NBS Coin Geleceği 2024 (Fiyat Tahminleri)

NBS Coin’in geleceği, NFT piyasasının genel gidişatına bağlıdır. NFT piyasası yükselirse, NBS Coin’in de yükselme olasılığı vardır. Ancak, NFT piyasası düşerse, NBS Coin’in de düşme olasılığı vardır.

NBS Coin, yüksek riskli bir yatırımdır. NBS Coin’e yatırım yapmadan önce, riskleri tam olarak anladığınızdan emin olun. NBS Coin, Binance Smart Chain (BSC) blok zinciri üzerinde çalışır. NBS Coin, merkezi olmayan bir platformdur. NBS Coin, NFT alanında kullanılmaktadır.

Nbs coin geleceği

NBS Coin Projesi Nedir?

NBS Coin, NBS platformunun yerel kripto para birimidir. NBS platformu, kullanıcıların NFT’ler oluşturmalarına, satmalarına ve satın almalarına olanak tanıyan bir platformdur.

NBS kimin?

NBS Coin, NBS platformunun geliştiricisi olan NBS Labs’a aittir. NBS Labs, Çin merkezli bir şirkettir.

NBS Coin kaç adet var?

NBS Coin’in toplam arzı 10 milyardır. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2025 yılında tamamlanacaktır.

NBS Coin hangi borsada var?

NBS Coin, şu anda aşağıdaki borsalarda listelenmiştir:

  • PancakeSwap
  • Gate.io
  • LBank
  • Bithumb Global
  • MEXC Global
  • Huobi Global
  • BitMart
  • CoinEx
  • Hotbit

NBS Coin kalktı mı?

Hayır, NBS Coin kalkmamıştır. NBS Coin, hala aktif olarak işlem görmektedir.

BNC Coin ne kadar?

BNC Coin, 2024 yılı Ekim ayı itibariyle 1,09 dolar seviyesinde işlem görmektedir.

Bnb Coin ne işe yarar?

Bnb Coin, Binance borsasında kullanılan bir kripto para birimidir. Bnb Coin, işlem ücretlerini ödemek, NFT’ler satın almak ve Binance ekosistemindeki diğer hizmetlerden yararlanmak için kullanılabilir.

BNT Coin arzı ne kadar?

BNT Coin’in toplam arzı 100 milyondur. Bu tokenlerin tamamının piyasaya sürülmesi 2025 yılında tamamlanacaktır.

Nbs coin geleceği
DönemFiyatDeğişim %
Ekim 2022$0,00967-8,36%
Eylül 2022$0,010553,53%
Ağustos 2022$0,01019-17,20%
Temmuz 2022$0,0123128,76%
Haziran 2022$0,00956-32,85%

NBS Coin (New BitShares) Nedir?

NBS Coin Geleceği, Delegated Proof of Stake sözleşmesini kullanarak DAO şifreleme sistemi ile oluşturulmuş bir coin ekosistemidir. Bitshares işlemlerin güvenilirliğini sağlayabilmek amacıyla DPOS teknolojisi kullanmış vekripto para platformunu tamamen merkeziyetsiz bir yapıda hayata geçirmiştir. Bitshares, paltformun geleceğine karar verebilmek amacıyla kullanıcılar ve toplulukta aktif olan kişilerin oylamalarını dikkate alır. Bitshares blok zinciri platformu grafen teknolojisini kullanmaktadır buda platformunu piyasadaki en gelişmiş blockchain platformlarından birisi yapıyor.

Bitshares platformu DEX adı verilen kendi kripto para borsasına da sahiptir ve bu borsada listelenen kripto paralar işlem görmektedir.

Bitshares sadece kripto para platformu değil bir ekosistem olmak için çalışmalara devam etmektedir. Bu ekosistemin bir parçası ilk olarak kendi güvenli browser’larını oluşturmak ve piyasaya sürmektir. As

İkinci olarak ekosistemde yeralacak platform kendi kripto para cüzdanlarıdır. Hem mobil hemde pc platformlarını destekleyecek bu kripto para cüzdanı ile kullanıcı ve yatırımcılar kripto paralarını güvenli bir şekilde korumalarını sağlayacaklardır.

Ekosistemi tamamlayacak son geliştirme ise kullanıcıların Bitshares altyapısını kullanarak özel akıllı kontratlar üretebilmesi olacak.

Nbs coin geleceği

NBS Blok Zincirini Kim Geliştirmiştir

Nbs blok zincirini 2014 yılında ayında Ethereum ve Cardano kurucu ortağı olan Charles Hotkinson ile birlikte Dan Larimer geliştirmiştir.

NBS Coin Nedir

NBS Coin, Bitshares kripto blok zincirinin yerel kripto para birimidir. Bitshares platformunda ki tüm işlemlerde kullanacağımız NBS Coin ile listelendiği borsalarda da ticaretini yapabileceğiz. Bitshare Platformu için yapacağımız katkılardan dolayı ise NBS Coin ödülü alacağız.

NBS Coin Sınırsız Mı?

Hayır, NBS Coin sınırsız değil. Şuanda piyasada toplamda 2.610.000.000 adet NBS Coin dolaşımdadır. NBS Coin’in toplam arzı ise 3.600.000.000 adet coindir. Maksimum arzdan daha fazla ihraç edilmeyecek olan NBS Coinin ileride fiyatının değerlenmesi söz konusu olabilir.

NBS Coin Güvenilir Mi?

NBS Coin şifrelemesini DAO’nun yönetimsel yapısını kullanarak yapıyor. 10 Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürülen NBC Coin bir yılı aşkın süredir başarıyla işlem görüyor ve yatırımcılar tarafından kullanılıyor. Tüm bu sebeplere baktığımızda NBS Coin için güvenilir diyebiliriz.

ShoeFy Coin Geleceği – Shoe Coin Yorum

Qi Coin Geleceği – Benqi Coin Yorum

NBS Coin Hangi Borsalarda Mevcut

NBS Coin uluslar arası bir çok kripto borsasında listelenmiştir bunların başında Binance, Mandala Exchange, Huobi Global, MEXC, CoinTiger, AEX, Gate.io ve WazirX gelmektedir. NBS Coin bu borsaların dışında da birçok borsada listelenmiş ve işlem görmektedir.

NBS Coin Yorum

NBS Coin yorumlarına baktığımızda bir yılı aşkın süredir işlem gördüğünü ve hali hazırda bir çok uluslar arası kripto para borsasında listelendiğini görüyoruz. Binance başta olmak üzere listelendiği borsalar en çok saygı görülen borsalardır. Bu sebeple NBS Coin bize güvenilirliğini kanıtlamıştır. Son günlerde ise NBS Coin tekrardan oldukça popüler hale gelmiş ve yatırımcılar tarafından aratılmaya başlanmıştır. NBS Coin Ekosistemini geliştirebildiği takdirde coin fiyatında da yukarı yönlü bir yükselme görebiliriz.

NBS Coin grafiklerine baktığımızda 2014 yılında geliştirilmeye başlandığını, altı yıllık bir geliştirme sonucunda piyasaya sürülmüş olduğu ve birçok güvenilir partneri olduğunu görüyoruz. Ethereum ağının da geliştiricileri arasında bulunan Charles Hotkinson NBS Coininde kurucu ortağı bu güvenilirliğinin sonucu olarak NBS Coin ileriki günlerde yükseliş trendine girebilir.

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Hot Coin Geleceği – Holo Coin Yorum

Bittorrent Coin Geleceği – Yorum: BTT 1 Sene Sonra Ne Olur?

Shiba Coin Geleceği – Shiba Coin Projesi Son Dakika

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥