NCT Coin Geleceği, Yorum ve Fiyat Tahminleri

NCT Coin geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. NCT Coin nedir ve NCT Coin yorum nasıl okunmalı işte detayları.

NCT Coin, Ethereum ağı üzerinde işlem yapan ve PolySwarm şirketi tarafından oluşturan bir kripto para birimdir. PloySwarm şirketi ise kullanıcıların, şirketlerin ve şirketlerin güvenlik birimlerinin ortaya çıkan yeni ve kötü amaçlı olan yazılımları tespit etmesine ve bunlar hakkında istihbarat toplamasına yardımcı olan bir şirkettir. Bu şirket, antivirüs uzmanlarından ve siber güvenlik uzmanlarından gelen yazılımları kitle kaynaklı olarak kullanır ve siber tehditlere karşı koruma sağlar. Bu şirkete sağlanan her kaynak ve her yazılım ise NCT Coin ile ödüllendirilir. 2018 yılından beri piyasada olan ve sabit bir fiyat grafiği sergileyen NCT Coin nedir, NCT Coin yorum haberleri neler anlatıyor detaylı olarak açıklayalım;

NCT Coin Nedir?

Yaklaşık olarak 3 yıldır bir fiyat dalgalanması yaşamayan ancak son bir günde %50’den fazla artış yaşanan NCT Coin, yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Diğer kripto para birimlerine göre oldukça farklı bir alanda hizmet veren PolySwar şirketi tarafından geliştirilen NCT Coin, kötü amaçlı yazılımların engellenmesi için geliştirilen yazılımların satılması gibi işlemlerde ödeme aracı olarak kullanılır ya da ödül olarak verilir. NCT Coin nedir sorusunu, sağladığı avantajlar ve şirketin özellikleri ile birlikte açıklayalım;

  • NCT Coin platformu, gerçek zamanlı tehditlere karşı koruma sağlayan bir şirkettir.
  • NCT Coin platformunda yeni tehditlere kaşı koruma sağlayan özel motorlar bulunur. Bu motorlar, her türlü yeni tehdidi hemen algılar ve etkisiz hale getirir.
  • NCT Coin platformunda bulunan bağlamsal tehdit planlaması, daha geniş ölçekte daha hızlı savunma kararı almak amacıyla kullanılır.
  • NCT Coin kullanarak platformdan istediğiniz pakette yazılım satın alabilirsiniz.
  • NCT Coin, yazılım geliştiriciler için ödül olarak verilir.
  • NCT Coin sahipleri yönetimde oy kullanma hakkına sahip olur ve tüm geliştirmeler için fikir beyan edebilir.

NCT Coin Yorum Haberleri

NCT Coin 2018 yılının Nisan ayında piyasalarda listelenmiştir. Uzun bir dönem sabit fiyatta seyreden NCT Coin, 2021 yılının Ocak ayından itibaren yükselişe geçmiştir. Son bir gün içinde yatırımcılarını sevindiren oranda artış gösteren NCT Coin yorum haberleri, pek çok kullanıcı tarafından merak ediliyor.

Yapılan açıklamalarda uzmanlar, projesinin aslında çok sağlam ve geliştirilebilir olduğunu düşünüyor. Ancak uzun zamandır piyasa değerinin artmamasını, kullanıcıların elindeki coin’leri uzun süre piyasada tutmamaları ya da platformun geliştirilmemesi gibi nedenlere bağlıyor. Piyasada 196. sırada olan bu coin’in 2022 yılıyla birlikte grafiğinin yukarı yönlü hareket ettirmesi bekleniyor ancak piyasadaki toplam arzı ile maksimum arzın aynı olması, yatırım için riskli olduğunun da işareti olarak görülüyor. Bu nedenle yatırım kararı alınmadan önce tüm risk unsurlarının da hesaba katılması tavsiye ediliyor.

NCT Coin Hangi Borsada?

NCT Coin ile yüksek hacimli olarak işlem yapılan borsalar Huobi Global, Coinbase, Uniswap V3, HitBTC ve MEXC borsalarıdır. Bu borsalardan herhangi birinden Euro ya da USDT işlem çiftleriyle satın alma işlemini yapmanız gerekir. Ancak satın almadan önce seçtiğiniz borsaya üye olmanız ve KYC doğrulama işlemlerini tamamlamanız gerekir.

HelpSeed Coin Geleceği – SeedCoin Yorum

Osmo Coin Geleceği – Osmosis Coin Yorum

SpongeBob Coin Geleceği – SPONGS Coin Nedir

Blas S.

ali.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥