Müzik dinleyerek para kazanmak, kulağa hoş gelen bir fikir olsa da, genellikle çok fazla para kazanmanın kolay olmadığı bir yöntemdir. Müzik Dinleyerek Para Kazanmak yöntemden elde edeceğiniz gelir, ek gelir olarak değerlendirilebilir.

Günümüzde teknoloji oldukça önem kazanmaya başladı. Durum böyle olunca para kazanma yöntemleri de teknolojiye bağlı olarak değişmeye başladı. Tişört tasarlayarak para kazanabileceğiniz gibi müzik dinleyerek de para kazanabilirsiniz. Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz birçok farklı platform ve uygulama vardır. Peki nasıl?

  • Müzik blog sayfası açabilirsiniz,
  • Şarkıları dinleyerek puan verin konser bileti ve para kazanmaya başlayın,
  • Belirli türdeki şarkıları ve sanatçılara ait anketleri doldurarak para kazanabilirsiniz,
  • Şarkı sözlerini çevirerek para kazanabilirsiniz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Siteleri

Müziklere puan vererek ya da anket doldurarak para kazanmak ister misiniz? İnternetten para kazanabileceğiniz en güzel yöntemlerden biri. Hemen alttaki müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz sitelere giriş yaparak para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Hit Predictor

Dinleme miktarına göre para kazanabileceğiniz sitelerden biridir. Amatör müzisyenler şarkılarına ön plana çıkarttığı gibi dinleyiciler de para kazanabilirler. Para kazanabildiğiniz gibi hediye kazanma şansınız da vardır.

Playlist Push

Yeni ortaya çıkan sanatçıların şarkılarını dinlemesi için kurulan bir web sitesidir. Yüklenen müzikleri dinlemeniz halinde tek şarkıdan 10 cent ücret alırsınız. 100 şarkı dinlerseniz günde 10 dolar kazanabilirsiniz.

Earnably

Radyo kanallarından herhangi birini dinleyerek gün sonuna kadar para kazanma şansınızı elde edebilirsiniz. 5 dolar olduğu zaman bakiyeniz bu ücreti hesabınıza aktarabilirsiniz. 5 dakika müzik dinlediğiniz zaman 30 puan kazanırsınız. Ayrıca 5 doların karşılığı 500 puan olduğu için 83 dakika içinde 5 dolar kazanabilirsiniz.

Welocalize

Sitede şarkıları dinleyerek ve anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Aynı zamanda bu site de dinlediğiniz şarkıları çevirerek de ücret kazanma şansınız vardır. Çeviri başına bu site 4 dolar gibi bir ücret ödeyecektir.

Music Xray İle Para Kazanma

Music Xray İle Para Kazanma

Müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz en iyi web siteleri arasında ilk sırada yerini alıyor. Yeni iş fikirlerinden biri olan müzik dinleyerek para kazanma sitelerinden biridir. Yapmanız gereken çok basit karşınıza gelen parçaları dinleyin ve dinlediğiniz parça kadar dolar karşılığında ücret alın.

Web sitesine üye olduktan sonra size uyumlu olan müzik parçaları karşınıza gelecektir. Dinlediğiniz parça başına kazanacağınız ücret 10 sent olarak belirlenir. Günlük olarak 100 şarkı dinlerseniz 10 dolar kazanabilirsiniz. Ayrıca minimum 20 dolar hesabınızda birikirse parayı Paypal üzerinden çekebilirsiniz.

RadioEarn İle Para Kazanma

RadioEarn İle Para Kazanma

Musix Xray web sitesinden sonra en çok kullanılan RadioEarn web sitesini sizler için detaylı inceledik. Ek gelir olarak müzik dinleyerek para kazanabileceğiniz web sitelerinden biridir. Peki nasıl para kazanabilirsiniz?

  • RadioEarn sitesine girerek hesabınızı oluşturun.
  • Ardından karşınıza gelen radyo kanallarından herhangi birini seçin.
  • Radyo kanallarını 15 dakika boyunca dinlemeniz halinde puan kazanacaksınız.

Kazandığınız puanları nakitte, Bitcoin ya da amazon hediye çekine çevirerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Müzik Dinleyerek Para Kazanma Türkiye

Müzik dinleyerek ülkemizde para kazanabileceğiniz birçok farklı platform ve site mevcuttur. Bu sitelere giriş yaparak karşınıza gelen müzikleri dinlemeniz yeterlidir. Genellikle amatör şarkıcıların şarkıları sitelerde yer alır. Bu şarkıları dinleyerek puan vermeniz istenir. Sadece bu işlemi gerçekleştirerek kolayca gelir elde edebilirsiniz.

Müzik dinlediğiniz zaman genellikle internet siteleri müzik başına 10 cent ücret ödemesi yapar. Yani gün boyunca 200 şarkı dinlerseniz 20 dolar elde edebilirsiniz. Ayrıca bazı web sitelerinde çeviri yapmak ve anket doldurmak için ayrı ödeme sistemleri mevcuttur.