Lunc Coin Geleceği 2022 – Luna Classic Token Yorum

Lunc Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Lunc Coin nedir ve Lunc Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Terra ağı ve bu ağa bağlı olan UST ve Luna coin’ler kısa bir süre önce çöküşü ile gündeme gelmişti. %100’e yakın bir oranda değer kaybeden ve yatırımcılarını üzen bu coinlerle ilgili yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Terra ağının sahibi ve ekibi tarafından yapılan kurtarma girişimlerinin başarılı olmamasının ardından bu ağa yeni bir güncelleme yapılması ve yeni bir coin çıkarılması gündemde. Lunc adını verecekleri bu coin ile ilgili açıklamalar gelmeye devam ediyor. Lunc coin nedir ve hakkında nasıl yorumlar yapılıyor detaylı olarak açıklayalım;

Lunc Coin Kaç TL (CANLI)

Terra Classic Coin fiyatı 0,002104 TRY’dir. Terra Classic coin son 24 saatte 0.59% değişim gösterdi. Terra Classic coin günlük işlem hacmi 3.245.334.373 TL ve işlem hacmi olarak bütün para birimleri arasında 210. sıradadır.

Lunc Coin Kaç Dolar; $0,000126 USD’dir. Son 24 saatte 0.59% oranında değişti.

Lunc Coin Kaç TL; ₺0,002104 TRY olarak fiyatlandı. Son 24 saatte 0.59% değişim gördü.

Lunc Coin Nedir?

Terra ağında yaşanan kötü gelişmeler ve stabil coini olan UST’nin %100 oranında düşüş yaşamasının ardından Luna coin de yatırıcılarını üzerek kötü bir düşüşe imza attı. Tarihinin en düşük seviyesine gerileyen bu coin hakkında devam edip etmeyeceği merak ediliyordu. Terra kurucusu ve ekibi tarafından ellerindeki BTC’lerin satılması, Avax satış gibi çeşitli kurtarma planları yapıldı ancak bunlar başarılı olamadı.

Lunc Coin Nedir?

Yapılan hamlelerin yetersiz kalmasının ardından yeni bir coin geliştirileceği açıklandı. Bu coine Lunc adı verilecek. Bu haberin ardından Lunc Coin nedir sorusu araştırılmaya başlandı ve Luna yatırıcılarına ne olacağı merak edilen başlıca konular arasında yer aldı. Lunc coin nasıl oluşacak ve özellikleri neler olacak işte detaylar…

  • TerraForm Labs tarafından blok zinciri ağında hard fork yani çatallama yapılacak.
  • Bu çatallama ile birlikte yeni bir Terra blockchain ağı meydana gelecek.
  • Yeni ağda meydana gelen Luna tokenleri Lunc adını alırken eski ağ yine devrede kalmaya devam edecek ve eski ağda yer alan Luna token Luna Classic token olarak adlandırılacak.
  • Yeni blok zinciri ağı ise Terra Classic adını alacak.

Lunc Coin Yorum

Lunc Coin yorum haberlerinde, Terra Luna kurucusu olan Do Kwon tarafından yapılan yeni güncelleme ile ilgili açıklamalar yer alıyor. Kwon geçtiğimiz günlerde twitter hesabından yaptığı paylaşımda yeni bir blok zinciri ağı kuracaklarını ve bu ağda stabil coin olmayacağını duyurdu.

Yeni yapılacak olan ağ geliştirmesinde yeni tokenin adına Luna adının vereceği ve eski tokenin adının ise Lunc olacağı açıklandı. Bu iki coinin de yeni Terra ağında mevcut olacağı ve birlikte yola devam edecekleri de belirtildi.

Lunc Coin Hangi Borsada?

Lunc Coin şu ada herhangi bir borsada listelenmiş değildir. 18 Mayıs tarihinde yapılacak olan toplantının ve oylamanın ardından yeni blok zinciri ağına geçilip geçilmeyeceğine karar verilecek. Eğer yeni bir ağda karar alınırsa Lunc Coin 27 Mayıs tarihinde borsalarda yerini alacak.

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu