Monero Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

Monero Coin Geleceği ve Monero Coin Nedir detaylı bilgilendiriyoruz. Monero Coin Yorum ve XMR analizi işte detayları.

Monero Coin Geleceği liste ismi XMR olan altcoin gelecek verileri anlamına geliyor. 2014 yılı itibariyle kripto para piyasasına giriş yapan bu coine dair veriler yazımızda sizler için derlendi.

Monero Coin Nedir?

Monero coin XMr kısaltması ile listelerde yerini almıştı. İlk kez 2014 yılı itibariyle yatırımcılarla buluşturulan bu coin, gizlilik ölçütü maksimum seviyede olan yani bir diğer değişle opak bir blok zincirler topluluğu olarak karşımıza çıkıyor.

7 kişilik bir ekip tarafından hayata geçirilen bu kripto para projesi piyasaya ilk sürüldüğü dönemde, anonimlik fikri henüz yatırım piyasalarında tam anlamıyla benimsenmediğinden rağbet konusunda sorunlar yaşamıştı. Ancak son dönemlerde her geçen gün benzer özelliklere sahip olan pek çok alt coinin üretilmesi ile bir likte bu sorunu kısa sürede aşarak piyasada tutunabilmeyi başardı. Her ne kadar anonimlik bazında benzer özelliklere sahip olan kriptolar olsa da, bu alanda piyasanın en iyisi hala  XMR Coin olarak biliniyor.

  • Dijital ürünlerin alım ve satımı
  • Dijital cüzdan özelliği
  • Alım ve satım işlemleri için genel bir değişim aracı olarak kullanılabilen bu coine dair, yapılan yorumlar da bir hayli olumlu.

Dia Coin Geleceği – Dia Token alınır mı?

Nafter Coin Geleceği – NAFT Token alınır mı?

Monero coin analiz
Monero coin analiz

Monero Coin Analiz

Uzmanlar tarafından yapılan Monero coin analiz verilerine göre, anonimlik özelliği sebebiyle piyasanın en iyi iyi yatırım aracından biri olan Monero Coin’in bu anlamdaki tek rakibi Solano Coin olarak görülüyor.

Hiçbir biçimde takip edilememesi nedeniyle, çeşitli sistem sorunlarının yaşanabileceği konusunda bir hayli tedirgin olan yatırımcıları neredeyse 7 yıldır aktif bir biçimde hizmet vererek şaşırtan Monero için gelecek günlerde ne tür değişimler yaşanacağı şuan için bilinmiyor.

OPA Coin Geleceği – Option Panda Token alınır mı?

Cocos Coin Geleceği – COCOS Token alınır mı?

Monero Coin Yorum

An itibariyle 263,738 dolarlık bir fiyata sahip olan Monero coin ile ilgili olarak pek çok yatırımcı son dönemlerde şiddeti yüksek olan bir manipülatif ortamdan şikâyetçi.

Belli otoriteler tarafından kesten fiyat konusunda düşüş ivmesine gidildiğini belirten yatırımcıların bu görüşünü destekler nitelikte değişimler yaşanıyor. Monero’nun son 1 günlük fiyat grafiği incelendiğinde yaklaşık olarak %7,99’luk bir düşüş olduğu görülüyor. Bu değer kaybı dolar bazında yaklaşık olarak 22,897 dolar

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Ali, Ankara'da yaşıyor. Deneyimlediği tecrübeleri paylaşmayı seviyor. Liberal. ali.saroglu@bedavainternet.com.tr