Neom Coin Geleceği 2022 – NEOM Coin Yorum

Neom Coin Geleceği hakkında detaylı bilgilendiriyoruz. NEOM Coin Yorum nasıl okunmalı ve NEOM Coin nedir işte detayları.

Neom Coin, Dünya’da inşası başlanan ilk akıllı şehri olan Neom şehri için oluşturulan ve ileride inşa edilecek tüm akıllı şehirlerde kullanılmayı planlanan Binance blockchain teknolojisinin altyapısı ile oluşturulmuş bir kripto para birimidir.

Neom Şehri Nedir

Neom şehri, Suudi Arabistan’da inşa edilmesi planlanan ve maliyeti yaklaşık 500 milyar dolar olması beklenen akıllı şehirdir.

Neom Şehri yaklaşık 26.500 km2 alana yayılacak ve Kızıldeniz üzerinde 460 kilometre boyunca uzanacak. Neom Şehrinin tüm enerjilerini yenilebilir kaynaktan elde edilmesi planlanıyor.

En Mantıklı Kripto Para

IRIS Coin Geleceği – IRISnet Coin Yorum

Binance Fan Token listesi

Neom Coin Nedir

Neom Coin Geleceği, akıllı şehirlerde kullanılmak üzere adını Suudi Arabistan’da inşa edilen Neom şehrinden alan bir blok zinciri projesi ve kripto para birimidir.

Neom platformu resmi sitesinde duyurduğuna göre farklı ülkelerde göçmen olarak çalışan insanlar kendi ailelerine para göndermek için yıllık 25 milyar dolar işlem ücreti ödemektedir. Neom Coin ise tam bu noktada devreye giriyor ve öncelikle akıllı şehirlerde kullanılmak üzere, insanların ve çalışanların paralarını güvenli ve klasik finans çeşitlerine göre çok daha ucuz bir şekilde göndermelerini sağlayacak.

Neom platformu sadece kripto para birimi olarak tasarlanmıyor aynı zamanda bir DeFi platformu ve Metaverse evreni olacak. Neom Coin ise tüm platformlarda geçerli resmi para birimi olarak kullanılacak.

Neom Coin Geleceği - NEOM Coin Yorum 2021

Neom Coin Güvenilir Mi

Neom Coin, Binance blockchain teknolojisini kullanarak şifreleme yapmaktadır. Bu açıdan baktığımızda Neom Coin güvenilir diyebiliriz.

Neom Coin Sınırsız Mı

Hayır, Neom Coin sınırsız değildir. Neom Coin şuan da piyasaya sürülmediği için dolaşımda olan miktar bilinmese de Neom Coinin toplam arz miktarı 203.000.000 adettir.

Neom Coin Madenciliği Yapılır Mı

Evet, Neom Coin madenciliği yapılabilir. Proof Of Stake algoritmasını kullanan Neom Coin doğrulayıcılar üzerinden madenciliğe izin veren bir coin modelidir.

Neom Coin Hangi Borsalarda Mevcut

Neom Coin daha çok yeni bir proje ve ICO’sunu yeni gerçekleştirmiştir. Bu yüzden Neom Coin şuan için her hangi borsada listelenmemiştir.

Metaverse Coin Hangi borsada

En İyi Metaverse Projeleri

Metaverse Coin Hangileri

Neom Coin Yorum 2022

Neom Coin yorumlarına baktığımız zaman daha çok yeni proje olduğunu ve yatırımcılara ismini yeni yeni duyurduğunu görüyoruz. Binance Smart Blockchain teknolojisiyle oluşturulan Neom Coin bu anlamda güvenilir olarak görülen bir projedir. Neom Coin borsalarda listelenene kadar ve güvenilirliğini kanıtlayana kadar yatırımcıların dikkatli olması ve çok büyük yatırımlar yapmaması tavsiye ediliyor.

Neom Coin Grafik

Neom Coin grafiklerine baktığımızda daha işlem görmeye başlamadığını ve doğrulayabileceğimiz her hangi bir fiyatının olmadığını görüyoruz. İleriye dönük olarak ümit vadeden bir proje olan Neom platformu planlarını başarıya ulaştırabilirse yüksek fiyatlara çıkabilir. Neom Platformu aynı zamanda bir Metaverse projesi de olduğundan dolayı yatırımcıların ilgisini çekmektedir. İleride çok yükselmesi ihtimalini göz önüne alarak ufak alımlar yapabilir ve portföyünüzü Neom Coin ile genişletebilirsiniz.

Metaverse nedir (Metaverse Coin List)

Metaverse Coin nasıl alınır?

Burada yer alan “bilgi ve yorumlar” yatırım tavsiyesi değildir. Sitede yer alan bilgiler yorum niteliğindedir. Lütfen bu bilgilere dayanarak yatırım yapmayın! Unutmayın yatırım tavsiyesi kişilere özel ve yetkili kurumlar tarafından verilebilir.

Ali Saroğlu

Uzun yıllardır Google için içerik üretiyorum. Bu içeriklerin faydalı olması katkıda bulunmak istersen benimle iletişime geçebilirsin.

9 Yorum

 1. Bence şüpheli bir proje, benimde yatırımım var fakat twettır da beni engellediler hakaret etmedim iki eleştiri yaptım diye engellendim.
  Ayrıca kurucuları kim ne iş yapar neredeler ulaşamadım. Temkinli olmakta fayda var bana kalırsa uzak durun başka coin mi kalmadı.
  Bende elimdekileri satıyorum.

  1. Sosyal medya hesapları çok zayıf
   Şu an en dandik coinin bile 50 binden aşağı takipçisi yok neom coinin 5 bin takipçisi var twıtırda, paylaşımlarında etkileşim sıfır 5 kişi ya beğenir ya beğenmez. Geçen gün paylaşımının altına baya bir yorum olmuş hesaplara tek tek baktım hepsi yeni açılmış bayan hesaplar anlamsız yorumlar yazmışlar para ile bot hesap aldıkları bariz belli.
   Bu beni daha da şüphelendirdi.
   Dediğin gibi dikkatli olun paranızı kaptırmayın.

 2. Neom Coin Geleceği Ne olur hiçbir fikrim yok. Bu coine 50 dolarlık bir yatırım yapmıştım. Kimisi için küçük bir yatırım olsa da benim için elimde olan son paraydı. Uzun bir süredir bu coinin değerlenmesini bekliyorum. Eğer değerlenmezse battığımın resmidir. NEOM Coin Yorum 2021 takip etmek gerekli. Umarım bu coin değerlenecek diye bekliyorum. Yorumları sıklıkla takip edeceğim. Yatırım tavsiyesi filan düşerse direk kullanacağım. Bu coini satın alan yatırımcı arkadaş varsa önerilerini bekliyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Aradığın burada

Başa dön tuşu