Minecraft Yükle 2022 – Ücretsiz Minecraft Son Sürüm indir

Minecraft yükle 2022 ve Minecraft oyna ücretsiz detaylı bilgilendiriyoruz. Minecraft indir nasıl yapılır işte detayları.

Minecraft oyununu yüklemek için yapmanız gerekenler şu şekilde;

  • Minecraft sitesine girin ve indir butonuna basın
  • Dosya bilgisayarınıza indikten sonra otomatik olarak açılacaktır. İki defa ileri butonuna basın daha sonra yükle butonuna basın
  • Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra bitir butonuna basın
  • Oyun otomatik olarak açılacak siz giriş yapmadan devam et butonuna basın
  • Daha sonra oyna butonuna basın
  • Bu işlem giriş sayfasına yönlendirecek. Hesabınız yoksa kaydol butonuna basın
  •  Kaydol butonuna bastıktan sonra e-posta ve şifrenizi belirleyerek işleminizi bitirin.

Minecraft oyna ücretsiz

Oyunu indirdikten sonra giriş işlemlerini gerçekleştirdikten sonra. Satın alma sayfasına yönlendirilirsiniz. Oyunu ücretsiz oynamak istiyorsanız; oyunu açım ve yeni hesap bilgilerinizle giriş yapın. Oyunun en son versiyonu güncelleştirilecektir. Siz ücretsiz oynamak için DEMO DÜNYAYI OYNA butonuna basın. Artık ücretsiz Minecraft oyununuz keşfe çıkarak kendi Minecraft dünyanızı yaratmaya başlayabilirsiniz.   

Minecraft indir

Minecraft indir

Dünya genelinde oldukça popüler olan oyun, günümüzde de hala oynanmaya devam etmektedir. Bir şeyler inşa etmeyi, açık dünyada keşifler yapmayı ve FPS oyunlarında görmeye alışkın olduğumuz savaş yapmayı insanlara mümkün kılmaktadır. Oyunun orijinal sürümü ücretli olarak bulunmaktadır.

Birçok oyuncu Minecraft oyununu ücretsiz şekilde oynamak istiyor. Bunun için yapmanız gereken oyunun resmi sitesine girerek  oyunu bilgisayarınıza indirip giriş işlemlerinizi tamamladıktan sonra oyuna giriş yapınca sizi oyunu satın almanız için yönlendirecektir. Siz oyunu satın almayıp DEMO DÜNYAYI OYNA modunu seçerek oyunu ücretsiz bir şekilde oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz oyunda bir çok mod eksik yüklenmektedir. Ama bu o kadarda önemli bir durum değil. Oyunun ücretsiz moduyla da keyifli dakikalar geçirerek bir birinden güzel inşatlar kurabilirsiniz.

Uygulamanın android versiyonu için buraya ve iPhone telefon iOs versiyonu indirmek için buraya tıklayın.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu