Lig Başlıyor Goller Cepte Hediye İnternet

Turkcell Goller cepte uygulaması hediye internet kampanyası ile 500 MB bedava internet kazanabilirsiniz. Goller cepte internet hediye nasıl yapılır ve goller cepte uygulaması hilesi var mı yazınında devamında okuyun.

Goller Cepte Nedir?

Turkcell dört büyük takımın goller cepte uygulaması kampanyasını başlattı. GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 veya GollerCepte 1967 uygulamlarından birini indirip, Turkcell mobil şebekelerinden bağlantı sağlayan veya wifi’den gelip cep telefonunu şifre ile doğrulayanlara 24 saat geçerli 500MB internet paketi hediye edilir.

Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır?
Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

iPhone telefon kullanıyorsanız iTunes AppStore’dan GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 veya GollerCepte 1967 uygulamalarından birini indirerek veya Android telefon kullanıyorsanız GooglePlay Store’dan veya Turkcell AppMarket’ten GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 veya GollerCepte 1967 uygulamalarından birini indirerek katılabilirsiniz. Turkcell mobil şebekelerinden bağlantı sağlayan veya wifi’den gelip cep telefonunu şifre ile doğrulayanlara 24 saat geçerli 500MB internet paketi hediye edilir.

Goller Cepte Uygulaması APK İndir

Gollercepte hediye internet kampanyasından yararlanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı telefonu indirmek için takımınızı aşağıdan seçin ve nasıl indirebileceğinizi okuyun.

Goller Cepte 1967 Trabzonspor

Trabzonspor’umuzu yanımızdan hiç ayırmıyoruz! Trabzonspor’umuz hakkında hiçbir yerde olmayan son dakika haberleri, özel videoları eşliğinde bu uygulamada buluşuyoruz: GollerCepte 1967 tam size göre! GollerCepte 1967 ile ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada bir araya geliyor. Trabzonspor’umuzun maçlarının gol bildirimleri ve maç öncesi gelişmeleri bulabilirsiniz. GollerCepte 1967 uygulamasını indirmek için googleplay veya appstore mağazasında “gollercepte 1967” olarak arayın ve indirmeye başlayın.

Goller Cepte 1903 Beşiktaş

GollerCepte 1903 uygulamasını indirmek için googleplay veya appstore mağazasında “gollercepte 1903” olarak arayın ve indirmeye başlayın. Beşiktaş’ımızı yanımızdan hiç ayırmıyoruz! Beşiktaş’ımız hakkında hiçbir yerde olmayan son dakika haberleri, özel videoları eşliğinde bu uygulamada buluşuyoruz: GollerCepte 1903 tam size göre! GollerCepte 1903 ile ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada bir araya geliyor!

Goller Cepte İptal Etme

Goller cepte uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Goller cepye kampaynası iptal etmek için IPTAL INTERNETGOL yazıp 2222’ye sms gönderebilirsiniz.

googlehaberler