GAL Coin Geleceği 2023, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Türkiye’nin ve dünyanın en güvenilir kripto para borsalarından olan Binance, GAL Coini listeleyeceğini duyurdu. Bu haber, yatırımcılar arasında olumlu karşılandı. Sosyal medyada güzel tepkiler alan GAL token’in Binance tarafından listelenmesinin daha fazla yatırımcı tarafından benimseneceği düşünülüyor. Bir web3.0 kimlik verileri ağı olan GAL coin özellikleri nedir ve Binance listelemesi nasıl karşılandı, açıklayalım;

Gal coin kaç tl (canli)

GAL Token Özellikleri Neler, Hangi Alanda Kullanılıyor?

GAL Coin, Project Galaxy platformunda kullanılan yerel bir belirteçtir. Bu platform ise web3.0 ekosisteminde herkese dijital kimlik bilgilerini düzenleme ve bunlara katkıda bulunma yetkisi verir. Zincir üzerinde ve zincir dışında kimlik bilgileri ile çeşitli etkinliklere katılmanızı sağlayan bu platformda, çeşitli ödüller kazanma imkânınız vardır.

ETH ve BNB zincirlerinde çalışan bu proje web3.0 geliştiricilerinin ve projelerinin çok daha iyi ürünler oluşturmasına katkı sağlamak amacıyla dijital kimlik verilerinden ve NFT’lerden yararlanmalarına imkan sağlar. Bu platformda GAL Coin kullanılan alanlar ise şöyledir;

  • Yönetim belirteci olan GAL, sahiplerine oy kullanma ve yönetimde söz sahibi olma imkanı tanır.
  • Geliştiriciler ve kimlik bilgileri oluşturanlar için kullanılan uygulama modülündeki, ücretlerin ödenmesi amacıyla kullanılır.
  • Platformda bulunan Galaxy Oracle ve Galaxy Credential API bölümlerinde ödeme için kullanılır.
  • Dijital kimlik bilgilerinin düzenlenmesi amacıyla kullanılır.

Hangi Coin Alınır?

GAL Coin Binance Listelerinde Yatırımcılarıyla Buluştu

28 Nisan tarihinde Binance Louncpool’da yer alan ve 5 Mayıs 2022 tarihinde listeleneceği açıklanan GAL Coin, yatırımcılar tarafından merakla beklenen coinlerden biriydi. Projesi uzmanlar tarafından yorumlanan bu coin, en iyi web3.0 projelerinden birine sahip olarak görülüyor. Coin’in Binance listelerinde yer alması ise yatırımcıların güvenini kazanmasına sebep oldu.

Piyasaya 200 milyon adet olarak sürülen bu coin şu anda Binance borsasında USDT, BTC, BUSD ve BNB para birimleriyle alınabiliyor. Kullanıcılar dilerlerse 30 gün boyunca louncpool bölümünde GAL Coin ile farming yapabiliyor. BUSD, CAKE veya BNB ile farming yapabileceğiniz bu coinle 30 günün sonunda toplamda 3 milyon adet dağıtılan ödülden payınızı alabilirsiniz.

Bu coini hemen satın alabilmek için Binance borsasına üye olmalı, kayıt ve doğrulama aşamalarını tamamlamalı ve KYC’nizi yapmalısınız. Genellikle aynı gün içinde onaylanan kimlik doğrulamanızın ardından hemen fiat para biriminizle USDT veya BNB, BUSD satın alarak GAL Coin sahibi olabilirsiniz.

Binance Yeni Listeliyor; Project Galaxy Coin Geleceği ve Yorum

Ethereum Geleceği – Yorum: Ethereum almak mantıklı mı?

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥