Nimo TV Giriş (Yayın Aç ve Chat Now Canlı)

Nimo TV giriş, tüm dünyanın ardından Türkiye’de de kullanılmaya başlanılan Nimo TV her ülkeden oyuncuların oynadıktan sonra bu oyunları yayınlamalarına olanak veren bir platformdur. Gaming İstanbul ile Türkiye faaliyetlerine merhaba diyen Nimo TV daha çok genç nesle hitap ediyor.

Biriken elmaslar ile para kazandıran bir platform olarak göreceğimiz NimoTV internet sitesine iriş yaparak istediğiniz kategorilerden videolar izleme imkanı veriyor. İstediğiniz oyun ile izleme olanaklarınız bulunuyor. Para kazandırma imkanları ile izleyici ve katılımcı sayısı artıyor. Elmaslar ile kazanç sağlayan platform 300 elmas için yaklaşık 1 dolar kazandırıyor. Buradaki kazançlar için ise Payoneer hesabı açıklaması gerekiyor.

Nimo TV canlı yayın Açma

Nimo TV canlı yayın açma, küresel çapta bir oyun oynama ve izleme imkanı sunan Nimo TV akıllı uygulamalar üzerinden de izlenme olanakları sunar. Bu çerçevede iOS ve Android işlemcili telefon ve tabletlere de indireceğiniz uygulamalar ile videoları da indirebiliyorsunuz. Ayrıca internet tarayıcıları üzerinden de indirebileceğiniz internet siteleri bulunuyor.

Nimo TV Kimin

Çin menşeili en büyük canlı oyun platformudur. Tencent’in ortağı Huya şirketi çatısı altında kurulmuş ve dünyanın her yerinden izlenme olanakları sağlar. Geçtiğimiz yıl Türkiye’de faaliyetlerine başlamıştır. Gaming İstanbul ile Türkiye faaliyetleri sonrasında önemli bir potansiyel yakaladı.


Daha fazla ilgili içerik;


Nimo TV Güvenilir mi

Nimo tv giriş

Küresel ekonomide yaklaşık 10 milyon kullanıcıya ulaşan bir platformdan bahsetmek mümkündür. Platformun dünyada büyümesinin en büyük nedenlerinden biri de güvenden kaynaklıdır. Dünya’da marka olmuş e-spor oyuncuları ve takımlarını platformda toplayarak kullanıcı sayısını artırma yoluna gitmişlerdir.

Türkiye’de de Gameing İstanbul ile start vermiş olan Nimo TV kullanıcılara çevrimiçi ve çevrimdışı bir çok aktivite yapma olanağı sağlıyor. Çinin en büyük canlı oyun platformu olarak gösterilen Tencent’in ortağı Huya şirketi ile faaliyetlerini sürdüren Nimo TV farklı ülkelerde de bir çok ortaklık yapma yoluna gidiyor. Bu durum şirketin güvenirliliğini de artırıyor.

Türkiye pazarına girmesinden sonra önemli adımlar atan şirketin Türkiye Müdürü Jay Chenglie. Türkiye’ye gelmeden önce 1907 Fenerbahçe Esppor, 5Ronin, Beşiktap Espor gibi oyuncular bu platformda yayın açmıştı.

Yusuf Saroğlu

Edebiyat ve sosyoloji uzmanlık alanı. 2018 Yılından beri uzman olduğu alanlarda içerik üretiyor. Günümüzde hala pek çok bilgi eksik. Doğru ve güncel bilgiyi vermek için çok çalışıyor. yusuf.saroglu@bedavainternet.com.tr

‎️‍🔥