Lien Coin Geleceği – Lien Coin Yorum

Kripto para piyasasında birçok kripto para birimi bulunmaktadır. Kripto para birimlerinden biri olan Lien coin hakkında merak ettiklerinizi sizler için yazımızda ele aldık. Lien coin, türev piyasasını sağlamak ve fazla teminat olmadan çalışma üzerine kurulmuş stablecoin olarak bilinmektedir. Merkezi bir yapısı bulunmamaktadır. Anonim geliştiriciler tarafından geliştirilmektedir. Lien kısaca fiyat para birimine sabitlenerek stablecoin çıkartmak için kullanılan bir program olarak bilinmektedir. Stablecoin, Ethereum ile anlaşma şeklinde gerçekleştirilmektedir. Değişken bileşeni LBT olarak bilinirken, sabit bileşeni SBT olarak bilinmektedir. Lien coin hakkında merak edilenlere gelin bir da yakından bakalım.

Lien Coin Nedir

Merkezi olmayan, yönetim merkezi olmadan istikrarlı madeni paralarından biri stablecoin olarak görev almaktadır. Ethereum türevleri tarafından bu stablecoin desteklenmektedir. Lien, opsiyon platformu ile de bilinmektedir. Çökme sırasında marj çağrıları olmadan Ethereum’da 2x kaldıraçlı pozisyon oluşması sağlanmaktadır. Lien coinin üç temel özelliği şu şekildedir;

  • Lien protokolü, sabit bir madeni paraya ve çağrı seçeneğini ortaya çıkartır.
  • Yatırımcılar, eth’den oluşturdukları sabit paraları ve seçenekleri oluşturarak ticaret yapabilirler.
  • Otoritenin merkezileştirilmesini yaratabilecek parametre ve yönetim planı bulunmamaktadır.

Lien Coin Yorum

Lien coin’in finansal ürünler elde etmek, finansal teorinin ilerlemesi gibi birçok konuda hedefleri bulunmaktadır. Lien giriş engellerini ortadan kaldırarak her yatırımcının riske karşı türevler oluşturmasına olanak sağlamaktadır. Lien coinin ilerleyen zamanlarda nasıl bir grafik sergileyeceğini birçok kullanıcı merak etmektedir.

  • Lien coin 21 Haziran tarihinde 0.97 dolar ile işlem görmektedir. Lien coin uzun vadeli olarak düşünülerek yapılacak bir yatırım olarak görülmektedir. Kripto para piyasasında uzun vadeli yatırımlar risk açısından daha avantajlı konumdadır. Web sitemizde yazılan hiçbir içerik yatırım tavsiyesi değildir. Lien fiyatlarının hızlı bir değişim gerçekleşebileceğini söylemekte fayda var. 21 Haziran tarihinde %232 bir artış sergilemiştir.

Lien Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?

Lien token 21 Haziran tarihinde artış göstermesiyle birlikte birçok kişi bu tokeni nereden alabileceğini merak etmektedir. 2020 yılında piyasaya giriş yapan Lien tokenin nerenden alabileceğinizi sizler için yazımızda ele aldık.

  • Lien tokeni Gate.io, Hoo, Bitmart, Bibox ile MEXC kripto para borsaları üzerinden satın alınmaktadır.

Başak Saroğlu

Başak, Ankara'da Elektrik Elektronik Mühendisi. Ayrıca yeni içerikler yazmayı ve paylaşmayı seviyor. basak.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥