Manchester City Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Manchester City Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Manchester City Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

CITY Coin, Manchester City taraftar tokeni olarak tanımlanır. Bu futbol kulübü tarafından, taraftarların Socios uygulamasını ve hizmetlerini kullanmalarına imkan sağlamak, kulüp yönetiminde oy kullanma imkanı vermek amacıyla çıkarılmış olan bir fayda tokenidir. Üyelik anahtarı görevinde olan CITY Coin nedir sorusu, Gate.io borsasında listeleneceği haberi ile yatırım yapmak isteyen kişiler tarafından araştırılmaya başlanmıştır. Bu coin ve hakkında yapılan yorum haberleri ile ilgili detayları açıklayalım;

Manchester City Coin Nedir?

2020 yılında İngiltere Premier liginde göstermiş olduğu başarısı ile adından söz ettiren futbol kulübü Manchester City, kripto piyasasına da giriş yapmıştır. 2021 yılında CITY Coin adını verdiği tokeni piyasaya sürülmüş ve önemli kripto para borsalarında listelenmiştir. Son dönemde gösterdiği fiyat performansı ve kullanıcılarına sağladığı faydalar bakımından çok konuşulun ve Gate.io borsasında listeleneceği haberinin ardından daha fazla araştırılmaya başlanan CITY Coin nedir sorusunu, aşağıdaki şekilde cevaplayabiliriz;

  • CITY Coin, Chiliz blok zinciri üzerinde işlem yapan Socios.com adı verilen platform tarafından çıkarılmış olan bir taraftar tokenidir.
  • Sahiplerine oy kullanma, kripto para alışverişi yapma, özel ödüller, kulüp tanıma ve çok daha fazlasına erişme imkanı sağlar.
  • CITY tokene sahip olan kişiler Manchester City kulübü tarafından yayımlanan anketlerde, akılı sözleşme yoluyla oy kullanabilir.
  • Ethereum ağı üzerine kurulmuş olan bu token taraftar kararı anketlerinde, sahiplerine fikir beyan etme imkânı sağlar. Bu sayede yönetişim tokeni olarak kullanılır.
  • Socios platformunda yayınlanan etkinlikler ve etkileşimler sonucunda, sahiplerine çeşitli ödüller kazanma imkanı sağlar.
  • Gelecekte yapılacak geliştirmeler sonrasında NFT ödülleri kazanmak amacıyla stake özelliği eklenecek ve sahiplerine pasif gelir elde etme imkanı sağlayacaktır.
  • Sahiplerine oyuncularla tanışma, çeşitli VIP ayrıcalıklar, stadyum turları gibi fırsatlar sağlar.
  • Socios.com üzerinde çeşitli ödül senaryoları ile kullanıcılarına dağıtılan bu token, aynı zamanda imzalı özel taraftar ürünlerine erişim imkânı da sağlar.
  • Bu tokenin değiştirilebilir özelikte olması, taraftarların takas yapabilmesine olanak tanır. Bu sayede taraftarlar kendi aralarında ticaret yapma ile birlikte kripto para dünyasından mal ve hizmet satın almak için de bu tokeni kullanabilir.
  • CITY, taraftarların NFT üretmesi için de kullanılır.
Manchester city coin nedir?

Manchester City Coin Yorum Haberleri

Manchester City futbol kulübü İngiltere Premier Ligin önemli kulüplerinden biridir. Son on yılına dört Premier lig şampiyonluğu sığdıran bu takım, önemli bir hayran kitlesine de sahiptir. Hayranları için özel olarak çıkarılan CITY Coin yorum haberlerinde, kullanıcılarına yönetimde oy kullanma ve anketlerde söz sahibi olma hakkıyla birlikte sağladığı diğer avantajlardan da bahsediliyor.

Her kulüp taraftarının bir adet Manchester City jetonu kazanması, bu tokenin itibari para birimleriyle ve CHZ ile takas edilebilmesi gibi özellikleri, kullanıcılarına ekstra avantajlar sağlıyor. Uzmanlara göre CHZ ile takas edilebilmesi CHZ’nin fiyatının artması ile birlikte City fiyatının da artmasını sağlar. Bu sayede CHZ ile birlikte City de büyüyebilir.

CITY Coin gelecek projelerinde Socios.com üzerindeki yarışanlardan ve quizlerden ödül kazanma imkanı sağlaması, kulüpte geri ödeme ödülleri verilmesi ve çok daha fazla özelliğin sunulması planlanıyor. Yapılacak olan gelişmeler arasında taraftarların kulübe ait olan VİP ürün ve hizmetleri satın alabilecek olması, kulübün yönetimine katılmaları sonucunda Bonus ödüllerin verilmesi, bu tokenin NFT ödülleri için stake edilecek olması ve platformdaki ortak uygulamalara entegre edilebilecek olması yer alıyor.

Manchester City Coin Hangi Borsada?

CITY Coin satın almak için Binance, FTX, Tokokripto borsalarını ziyaret edebilirsiniz. Binance borsasından BUSD, USDT, BTC ve BNB para birimlerini kullanarak satın alma işleminizi yapabilirsiniz. Gate.io borsasında ön satışı tamamlanan bu coini 22.03.2022 tarihinde saat: 15:30’dan itibaren, USDT ile satın alabilirsiniz.

RACA Coin Geleceği – RACA Coin Yorum

Shiba Coin 1 Dolar Olur Mu?

Raintürk Müşteri Hizmetleri – Rain Kripto Para Borsası Canlı Destek

Rain Kripto Hangi Coinler Var?

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥