LRC Coin Geleceği 2022 – LRC Coin Yorumları

LRC Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. LRC Coin nedir ve LRC Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Kripto sektöründeki diğer altcoinler gibi LRC coin yaptığı çalışmalar ve geliştirmeler ile yarattığı ekosistem sayesinde hızlı ve güvenli bir fayda sağlamak, yatırımcısına da kazandırmak isteyen bir dijital paradır.

Güncel grafikler LRC’nin bir üçgen oluşturduğu ve yüksek fiyatlara kadar ulaştığı yönünde. Bitcoinin sert hareketi ile ters bir ivme alması halinde başarılı bir kırılım yaşanması LRC’nin yukarı yönlü bir hareketi kazanmasına neden olabilir.

Dijital para sektöründe yatırımcısına önemli kazançlar sunarken aynı zamanda bütün yatırımının kaybedilmesi riskini de getiriyor. Attığı adımlar ile kaybolan coinlerin aksine kendisine daha iyi yerlerde bulabilir. Kripto borsasında bitcoin’in düşme trendindeyken artış göstermesi ile dikkatleri üzerine toplayan LRC bu sayede de yatırımcısını artırmış durumda. Güncel olarak değerli coinler arasında gösterilen LRC sessiz sedasız yolunda ilerleyen paralardan olarak görülüyor.

LRC Coin piyasasında grafiklerin aşağı yönlü olduğu dönemde önemli bir sıçrayış yaşayarak tarihinin en yüksek seviyesini yakaladı. Güncel olarak yüksek bir rakamdan bahsedilirse klasik yöntemle bu fiyatlardan almak yatırımcıların kendi bileceği bir husus. Daha önce bu parayı keşfedip yatırımını yapanlar bu anlamda iyi kazançlar sağladı.

LRC Coin Kaç TL (CANLI)

Loopring Coin fiyatı 8,61 TRY’dir. Loopring coin son 24 saatte 0.68% değişim gösterdi. Loopring coin günlük işlem hacmi 2.982.442.366 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 73. sıradadır.

LRC Coin Kaç Dolar; $0,479759 USD’dir. Son 24 saatte 0.68% oranında değişti.

LRC Coin Kaç TL; ₺8,61 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.68% değişim gördü.

LRC Coin Kaç TL (CANLI)
DönemFiyatıDeğişim
Mart 2022$1,1393038,10%
Şubat 2022$0,82497-17,42%
Ocak 2022$0,99893-52,15%
Aralık 2021$2,08777-24,56%
Kasım 2021$2,76749340,93%
Ekim 2021$0,6276571,79%
Eylül 2021$0,36536-34,38%

LRC Coin Nedir

LRC koduyla kripto piyasası borsalarında işlem gören Loopring merkezi olmayan dijital paralardan biridir. Açık tabanlı olarak çalışır ve sanal ağ üzerinde Ethereum batana sahiptir.İlk kez 2017 yılında ICO ile piyasaya çıktı. Loopring protokolü ise ilk kez Aralık 2019 yılında Ethereum Mainnet üzerindendi. Bu manada kısaca Looprin ETH ile çalışan ve yeni kripto para varlıklarının borsalarda oluşturulmasını sağlayan bir yazılım olarak görülebilir.

Hangi Coin Alınır?

LRC Coin Projesi

LRC Coin projesi Ethereum blokhain ile aynı olan bir güvenlik garantisi sunuyor. Proje ekibinin zkRollup ile Loopring 3.0 saniyede 2 bin 25 işlem gerçekleştirebildiğine dair iddiaları söz konusu. Kazanç sağlamak isteyen LRC sahiplerinin Loopring ağında kurulu olan borsalar üzerinden kazıma yaparak kazanç sağlıyor. Döngüsel olarak DEX sahipleri de LRC ye yatırım yaparak itibarlarını ve güvenliklerini artırma şansına sahip. Bunun yanında stake yapılan DEX için her işleme ödenecek protokol ücretleri de azaltılmış oluyor.

LRC Coin Nedir

LRC Coin Kimin?

Merkezi bir borsaya ihtiyaç duymadan kripto likidetisine ulaşmayı hedefleyen LRC Coin eski bir bir google yazılımcısı Daniel Wang tarafından kuruldu. Ana hedefi diğer coinlerde olduğu gibi şeffaflık ile hız ve güvenlik. Şangay adresli olarak kar amacı olmayan bir kuruluş olarak görülen Loopring Vakfı söz konusu projeyle ilgiliniyor.

LRC Coin hangi ülkenin, sahibi kim?

Eski google yazılım mühendisi olan Daniel Wang’ın attığı adımlar ile Çinli mühendislerin çalışmaları sonrasında 2017 Aralık ayında piyasaya sürülen Loopring Coin (LRC Coin)  Çin’de geliştirilmiş ve küresel ekonomiye sunulmuştur.

LRC Coin mining

Dijital paralara yatırım ile artan fiyatlardan kazanç sağlamak isteyen yatırımcılar kadar mining yapılarak kazanmak isteyen bir sektörde bulunuyor. Bu anlamda bir çok coin mining yapmaya olanak sağlarken LRC dijital varlık değildir. Bu sebeple LRC Coin Mining yapabilme olanaklarınızda yoktur.

LRC Coin hangi borsada nasıl alınır?

Fiyatlarında önemli artış ile yatırımcısına kazandırmasının ardından herkesin radarına giren LRC küresel ekonomide faaliyet gösteren önemli dijital para borsalarında kendisine yer buldu. Bu çerçevede almak isteyenlerin kullanacağı borsalar şu şekilde;

  • Binance
  • Gate.io
  • Huobi Global
  • KuCoin
  • Kraken
  • Uniswap
  • Paribu
LRC Coin Yorumları

LRC Coin Yorumları

Sektörün uzman isimleri önemi artış yaşamasının ardından yorumlarına LRC Coin’i de ekledi. Bitcoin’in düşüş yaşadığı dönemde artış yaşaması popüleritesini artırdı herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Beklentiler yatırımcıların farklı bakış açısıyla yorumlanıyor. Şu anki yeri ile paranın hedefine ulaştığını söylemek mümkün. Aynı görüntüyü de vermeye devam ediyor ve karılım ile fırlama yaşayabilir. Bu süreçte yakından takip edilmesi gereken paralardan biri. Bu tip Hayallar yatırımcıların hepsinde mevcut. Ani bir artışla yüksek kazançlar beklentiler arasında bulunuyor.

LRC Coin Gelecek Tahminleri

LRC kripto para borsalarında beklentilerine ulaşmış bir para olarak görülüyor. Nedeni ise geçtiğimiz günlerde ani yükseliş yapması ve önemli kazançları da beraberinde getirmesi oldu. Bundan sonraki süreçte de bazı beklentiler söz konusu olsa da klasik olarak yükselen para biriminin alınması bekletilebilir. Ani kırılımlar ile yükselmesi söz konusu olsa da yüksek düşüşlerde yaşayabilirsiniz.

LRC Coin Hedef Fiyatı

LRC geçtiğimiz günlerde tarihinin en yüksek tutarlarını görerek kendi rekorlarını kıran bir grafik çizdi. Bu anlamda beklentiler de daha yüksek tutarlara çekilmiş durumda. Beklentilerin karşılanması çok uzun vadelerde gerçekleşebilir. Güncel grafiklere bakıldığında LRC üçgen bir kırılım yaşadı. Beraberinde retest beklentisi doğdu. Bu fiyatlardan girilmesi halinde yatırımcının dikkat etmesi ve stopu kısa tutması gerekebilir. Bitcoin grafiği ters bir hareket yapması ile LRC kırılımı başarıyla aşması halinde 1,50 gibi yukarı yönlü rakamlara ulaşması muhtemel olabilir.

Babi Coin Nedir? Babi Coin Geleceği ve Babylons Yorumlar

Ada Coin Geleceği – Ada Coin Yorumları

REAP Coin Nedir? REAP Coin Geleceği ve Yorum

Kripto Para Piyasası Bu Hafta Neler Yaşadık

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu