KZEN Coin Geleceği 2022 – Kaizen Coin Yorum

KZEN Coin, Kaizen Finance platformunda kullanılan yerel bir belirteçtir. Kaizen ise projelerin belirteçlerini oluşturmalarını ve bunları yönetmelerini sağlayan bir platformdur. Burada bulunan proje fuarı ile belirteçlerin lansmanları hızlandırılır ve başlangıçtan en üst noktaya erişene kadar ki süreç, kolay bir şekilde yönetilebilir. Gate.io borsasında listelenecek olan bu projenin detaylarını ve KZEN Coin nedir sorusunu sizler için araştırdık. İşte merak edilenler…

KZEN Coin Kaç TL (CANLI)

Kaizen Finance Coin fiyatı 1,10 TRY’dir. Kaizen Finance coin son 24 saatte -0.49% değişim gösterdi. Kaizen Finance coin günlük işlem hacmi 2.529.648 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 3648. sıradadır.

KZEN Coin Kaç Dolar; $0,065133 USD’dir. Son 24 saatte -0.49% oranında değişti.

KZEN Coin Kaç TL; ₺1,10 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte -0.49% değişim gördü.

KZEN Coin Nedir?

Kaizen Finance, tokenlerin yaşam döngüsünün yönetimini sağlayan bir paltomdur. Birçok blok zinciri ağı tarafından desteklenen bu platformda proje yöneticileri kendi belirteçlerini oluşturma, bunları yönetme ve lansmanlarını hazırlama imkanına sahiptir. Platformda yapılan tüm işlemlerin ücretleri için kullanılan KZEN Coin nedir sorusu ise Gate.io borsasında listelenme haberinden sonra araştırılmaya başlanmıştır. Bu sorunu cevabını şöyle açıklayabilriz;

  • Kullanıcılar Kaizen platformunda belirteçler oluşturma, bunların satışını başlatma, yatırımcılara dağıtma ve uzmanlar tarafından denetleme imkanı elde eder.
  • Proje geliştiriciler burada kod yazmadan belirteç oluşturma imkânı sahip olur.
  • Belirteç oluşturduğunda karşılan botlar nedeniyle geliştiriciler sıkıntı yaşayabilir. Kaizen, bot karşıtı koruma sunarak belirteç listelerini koruma altına alır.
  • Kullanıcılar belirteçlerini birden fazla blok zincirinde yayınlama veya bunlar arasında köprü kurma imkânına sahiptir.
  • Platformda Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Solana, Avalanche ve Fantom blok zincirleri için destek sunulur. Yakın dönemde Polkadot ve Cosmos ağlarında da destek verilecektir.
  • Kullanıcılar, buradaki proje lansmanlarına katılma imkânına sahiptir. Bu sayede desteklenen ağlarda bulunan projeler, erken erişim imkânı elde ederler.

KZEN Coin Yorum

KZEN Coin yorum haberlerinde, bu coinin stake edilmesinden ve karşılığında, platformdaki özel avantajlara erişim sağlamasından bahsediliyor. Kullanıcılar bu platformda proje geliştirme, belirteç geliştirme, yeni projelere erken katılma ve stake ya da likidite havuzlarında ödül kazama imkânı elde ediyor.

İlerleyen dönemlerde Polkadot ve Cosmos ağlarının da bu sisteme eklenecek olmasıyla birlikte daha fazla büyüyecek olan bu proje, desteklediği tüm ağlardaki yeni projelere erken erişme fırsatı sağlar. Bu özelliği ile kullanıcılar, yeni listelenecek olan belirteçleri erkenden alabilme imkânı elde edecek. Uzmanlar, platformun en fazla bu özelliğinden dolayı yatırımcı çekebileceğini düşünüyor.

Kaizen’in Magnus, SOLSTARTER, LD Capital, SL2, AU21 Capital, Darkpool, X21 gibi şirketlerden de destek alması, ilerleyen dönmelerde daha fazla yatırımcı kitlesi ile buluşabileceğini düşündürüyor. KZEN Coin’nin Gate.io borsasından yakın bir zaman sonra diğer borsalarda da listelenmesi bekleniyor.

KZEN Coin Hangi Borsada?

KZEN Coin satın almak için şu anda yalnızca Gate.io borsasını kullanabilirsiniz. Bu borsada 25.04.2022 ve 26.04.2022 tarihleri arasında ön satışı yapılacaktır. Ön satışa katılmak için bu borsaya hemen üye olmalı ve KYC doğrulamanızı almasınız. Ardından VİP1 seviyesine gelerek ön satış başlama zamanından yani 15:00’ten sonra ön satışa katılabilirsiniz.

Ön satışta yeterli finansman sağlandıktan sonra listelemesi ise 26.04.2022 tarihinde saat:13.00’da başlayacaktır. Ön satışa katılamayan kişiler bu tarihte USDT ile KZEN alımı yapabilirler.

Flamingo Coin Geleceği 2022 – FLM Coin Yorum

Hard Fork Nedir Kripto

Kripto Para Borsası Coinbase Kritik Dönemeçte

Fincan Kulp Formasyonu Nedir, Örnekleri

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu