METAN Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

METAN Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. METAN Coin nedir ve METAN Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

METAN Coin, METAN Evolution platformu tarafından geliştirilen Binance Smart Chain ağında hizmet veren ve kazanmak için arenada oynayabileceğiniz harika grafiklere sahip olan oyununun, yerel kripto para birimidir. NFT oyun pazarında işlevi olan harka bir projedir ve üstün grafik donanımlarına sahiptir.

PVP modunda rekabetçi ve taktik unsurları içeren, çeşitli karakterler ile savaşabileceğiniz ve bu savaş sonrasında NFT ya da jeton kazanabileceğiniz bir oyundur. Henüz piyasalarda yer almayan ve Gate.io borsasında ilk kez listelenecek olan METAN Coin nedir sorusunu ve hakkında yapılan yorum haberlerini sizler için araştırdık. İşte tüm merak edilenler…

Kripto Nedir – Kripto Para Püf Noktalar 2022

Metan coin nedir

METAN Coin Nedir?

Metan Evolution, blok zinciri üzerinde bulunan, oyun uygulama platformu olarak tanımlanır. Farklı ve benzersiz özelliklere sahip olan oyunda, yine benzersiz ve nadirliğe sahip olan çeşitli NFT’leri kazanmanız mümkündür. Oyunda kazanacağınız ödüller GameFi mimarisinde göre ödüllendirildiği için oyuncuların NFT’leri toplamalarına ve bunları zaman içinde geliştirmelerine izin verilir. METAN Coin ise oyunda ödül olarak kazanılabilen, NFT’lerin geliştirilmesi, alınıp satılması gibi işlemlerde kullanılan yerel kripto para birimidir. Bu para biriminin ve oyunun özellikleri ise şöyledir;

  • Oyun, bilgisayarda ve mobil olarak oynanabilme özelliğine sahiptir.
  • Oyunda bulunan her biri farklı ve üstün özelliklere sahip çeşitli Metan karakterlerle savaşmanın ve oynamanın sınırsız keyfini yaşayabilirsiniz.
  • Oyun tamamen ücretsizdir ve olağanüstü bir teması ve çarpıcı 2D grafikleri ile dikkat çeker.
  • Oyundaki Metanları aksiyon dolu arena savaşlarında yöneterek NFT ve jeton ödülleri kazanabilirsiniz.
  • Kazandığınız NFT’leri Marketplace’te alıp satabilir ya da stake ederek pasif kazanç elde edebilirsiniz. Bu markette bulunan çeşitli DEFİ özellikleri aracılığı ile de kazancınızı en üst düzeye çıkarabilirsiniz.
  • Oyunu oynamak için Metan satın almanız gerekir. Eğer bunun için yeteri kadar paranız yoksa sistemden bir tane kiralayarak oyuna başlayabilir ve jeton kazandıkça kendi metanınızı satın alabilirsiniz.
  • Oyunu PVP, PVE, Clan, Daily Quest, World Boss ve Tournament gibi çeşitli oyun modlarında oynayabilir ve her modda farklı ödüller kazanabilirsiniz.

METAN Coin Yorum

Metan Evolution, henüz borsalarda listelemeyen ve gelecekte parlayabilecek bir proje olarak görülen bir oyundur. Bu oyun ve METAN Coin yorum haberlerinde uzmanlar hem coinin oyun içinde pek çok farklı yerde kazanılabilmesine hem de oyundaki görsellerin ve grafiklerin üstün olmasına dikkat çekiyor. Son dönemlerde NFT pazarlarının etkin olması ve bu oyunda ağırlıklı olarak NFT sunulması da başka bir avantaj olarak görülüyor.

Oyunda yapılacak olan geliştirmeler arasında turnuva sisteminin, etkinliklerin, bilet sisteminin, çiftçiliğin ve lonca savaşlarının yer alması, şimdiden pek çok kullanıcıyı heyecanlandırmış durumdadır. Oyuna ücretiz olarak başlayabilmeniz ve karakterleri kiralayarak oynayabilmeniz ise büyük avantajlar sağlıyor ve bu oyunun dünya genelinde çok fazla tercih edilebileceğini gösteriyor.

METAN Coin Hangi Borsada?

METAN Coin satın almak için iki farklı alternatifiniz bulunur. Gate.io borsasında listelenecek olan ve diğer borsalarda da listeleneceği tahmin edilen bu coin’i satın almak için dilerseniz ön satışa katılabilir dilerseniz de alım satım yapılabildiği tarihte direkt olarak borsadan alımınızı yapabilirsiniz.

Ön satış 27-28 Şubat tarihleri arasında 12:00’de başlayıp 24 saat sürecektir. Katılımcıların USDT kullanarak alabilecekleri bu coin 1 Mart 2022 tarihinde 02:00’da listelenecektir.

PRB Coin Geleceği 2022 – Paribu Coin Ön Satış Saat Kaçta

Spell Coin Geleceği 2022 – Spell Token Yorum

LTC5L Coin Geleceği 2022 – LTC5L Coin Yorum

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥