilmemelidir.
 • Bir şeye müsamaha göstermiyorsa, bundan hoşlanmıyor demektir. Sizi gün içerisinde ve normal zamanlarda aramıyor, sormuyor ya da mesaj atmıyor olması, takılmak isteyen erkek nasıl davranır sorusuna yanıt olarak verilebilir.

Bir Erkeğin Sekse Düşkün Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Bir erkeğin yalnızca cinsel birliktelik konulu konuşmalar yapması ve harici hiçbir konuda sizi ciddiye almaması, bu durumun bir göstergesi olabilir.

Cinsel İlişki Çiftleri Birbirine Bağlar mı?

Doğru zaman ve doğru yerde, partnerlerin her ikisinin de isteği ile gerçekleşen cinsel birliktelik, iki kişi arasındaki bağı kuvvetlendirmektedir.

Sevgiliyken Cinsellikte Ne Kadar İleri Gidilmeli – Bu Tavsiyenin Ötesine Geçmeyin!

Uzaktan Seven Erkek Nasıl Davranır – Aşık Olan Erkek Belirtileri Nelerdir?

Boşanmış Erkek Eski Karısını Unutur mu – Onu Kıskanır ve Ona Döner mi?

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥