Link Coin Geleceği 2022 – Chainlink Coin Alınır Mı?

Link Coin Geleceği ve Link fiyatı hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Link Coin Nedir ve Link coin hangi borsada işte detayları.

Link Coin Geleceği, uzmanların düşüncesine ve tahminlerine dayanarak şu an piyasa değeri 24,87 USD olan Link Coin için 2021 yılının sonuna kadar aynı fiyatta kalacağını söylemektedirler.  2022 yılında iste 35 ila 50 USD aralığında bir fiyata yükselmesi beklenmektedir. Uzmanların görüşüne göre Link Coin önümüzdeki yıllar boyunca 30 USD’nin altına düşmeyecek ve 2023 yılında 70 USD’ye kadar çıkması beklenmektedir.

Link Coin Fiyatı

Link Coin fiyatı 108,03 TL ve Chainlink coin piyasa değeri 50.459.683.985 TL’dir. Chainlink coin son 24 saatte -0.15% değişim gösterdi. Chainlink coin günlük işlem hacmi 5.317.228.413 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 23. sıradadır.

Nuls Coin Geleceği 2021 – Nuls Coin Alınır Mı?

Link Coin Nedir?

Link Coin nedir? Sorusunun cevabına bakacak olursak. 2014 yılında “SmartContract.com” adıyla piyasaya çıkmıştır. Şirket, daha akılda kalıcı olması ve markayı daha iyi temsil etmesi açısından adını Link altcoin olarak değiştirmiştir. 2017 yılında düzenlenen ICO etkinliğinden yaklaşık olarak 32 milyon dolar gibi bir finansman çıkartmayı başarmışlardır. 2019 yılında ise Google ile stratejik bir ortaklığa giden Link Coin bununda yardımıyla birlikte şirketlerini daha da büyütmüşlerdir.

CHZ Coin Geleceği – chz yorum

Link Coin Yorum

Link Coin Yorum değerlendirmesi yapacak olursak. 2014 yılından bu yana düzenli olarak yükselen Link Coin, yükselişine önümüzdeki yıllarda da devam ettirmesi beklenir. Yatırımcılar için özellikle uzun vadede harika getirileri olan Link Coin, beklenilen tepe noktalarına çıkması halinde oldukça karlı bir grafik çizmiş olacaktır. Bu sebepten ötürü Link Coin’e uzun vadede yatırım yapmak, hayli mantıklı bir karar olacaktır.

Link Coin Hangi Borsada Var?

Link Coin Hangi Borsada Var? Yükselişinin farkında olan ve yatırım yapmak isteyen kullanıcılar meraklı bir şekilde bu sorunun cevabını aramaktadır. Binance, Huobi Global, Coinbase Exchange ve FTX gibi borsa sitelerinde Link Coin bulabilmek mümkündür.

Link Coin Nasıl Alınır?

Link Coin Nasıl Alınır? Sorusuna adım adım bir değerlendirme yapmak gerekirse;

  • Yukarıda bahsedilen sitelerden herhangi birisinde üyeliğiniz bulunmalıdır. Eğer bu sitelerden birisinde üyelik kaydınız bulunmuyorsa yeni bir üyelik açmanız gerekmektedir.
  • Üyeliği açtıktan sonra bu siteye istediğiniz bir meblağda para yatırmalısınız.
  • Paranızı da yatırdıktan sonra sitenin arama motoruna Link Coin yazarak, bu coinle istediğiniz şekilde alım ve satım yapabilirsiniz.

Unutmayın ki üye olmadan para yatırımı yapamazsınız. Link Coin satın almak bu kadar basittir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

2 Yorum

  1. Link coin bence yatırım yapılacak bir coin feğil yğkseldiği zaman çok düşük şekilde ilerliyor ama füşüş yaşadığı zaman bir kaç gün sürüyor yatırım yapacak kişinin kısa vadeli şekilde yatırım yapması doğrudur

  2. Bu sene arkadaş çevrem Link Coin için 50 doları geçmez diye yorum yaptığımda çoğu tarafından topa tutulmuştum ama yılın sonunda dediğim doğru çıktı. Bu tarz coinlerin uzun vadesi bir yıl değildir. Minimum beş yıldır. Tabii ki çoğumuzun bu derece bir sabrı yok. Sonuçta hepimiz bir an önce zengin olup bu belirsiz piyasadan kaçmak istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu