Lina Coin Geleceği 2022 – Linear Coin alınır mı?

Lina Coin Geleceği 2022 ve Lina Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Lina Coin Yorum 2022 ve Lina Coin Grafik nasıl okunur işte detayları.

Lina Coin Geleceği analistler tarafından son derece olumlu yorumları bulunan Lina’nın gelecek verilerini içermekte. Altcoin grubu içerisinde yer alan söz konusu coin ile ilgili olarak, yatırımcılara yol gösterebilecek bilgiler yazımızda yer alıyor.

Linear Finance Coin Fiyatı

Linear Finance Coin fiyatı 0,152479 TRY’dir. Linear Finance coin son 24 saatte 8.43% değişim gösterdi. Linear Finance coin günlük işlem hacmi 245.830.421 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 493. sıradadır.

  • 1 Lina Coin Kaç Dolar; $0,009542 USD’dir. Son 24 saatte 8.43% oranında değişti.
  • 1 Lina Coin Kaç TL; ₺0,152479 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 8.43% değişim gördü.

Lina Coin Nedir Ve Kimin?

Lina Coin nedir ve kimin? soruları da bu coinin bilinirliğinin artmasıyla birlikte, sıklıkla yanıtlanmaya çalışılan sorular arasında yer alıyor. Lina Coin Linear protokolünün bir üründür. Merkeziyetsiz ve ölçeklenebilir bir sanal yatırım aracı olan bu coin likidite açısından sınırları bulunmayan ve sentetik varlıkların oluşturulmasına imkan tanıyan bir sistem vaat eder. Linear Coin yani Lina, kullanıcılarına,

  • Defi protokolünü işlevsel bir biçimde kullanabilme
  • Stake işlemi
  • Kredi tahsis aşamaları
  • Faiz modeli ile ekstra kazanç elde etme imkanı sunan bir yatırım aracıdır.

Üretici firma olan Linear Finance, Kevin Tai ve Drey NG tarafından işbirliği çerçevesinde kurulmuş. Kurucularının yanı sıra, üretim safhasında yetkilendirilen küçük bir yazılımcı ekibi de bulunur.

AXS Coin Geleceği – Axie Coin alınır mı?

ICP Coin Geleceği – internet computer coin alınır mı?

Lina Coin Yorum 2021

Lina Coin Yorum 2022

Lina Coin yorum verileri incelendiğinde, grafik incelemesi ile çıkarımlar yapıldığı görülür. Grafiğin kırılma noktalarının periyodik olarak ilerleyebileceğini son derece olası olarak gören yatırımcılara göre, kısa bir süre sonra 0,12000 seviyelerine ulaşması mümkün olabilir.

Bazı yatırımcılar ise, yeni listelenen ve kripto para piyasasında işlem yapma süresi göz önüne alındığında yavaş ilerlediği düşünülen bu coinle ilgili kar elde etmenin tek yolu uzun vadeli yatırımdan geçiyor. Bu düşünce doğrultusunda 2021 yılının son çeyreğinde çıkabileceği rakam 0,50 dolar seviyesine yükselebilir.

Kısa vadede ise, mevcut seyir göz önüne bulundurulduğunda BTC’nin de etkisiyle yatırımcılarını hüsrana uğratan bu coinle ilgili olarak yorumlar pek de olumlu görünmüyor. Lina Coin için zamanın ne getireceği ise belirsizliğini koruyor.

Pols Coin Geleceği – Polkastarter Coin alınır mı?

Safemoon Coin Geleceği – SafeMoon Coin alınır mı?

Lina Coin Grafik

Lina coin grafik verilerine göre şuan 0,3753 TL seviyesinde yer alan söz konusu coin ile ilgili olarak elde edilen verilere göre en yüksek değer 0,3811 TL en düşük değer ise 03242 TL. %0,01 lik piyasa hâkimiyeti ile liste sıralamasında 254. Sırada yer alan Lina Coin’in, 24 saat içerisinde işlem hacimi %29,33 düşüş yaşadı.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

googlehaberler