Mob Coin Geleceği 2023-25 (GÜNCEL) – Mobile Coin Yorum

Mob Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. Mob Coin nedir ve MobileCoin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

Yatırımcılar tarafından uzun zamandan beri beklenen MOB coin Binance kripto para borsasında listelenmiştir. Kripto paralardan biri olan MOB coin en çok merak edilenler arasında yerini almıştır.  Binance kripto para borsasında listelenen MOB coin hakkında birçok kullanıcının merak ettiği durumlar söz konusudur. MOB coin hakkında tüm merak ettiklerinizi yazımızda ele alacağız.

2017 yılında kurulan MobileCoin girişim desteklidir. 2020 Nisan ayında açık kaynaklı olan MobileCoin 7 Aralık tarihinde ağ yayına girmiştir. Eşler arası ödeme ağını oluşturmayı kendine hedef edinen MobileCoin gizlilik korumalı işlemlerin telefonda kolayca kullanılmasını sağlamaktadır. MobileCoin projesine ve yorumlarına detaylı bir şekilde bakalım.

Mob coin geleceği
DönemFiyatDeğişim %
Ekim 2022$0,859-2,39%
Eylül 2022$0,880-13,64%
Ağustos 2022$1,019-15,51%
Temmuz 2022$1,2068,06%
Mob coin kaç tl (canli)

Hangi Coin Alınır?

Mob Coin Nedir?

MobileCoin yatırımcılar tarafından en çok merak edilen projelerden biridir. MobileCoin Stellar protokolünü kullandığı bilinmektedir. Uygulamanın yeniden yüklenmesi veya cihazların kaybolması gibi bazı durumlarda kullanıcıların kurtarma PIN’i sayesinde anahtarlarını kurtarmasına olanak sağlamaktadır.

Telefonunuzda dijital para olarak kullanmanız için tasarlanan MobileCoin anında ödeme sistemlerini hedeflemektedir. Mobil ve Telekom alanlarında zengin olan MobileCoin Signal’in kurucu danışmanı olarak görev alır. Dünyanın herhangi bir yerine özel olarak şifrelenmiş parayı anında göndermenize olanak sağlar. Küresel ticareti değiştirmeye odaklıdır. Gizli anahtarları uzun zaman boyunca güvenilir bir şekilde muhafaza edecek donanıma sahip olmayan kişiler için hızlı, özel ve güvenilir kripto para birimi olmak ana hedeflerinden biridir.

  • MobileCoin, mobil mesajlaşma uygulamalarında MobileCoin ile entegre olması için tasarlandığı bilinmektedir. Uçtan uca şifreleme yöntemi kullanılmaktadır. Mobil uygulamalar ile kolay ve güvenilir bir şekilde para transferinin gerçekleştirmeyi hedefleyen bir projedir.
Mob coin nedir?

Mob Coin Yorum

Anlık işlemlerinizde kolayca kullanabileceğiniz MobileCoin birçok yeni teknikler kullanmaktadır. Hızlı ve verimliliği yüksek Stellar protokolünü kullanan MOB coinin geleceği merak edilmektedir. MOB coinin yükselişe geçip geçmeyeceği ve gelecekte hangi durumlarda olacağı merak konusu olmaktadır.

MobileCoin yeni bir kripto birimi olarak karşımıza çıkmaktadır. Signal uygulamasında sınırlı sayıda beta kullanan MobileCoin ilerleyen zamanda gelişimler için çok az sayıda açıklamalarda bulunulmuştur. İkinci katman uzantıları, çoklu imza, işlem kanıtları gibi birçok şeyi destekleyeceği iddialar arasındadır. MobileCoin iyi düşünülmüş bir proje olarak karşımıza çıkmaktadır. Akıllı telefonlarını neredeyse herkes kullanmaktadır. Mobil uygulamalar sayesinde kolay bir şekilde para transferi yapabilmek kulağa oldukça hoş gelmektedir. Önemli olan bu fikrin güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşip gerçekleşmeyeceğidir. MOB projesi daha yeni ortaya çıkan bir projedir. Amaçlarına ulaşırlarsa yatırımcıları olumlu ve güzel günlerin beklediğini söyleyebiliriz. Ancak söylenen projeler gerçekleşmezse iyi bir fikir maalesef hiç olabilir.

  • MOB coin’in en yüksek değeri 24 saat içerisinde 9 dolar olurken, 24 saat içerisinde en düşük seviyesi 3.550 olmuştur. 24 saatlik hacimde ise 25.02 milyon MOB işlem görmüştür.

Mob Coin Hangi Borsada Nasıl Alınır?

MOB coin birçok kripto para borsasında listelenmektedir. MOB coinin listelendiği borsaları sizler için yazımızda ele aldık. MOB coin alabileceğiniz kripto para borsalarının listesi şu şekildedir; Binance, Hotbit, BigOne,Bitfinex, FTX gibi borsalardan satın alabilirsiniz. MOB coini alabileceğiniz işlem çiftlerini de sizler için derledik.

  • MOB/BTC, MOB/BUSD, MOB/USDT gibi işlem çiftlerinde işlem görmektedir.

Binance Sıcak Gelişme: 2 Yeni Coin Listeye Alındı

Radix Coin Geleceği – XRD Coin Yorum

Alper Destici

Kripto Para piyasalarını takip ederek sizi bilgilendiriyorum. İTÜ Finansal Piyasalar alper.destici@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥