Lucifer Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Lucifer Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Lucifer Coin nedir ve Lucifer Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Lucifer Coin, Lucifer Michaelson adındaki Youtuber tarafından çıkarılan bir coindir. Lucifer Michaelson, 2021 yılında YouTube dünyasına adım atmış ve sıra dışı tavırlarıyla milyonlarca takipçiye kısa sürede ulaşmıştır. Başarılarını katlamak isteyerek kendi coinini çıkarmaya karar vermiş ve bunu da geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiştir.

Kendisini tanımayan kişilerin bile coinini çıkardıktan sonra tanımaya başlaması üzerine Lucifer Coin nedir sorusu çok araştırılmaya başlamıştır. Henüz piyasaya yeni girmiş olmasına rağmen yüksek fiyat grafiği sergileyen ve yoğun bir talep gören bu coinin ne olduğunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini açıklayalım;

Lucifer coin nedir?

Lucifer Coin Nedir?

Lucifer Michaelson tarafından icat edilmiş olan bu projenin temeli Youtube fenomenliğine dayanır. Kendisini kısa sürede çok fazla kişiye tanıtabilen ve sevdiren Lucifer, kendi coininin yaratmayı ve bu amaçla insanlara daha fazla fayda sağlamayı amaç edinmiştir. Geliştirdiği bu proje ile insanların sınırlarını ortadan kaldırmasını, insanları merkezileştirmeyi ve metaverse dünyasında halkı savunmayı amaç edinmiştir.

Ön satışları 15 Mayıs tarihinde tamamlanan ve çok sayıda alıcıya ulaşan Lucifer Coin nedir sorusunu ve projenin özelliklerini aşağıdaki şekilde açıklayabilriz;

  • Bu proje, insanlar kullandıkça kazandırmayı amaç edinmiştir.
  • Lucifer token metaverse dünyasında insanların kolayca etkileşim kurabilecekleri, oyun oynayabilecekleri, gezip, dolaşıp eğlenerek para kazanabilecekleri bir ortam geliştirecektir.
  • Kullanıcılar, daha sonra açılacak olan NFT pazarında alım satım yaparak ve kendi NFT’lerini üreterek kazanç sağlayabilecektir.
  • Platformda elde edilen gelirlerin %8’lik kısmı kullanıcılara yeniden dağıtılacaktır.
  • Bu tokenin %2’lik kısmı otomatik yanma sistemine dahil edilmiştir. Yani belirli dönemlerde %2’lik token geri alınıp yakılacak ve Lucifer token değerinin atması sağlanacaktır.

Hangi Coin Alınır?

Lucifer Coin Yorum

Lucifer Coin yorum, fenomen olan Lucifer Michaelson tarafından bu coinin yaratılmasından ve kısa sürede milyonlarca kullanıcıya ulaşmasından bahsediyor. Projenin ön satışları 15 Mayıs tarihinde tamamlanmış ve Lucifer Coin, bu tarihe kadar platformu tarafından satışa çıkarılmıştır.

Ön satışlara gösterilen büyük ilgini ardından Pancakeswap listelemesi yapılmış ve Binance borsasının uygulamasındaki Pancekaswap bölümünden de alım satıma açılmıştır. Bu gelişmeler uzmanlar tarafından, yatırıcıların güvendiği bir proje olduğu şeklinde değerlendirilmiştir.

Önümüzdeki dönemlerde geliştirilecek olan NFT pazarı ve Metaverse projesi ile daha fazla kullanıcı tarafından benimseneceği düşünülmektedir. Sistemde yanma mekanizmasının olması da token değerinin belirli dönemlerde artırılacağı anlamına gelir.

Lucifer Coin Hangi Borsada?

Ön satıştan itibaren toplamda 10 milyondan fazla token satışı gerçekleşen Lucifer Coin’i satın almak için Pancekeswap borsasını ve Binance uygulamasındaki Pancakeswap bölümüm kullanabilirsiniz. Satın alma işleminizi gerçekleştirmek için ilk etapta Metamask cüzdanına sahip olmanız gerekir. Bu cüzdana BNB coin aktardıktan sonra Pancakeswap borsasına gelerek, cüzdanınızı bağlamalısınız. Ardından cüzdanınızın içindeki BNB’ler ile dilediğiniz kadar Lucifer Coin takası yapabilir ve satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Coin Birds Geleceği – Coin Birds Yorum

Tidal Coin Geleceği – Tidal Coin Yorum

DLTA Coin Geleceği – DLTA Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr